WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1
(03 Nisan 2017) enginsen, anketine oy verdi.
1
(04 Şubat 2017) senecen, anketine oy verdi.
1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
(06 Aralık 2016) kissmorning, anketine oy verdi.
1
(03 Kasım 2016) onesto, anketine oy verdi.
1
(12 Ekim 2016) Griffe306, anketine oy verdi.
1

Resim

İnternet Sağlayıcı Önerisi (Tahahhütsüz)

i̇ss router

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 tda 1562q

tda 1562q

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 239 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 12 November 2017 - 06:06 PM

Slm değerli forumdaşlarım büyüklerim abilerim.

Tahahhütsüz internet önerileri verebilecek vamıdır ? şu firma daha iyi filan diye 

diğer sorum şu İnterneti benim eve alacağım bina çift daire üzerine 4 katlı babamların daire benim iki üstümde çarprazda kalıyor.

standart bir modem ile ttnet veya d smart ın verdiği modemler ile yukarıdan benim internete sorunsuz bağlantı olabilir mi iki kat var ve de direk üstü değil çarprazda daireler 

olmaz ise yukarı babamların eve bir tane menzil artırıcı Router kurmam gerekecek ne marka önerirsiniz ?? aradaki bağlantıyı cat 6 kablo ile yapmayı planlıyorum...

Değerli yorumlarınızı bekliyorum 

Hayırlı akşamlar !!

• 0

Ağlarsa Yerel Ağlar Gerisi Kablosuz Ağlar !!!

#2 Onur

Onur

Moderatör

• Süper Moderatör
  • 1,790 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 15 November 2017 - 08:53 PM

Selamlar,

https://www.enuygun....fe-karsilastir/ adresinden faydalanabilirsiniz.

Bence router için acele etmeyin, bağlantıyı kurduktan sonra sinyal durumuna göre öneriler verilebilir. 2 kat çaprazdan düz cihazlarla pek verim alamayabilirsiniz fakat bu işler biraz da binanın yapısı ve beklentilerle de alakalı.

Kolaylıklar.

• 0

#3 guardian55

guardian55

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 10 İleti
  • Nereden: Bursa
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 27 November 2017 - 01:07 AM

eğer 32 mbps download destekliyorsa bulunduğun apartman en iyisi türknet. 60 tl fiyat. taahüt yok. türknette tek fiyat var zaten 100 mbps ye kadar hangi hızı alabiliyosan onu alıyosun 60 lira ödüyosun. madem 100 mbps ye kadar neden 32 mbps dedim peki? 32 mbps için akk türknette yok. peki hattın 32 mbps desteklemiyorsa ne yapacaksın? diyelimki 16 mbps destekliyor. türknet alsan 60 lira ödersin gereksiz pahalı. 16 mbps için daha uygun taahütsüz yerler kesin vardır. onlardan alırsın. hattının yani bulunduğun apartmanın hangi hızı desteklediğini  https://kapsamaharit...telekom.com.tr/ buradan öğrenebilirsin. bazen internet sitesi hatalı gösteriyor müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alman daha iyi olur. hem türkneti ara hem türk telekomu ara bunlarda da farklılık olabiliyor hangisi en düşüğü söylediyse ona göre hareket edin. biz öyle yaptık en azından babamlarda :D

Konu guardian55 tarafından 27 November 2017 - 01:11 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Onur

Onur

Moderatör

• Süper Moderatör
  • 1,790 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 09 December 2017 - 02:55 PM

Türknet'le alakalı kesinti sorunları yazılıyor son birkaç haftadır. Çağrı merkezini aradığımızda da adam akıllı muhatap bulamıyoruz deniliyor.

Ben şu an Superonline fiber kullanıyorum. Önceden TTNET kullanıyordum. Superonline'da görece daha memnunum fakat hiçbiri de ak kaşık değil.

• 0