WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
1
(17 Şubat 2020) rejoman, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(17 Şubat 2020) CRaFTY, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Onur, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Gökhan, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
(18 Temmuz 2019) Laserbird, üye haritasına ekleme yapti.
100
(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1

Resim
- - - - -

Şehirden Yaylaya İnternet Için Tavsiye

ap yayla internet transfer

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 pcse7en

pcse7en

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 4 İleti
  • Nereden: Hatay
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 18 June 2016 - 09:28 AM

Selamlar arkadaşlar,

Yazın 3 aylık dönemde yaşadığımız küçük bir yayla var ve burada telefon çekmediği için internet götürmek istiyorum. Airlink sitesinde bulunan harita aşağıdadır.

Birinci noktadan interneti verip 2. noktada bulunan yayladan alacağım. Mesafe 6.5 km elimde bir adet Tp-Link TL-WA7510N bunun yanına sizce ne almalıyım ve hangi cihazları kullanmalıyım? 200 - 300 metrede kendim için basit kurulumlar yaptım ancak böyle bir mesafede ilk defa olacak.

0DGJqV.png

Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler. Dağlık arazi olduğu için sadece grafikte görülen çizgiden cihazlar birbirini görüyor. 

• 0

#2 vasiyet

vasiyet

Emekli Üye

• Emektar Üye
  • 1,412 İleti
  • Nereden: Bursa
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 18 June 2016 - 10:45 PM

Mikrotik lite5 araştırın
  • 0

#3 vasiyet

vasiyet

Emekli Üye

• Emektar Üye
  • 1,412 İleti
  • Nereden: Bursa

Yazma tarihi: 19 June 2016 - 04:27 PM

Mikrotik lite5 araştırın

ben olsam aslında sağlam bir panel anten alırım.altınada mikrotik Groove veya ubnt bullet of fena olur.
  • 0

#4 bygokhan

bygokhan

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 87 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 24 June 2016 - 11:40 PM

yok kardeşim sana tavsiyem  2 adet nanostation m2 al kafan rahat olsun yagmurda karda sisde ben denedim kullanmaktayım

• 0

#5 ogcwallhack

ogcwallhack

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 216 İleti
  • Nereden: Belirsiz

Yazma tarihi: 25 June 2016 - 05:04 PM

Selamlar arkadaşlar,

Yazın 3 aylık dönemde yaşadığımız küçük bir yayla var ve burada telefon çekmediği için internet götürmek istiyorum. Airlink sitesinde bulunan harita aşağıdadır.

Birinci noktadan interneti verip 2. noktada bulunan yayladan alacağım. Mesafe 6.5 km elimde bir adet Tp-Link TL-WA7510N bunun yanına sizce ne almalıyım ve hangi cihazları kullanmalıyım? 200 - 300 metrede kendim için basit kurulumlar yaptım ancak böyle bir mesafede ilk defa olacak.

0DGJqV.png

Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler. Dağlık arazi olduğu için sadece grafikte görülen çizgiden cihazlar birbirini görüyor. 

2 Adet RBSXT-Lite5 karşılıklı kurun yeterli olacaktır.

• 0