WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

1
(17 Şubat 2020) rejoman, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(17 Şubat 2020) CRaFTY, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Onur, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Gökhan, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
(18 Temmuz 2019) Laserbird, üye haritasına ekleme yapti.
100
(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1

Resim
- - - - -

Wifi-Turk.com Reborn

wt reborn devam wirelesswednesday reborn

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Onur

Onur

crew | wt

• Yönetici
  • 1,691 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 11 February 2020 - 08:46 PM

Selamlar,

Bu hafta @Gökhan altyapıda birikmiş olan sorunlarla ilgilendi ve siteyi büyük oranda düze çıkardı.

Modifikasyon üstadımız @Abdus da şu anda sitede ve hep birlikte sitenin geleceği ile ilgili konuşuyoruz.

Halen buralarda olan varsa sitenin devamıyla ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız bu konu altında bir beyin fırtnası yapabiliriz.

Sevgiler.

• 1

#2 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 4,933 İleti
  • Nereden: Ankara
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 12 February 2020 - 12:44 AM

Herkese yeniden merhaba :)

başlık için teşekkürler Onur. Uzun zamandır maalesef siteyle ilgilenemedik, içerik üretemedik, botları temizleyemedik derken uzun bir aradan sonra tekrar buradayız. Konu altında 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren wifi-turk.com'dan beklentilerinizi, istek ve tavsiyelerinizi bekliyoruz. Sitemizin sunduğu konu ve içerik yelpazesi farklı alanlarla genişlemeli mi? Biliyoruz, oralarda bir yerlerde hala burdaki ortama gönül vermiş, eski günleri özleyen arkadaşlarımız var :blush:

• 1

#3 cesurlu16

cesurlu16

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 348 İleti
  • Nereden: Şanlıurfa
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 27 February 2020 - 12:51 AM

Eski günler eskiden güzeldi :) emeğinize sağlık 2009 dan bu yana hep takip ederim halen de arada bi girer bakarım sosyal siteler forumların çoğunu etkiledi maalesef. içerik için tavsiyem ürün inceleme yazılım inceleme gibi konular olursa daha ilgi çekebilir ayrıca youtube kanalı vs olursa daha güzel olabilir saygılar..
  • 1

#4 serkan24

serkan24

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 332 İleti
  • Nereden: Bursa
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 11 March 2020 - 02:40 PM

Yıl 2011, küçük ekranlı tuşlu cep telefonumdan 8 saat boyunca bu forumu okumuştum. O zamandan beri arada bir girer bakarım. Keşke çok daha aktif olsa diye iç geçiririm hep :)

Konu serkan24 tarafından 11 March 2020 - 02:40 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#5 Nihat

Nihat

Katılımcı Üye

• Aramıza hoşgeldin
  • 36 İleti
  • Nereden: Antalya

Yazma tarihi: 31 March 2020 - 09:44 PM

Bende uzun bir aradan sonra tekrar bir göz atmak için girdim. Son girmemin üzerinden baya zaman geçmiş ve kendimi geliştirdiğim konularda mesajlar eski dahi olsa internette hicbir bilgi silinmez diyerek bilgi paylaştım. Sayın yöneticilerimiz fikir beyan etmemizi istemişlerse benim de birkaç fikrim olacak;

1. Forum tasarım olarak hiç değişmiyor. Daha işlevsel bir tasarıma geçilmesi bence elzem şöyle ki 1940 model bir Chevrolet araç ile günümüz araçları arasında her açıdan devasa farklar varken amacımız sadece bilgi paylaşmak diye eski bir tasarım performasımızı kötü etkileyecektir.

2. Kategori ve resim eksikliği; çok eski bir forum hala 2.4 ghz anten paylaşımları yapılıyor işlevsel ve güzel bir hobi ancak eski artık 2.4ghz bandındaki cihazlar o kadar çok ki enterferasyon yüzünden ben dahi tüm 2.4 outdoor bağımı bitirdim. 5 ghz ile 60 ghz arasında Wifi haberleşme konusunda yeni bilgiler sorular yorumlar eklenmeli

3. Yönetim ve modaratörler içerik konusunda gerekirse işin erbaplarından destek alarak özgün içerikler eklemeli işin inceliklerini anlatmalı

4. Network altyapısı konusunda her türlü konuda gerekirse illegal paylaşımların yapılabildiği bir bölüm olmalı  ( udemy vs. )

Ben diyeceklerim tavsiyelerim bu kadar gerisi yönetimin bileceği iş; Sağlıcakla kalın

• 0