WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

Bölgesel Wifi Dağıtımı Hakkında Bilgi

bölgesel wifi satışı

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Lejyoner

Lejyoner

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 14 İleti
  • Nereden: Karaman
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 29 December 2017 - 11:19 PM

Arkadaşlar merhaba uzun yıllar çocuklarımdan ayrı ekmek parası uğruna gurbet gurbet gezdim artık bıkkınlık vermeye başladı evimi geçindirecek bir iş arayışına girdim inanın fazla parada gözüm yok beni kimseye muhtac etmesin yeter konu 50.000 nüfuslu bir ilçede yaşıyorum bölgesel wifi dağıtımı yapmak istiyorum bu işi şuan burada yapan kimse yok ve ilk olacak biraz araştırma yaptım kafama takılan bazı konular var mesela bölgeye hakim bir tepe var bu tepe şehrin en uzak mesafesine 5km bu mesafeden insanlar çok iyi hizmet alabilir mi mesela ben adama 8mps diyipte 3mps alsın istemiyorum ve kafama takılan o tepede güç kaynağını nasıl temin edicem gsm oparatörlerinin antenleri var ama belediyeden izin alınır mı alınmaz mı bilemiyorum mantıklı olan bana 7 katlı binada ki evimin çatısı şehir düz bir ova şeklinde ama her yerde wifi çekermi bilemiyorum ve diğeri bu iş için talebi karşılayacağım şekilde cihaz temini bana ne kadar paraya patlar son olarak acemice olacak ama kurulum nasıl yapılacak bilemiyorum bilgisayar konusunda kablo bağlantılarında bilgim var ücret vereceğim şekilde kendi iş yerinde 10-15 gün bana ustalık yapacak samimi arkadaşlara ihtiyacım var affınıza sığınarak bunları yazdım yazdıklarımdan dolayı rahatsız ettiğim arkadaşlar varsa çok özür dilerim saygılar
  • 0

#2 omertekin

omertekin

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 8 İleti
  • Nereden: Uşak

Yazma tarihi: 30 December 2017 - 03:05 AM

Karaman bölgesinde bu işi yapan var bildigim kadarıyla ?

• 0

#3 Lejyoner

Lejyoner

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 30 December 2017 - 09:51 AM

Karaman bölgesinde bu işi yapan var bildigim kadarıyla ?

Doğrudur merkezde yapanlar var bu arkadaşlarla görüştüm %40 kaar payı isteyende var 500 client kurulum için 25000 lira isyende var yada bölgede sadece kendilerinin olmasini isteyen var
  • 0

#4 omertekin

omertekin

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 30 December 2017 - 01:12 PM

Doğrudur merkezde yapanlar var bu arkadaşlarla görüştüm %40 kaar payı isteyende var 500 client kurulum için 25000 lira isyende var yada bölgede sadece kendilerinin olmasini isteyen var

Anladım kurulum konusunda yardımcı olurum mevcutta bende ıss bayisiyim bende bu işi yapıyorum uşak ilinde yardım isterseniz yardımcı olurum

• 0

#5 Lejyoner

Lejyoner

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 03 February 2018 - 11:36 PM

Size nasıl ulaşabilirim acaba?

Anladım kurulum konusunda yardımcı olurum mevcutta bende ıss bayisiyim bende bu işi yapıyorum uşak ilinde yardım isterseniz yardımcı olurum

Size nasıl ulaşabilirim acaba?
  • 0

#6 omertekin

omertekin

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 04 February 2018 - 10:07 PM

ome[email protected]  üzerinden mail attıgınız taktirde iletişim bilgilerimi paylaşırım size 

• 0