WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

Wifi Şifre Kırıcı Kaynak Siteler

wifi şifre kırma pc wifi şifre kırma android

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Anket: Wifi Şifre Kırıcı Kaynak Siteler

Bu genele açık bir ankettir. Tüm kullanıcılar bu anketi kullanabilecektir.

Siteyi faydalı buldunuz mu?

Sonuçları görebilmek için giriş yapın ve oy kullanın.
Oy Misafirler oy kullanamazlar

#1 ironhazeee

ironhazeee

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 54 İleti
  • Nereden: İzmir
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 08 February 2018 - 08:51 PM

wifi-sifre-kirici-logo.png

Merhaba arkadaşlar.

Wifi ağ kırma olaylarına bu sitede başlamıştım. Wifi-Turk sitesinin bana çok şey kattığını söylemek istiyorum. Hep almak tabi ki. Bu nedenle tüm arkadaşlarımıza faydalı olabilmek için wifi şifre kırma ile ilgili kaynak bir site oluşturmaya karar verdim. Pc (bilgisayar) veya android olsun tüm bu konularda bildiklerimi sizlerle paylaşmaya çalıştım.

Bilgisayar konusunda özellikle Dumpper programı oldukça önemli bir yere sahip. Özellikle bu programı çok detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım. Ekran görüntülerinin yanı sıra videolu bir anlatım bile mevcut. Programın nasıl kullanılacağı, manuel pin denemelerinin nasıl yapıldığı, wps pin lock hatasına yakalanmadan nasıl şifrelerin öğrenileceği gibi konular net ve açık bir dille paylaşılmıştır.

Bunun yanı sıra teknoloji gelişiyor ve artık telefonlar günümüzde her işimizi kolayca halledebiliyor. Aynı şekilde rootlu veya rootsuz android telefonlar wifi şifrelerini öğrenmemizde artık bilgisayarlar kadar başarılılar. Bu yüzden En İyi Android Wifi Kırıcı Uygulamalar isimlli bir konu oluşturup aplikasyonları bir bir tanıtmaya çalıştım. İlk olarak kendimin de kullandığı WIFI WPS WPA TESTER programı ile başladım. Dileyen arkadaşlar bu konuyu okuyup detaylı bilgi edinebilirler.

Tüm bunlar dışında Wps Pin Generator yani pin bulucu siteler olmazsa olmazlardan. Eğer sizinde hedeflediğiniz bir modem varsa ve hala uygun pin numarasını bulamadıysanız birde bunu deneyebilirsiniz. Bazı zamanlarda gerçekten çok başarılı sonuçlar verebiliyor. 

Değerli üyeler bu yazımda sizlere wifi şifre kırma ile ilgili olan kaynak bir siteyi paylaşmak istedim. Umarım sizlere katkım olur ve en azından öğrendiklerimi diğer arkadaşlara öğretme fırsatı bulabilirim. 

Detaylı bilgi için Wifi şifre kırıcı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılar

Konu ironhazeee tarafından 08 February 2018 - 08:52 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0