WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
1
(17 Şubat 2020) rejoman, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(17 Şubat 2020) CRaFTY, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Onur, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Gökhan, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
(18 Temmuz 2019) Laserbird, üye haritasına ekleme yapti.
100
(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1

Resim
- - - - -

Anten Tercihi Ve Yapimi Tavsiye Lazim

anten wifi

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Anterus

Anterus

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 1 İleti
  • Nereden: İzmir
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 05 September 2016 - 09:05 AM

Sa hocalar yeni kayit oldum konulari inceledim fakat halen hangi anteni yapacagima karar veremedim.

100 metre yari capinda yuvarlak bir alani hedefliyorum etrafta bina sayisi fazla daha once 2 tane wifi adabtoru aldim verim alamadim kirdim 120 tl civari param gitti fakat memnun kalmadim artik fazla para vermek istemiyorum durum bundan ibaret nasil bir sistem onerirsiniz
Bu arada pc masaustu
  • 0

#2 acemiprof

acemiprof

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 3 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 11 September 2016 - 03:25 PM

http://www.aynamilas...i-ile-wireless/ ve

görsellerini inceleyebilirsin mesafe ve kalite arttırımı için. yalnız uydu çanağını normal uyduya çevirir gibi değil, sinyal alacağın noktaya göre odaklaman gerekiyor. çünkü uydu sinyalleri dünyaya dikey, wifi sinyalleri ise yatay şekilde gelir. o yüzden biraz alüminyum folyo ile çanağı kaplarsan sinyalin kalitesinin arttığını görürsün. ben de 2 ay önce test ettim, gayet güzel bir sonuç aldım. dilersen sonuçları ve mesafeyi de paylaşırım ilerleyen günlerde. ama benim alanım komple açık alan. 4*5 km içinde. 200 ü aşkın ağ var bende. zonguldak komple elimin altında wifi ları . oturup saymaya vaktim olmadı yaklaşık 60 tanesini kırmışımdır, bunlardan yaklaşık aşağı yukarı 30 tanesini %60-%70 ile kayıpsız kullanıyorum.

kalanların ise zaman zaman modemleri kapatan kişilere ait ağlar. canım sıkıldıkça da kırmaya devam ediyorum ama artık ihtiyaç duymadığım için kırmaya da lüzum görmüyorum. laptop sapıtıyo hangisinden gireceğini. ayrıca asus telefonum var, rootladım onu da , çok güzel bi wifi kırma programı var rootlu çalışan, sağolsun, her yerde takır takır veriyo şifreleri. wep miş wpa mış, wpa2 miş, wpa2 psk mış hiç farketmiyor. modemdeki yazılımlarda açık olsun yeter...

Konu acemiprof tarafından 11 September 2016 - 03:36 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 Onur

Onur

crew | wt

• Yönetici
  • 1,695 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 11 September 2016 - 04:11 PM

ayrıca asus telefonum var, rootladım onu da , çok güzel bi wifi kırma programı var rootlu çalışan, sağolsun, her yerde takır takır veriyo şifreleri. wep miş wpa mış, wpa2 miş, wpa2 psk mış hiç farketmiyor. modemdeki yazılımlarda açık olsun yeter...

Hangi program acaba ?

• 0

#4 gta77

gta77

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 2 İleti
  • Nereden: Çorum

Yazma tarihi: 11 September 2016 - 04:23 PM

http://www.aynamilas...i-ile-wireless/ ve

görsellerini inceleyebilirsin mesafe ve kalite arttırımı için. yalnız uydu çanağını normal uyduya çevirir gibi değil, sinyal alacağın noktaya göre odaklaman gerekiyor. çünkü uydu sinyalleri dünyaya dikey, wifi sinyalleri ise yatay şekilde gelir. o yüzden biraz alüminyum folyo ile çanağı kaplarsan sinyalin kalitesinin arttığını görürsün. ben de 2 ay önce test ettim, gayet güzel bir sonuç aldım. dilersen sonuçları ve mesafeyi de paylaşırım ilerleyen günlerde. ama benim alanım komple açık alan. 4*5 km içinde. 200 ü aşkın ağ var bende. zonguldak komple elimin altında wifi ları . oturup saymaya vaktim olmadı yaklaşık 60 tanesini kırmışımdır, bunlardan yaklaşık aşağı yukarı 30 tanesini %60-%70 ile kayıpsız kullanıyorum.

kalanların ise zaman zaman modemleri kapatan kişilere ait ağlar. canım sıkıldıkça da kırmaya devam ediyorum ama artık ihtiyaç duymadığım için kırmaya da lüzum görmüyorum. laptop sapıtıyo hangisinden gireceğini. ayrıca asus telefonum var, rootladım onu da , çok güzel bi wifi kırma programı var rootlu çalışan, sağolsun, her yerde takır takır veriyo şifreleri. wep miş wpa mış, wpa2 miş, wpa2 psk mış hiç farketmiyor. modemdeki yazılımlarda açık olsun yeter...

Kardeş ne kadara maal olur bunu yapmaya kalksak birde ney almamız lazım yazarsan sevinirim 

• 0

#5 acemiprof

acemiprof

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 3 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı

Yazma tarihi: 11 September 2016 - 09:54 PM

Canakla dongle arasindaki Mesafe uydu basligiyla canak arasindaki gibi olmali ve canagin yayin almak istediginiz yere karsi karsiya bakmasi.

Onur bey, program adi vermek sakincali olabilir, arayip forumda yazilair okuyup kendi telefonlarini rootlamaya calisan ve hatta calismaz hale getirebilecek bilgi ve tecrubeye sahip olmayan arkadaslarimiz muhakkak olacaktir. sizde bir guvenlik uzmanisiniz ve muhakkakki bu isi yapan android programlarini az cok bilirsiniz, meraktan yada bilgiyi teyit etme amacli sordugunuzun farkindayim. Kullandigim programlar androidde meshur rootlu calisan programlar, oncelikle buna emin olabilirsiniz. Bu programlar acik barindiran modemlerin yayin yaptiklari aglarda Fazlasiyla is goruyolar. Kiramadiklari da bi hayli fazla, fakat onlar.icin de wps pin toplarsannyurtici ve yurtdisi sitelerden elinde bi veritabanin olur ve wps pin icin bruteforce yapabilirsin. Daha da mi kiramadin, hic ugrasma. Bi 5,10 handshake yakala kaliden, gonder rusyaya, kirip yollasinlar size, 17 $ para.degil. sonucta kiriliyomu, kiriliyo. Kiramazlarsa para odemiyosunuz zaten. Bska sorularinolan varsa bikac gun gec yanit verecegim tatil dolayisiyla bilginiz olsun.

Konu Onur tarafından 11 September 2016 - 10:36 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Mesajlar birleştirildi

• 0