WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
1
(17 Şubat 2020) rejoman, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(17 Şubat 2020) CRaFTY, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Onur, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Gökhan, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
(18 Temmuz 2019) Laserbird, üye haritasına ekleme yapti.
100
(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1

Resim

Ubiquiti M2-M5 Backtrack Veya Diğer Linux Işletim Sistemlerinde Göstermeyi Bilen Var Mı ?

ubiquiti m2 loco backtrack 5

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 veterinarian

veterinarian

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 4 İleti
  • Nereden: Hatay
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 15 April 2020 - 04:41 PM

Herkese kolay gelsin linux ile ilgili bilgisi olan kişiler yardımcı olabilirse sevinirim elimde hp omen laptop mevcut ve bunun wirless kartını backtrack ve xiopan da görmedi  elimde ubiquiti M2 loco mevcut fakat bu cihazda malum arayüzünden wirles sinyalleri görüyor ve backtrack ta gösteremedim.Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

• 0

#2 Abdus

Abdus

crew | jigsaw

• Yönetici
  • 1,093 İleti
  • Nereden: Kayseri
  • İlgi alanı: Modifikasyonlar

Yazma tarihi: 16 April 2020 - 08:10 PM

Selamlar,

Cihazda hangi network kartının oluğunu biliyor musunuz? Cihaz model numarası nedir?

Linux üzerinde

lspci 

ve

dmesg

komutlarının çıktısını alabilir miyiz?

• 0

#3 veterinarian

veterinarian

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 17 April 2020 - 02:08 PM

Hocam cihaz ubiquiti marka nanostation m2 loco olanı sitede cpu:Atheros MIPS 24Kc yazıyor bu diğer kulandığım alfa awus 036nha veya darkrange (kinmax) gibi wifi adaptörü şeklinde değil dolayısıyla komutlarda bişey çıkmıyor bu cihazı windosta bile ip üzerinden wep tarayıcıda arayüzden scan ile sinyal listesi veriyor ama linuxta nasıl yapacaz bilemedim bunla ilgili bir yazı videoda bulamadım ubiquitinin müşteri hizmetlerinede yazdım cevap gelmedi.

Konu veterinarian tarafından 17 April 2020 - 02:13 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 veterinarian

veterinarian

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 01 May 2020 - 04:11 AM

hocam https://forum.antich...threads/429633/   ve   https://forum.antich...s/359726/page-9  bu linklerde sanki konumun çözümü var ama anlayamadım cihaza arayüz atmak lazım galiba ama arayüzün geri orjinaline dönüşü mümkün mü cihazı heder etmeyelim

• 0