WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

1
1
1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
1
1
1
(26 Ağustos 2016) xecron, Linksys WRT54G V4.0 (WRT54GL) USB Modifikasyonu (USB Modification) içeriğine yorum ekledi.
2
1
1

Resim
- - - - -

Alfa Awus036H Bilgisayarın Görmeme Problemi

awus036h alfaawus036h alfaawus036hbilgisayargörmüyor

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 smoke33

smoke33

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 6 İleti
  • Nereden: Mersin

Yazma tarihi: 22 December 2016 - 12:12 AM

Merhaba sevgili arkadaşlar - abiler,

emektar Alfa Awus036h'ım vardı. Epeydir kullanmamıştım, en son kullandığımda. Bilgisayara taktığımda belli bir süre sonra, her ne yaptıysam bilgisayarın görmesini sağlayamamıştım. Bugün tekrardan dolaptan çıkartıp şansımı denemek istedim, yine aynı problem oldu. Taktığımda sanki hiç bir problem yokmuş gibi yaklaşık 20 dakika çalıştı ve sonra bilgisayar görmez oldu. Başka kablo ile denedim yine görmedi, Y-usb kablo ile denedim yine görmedi. Açıp içine baktım, fakat farkedilir birşey yok. Fotoğraflarını yüklesem elektronikten anlayan biri varsa aramızda bakabilir mi? Öğrenciyim, yurtta kalıyorum bu cihaza gerçekten ihtiyacım var. Şuan aynısından para verip alacak gücüm de yok. Tamirinden anlayan birisi varsa cihazı ona gönderebilirim de, tamiri veya kontrolü için. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• 0