WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
1
(17 Şubat 2020) rejoman, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(17 Şubat 2020) CRaFTY, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Onur, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Gökhan, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
(18 Temmuz 2019) Laserbird, üye haritasına ekleme yapti.
100
(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1

Resim
- - - - -

Backtrack 4 Pre Final hakkında ne düşünüyorsunuz?

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

#1 deeperhkn

deeperhkn

Aktif Üye

• Yeni Üye
  • 346 İleti
  • Nereden: Manisa
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 20 June 2009 - 04:55 PM

Haber bağlantısı: http://wifi-turk.com...yayinlandi.html

Backtrack 4 Pre Final yayınlandı!

Genel güvenlik ve en çokta kablosuz ağların güvenliğini sınamak için kullanılan Backtrack dağıtımının yeni sürümü 4 Pre Final yayınlandı.

Backtrack 4 Pre Final hakkında detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz.
Backtrack 4 Pre Final dağıtımına kolay bir giriş yapabilmek için buradan özellikle yeni kullanıcılar için oluşturulmuş görüntülere göz atabilirsiniz.

Görüntülerde değinilen konular:

* Up and running with BT
* Installing Backtrack
* Fixing Splash and Initrd
* Getting Connected
* Setting up SSH
* Setting up Wireless
* Installing BT on USB
* Cross Compiling

Backtrack 4 Pre Final hakkında ne düşünüyorsunuz?

Backtrack 4 Betadan sonra nihayet Final sürümü yayınlandı alttaki linkten indirebilirsiniz

http://www.remote-ex...t4-prefinal-iso 1.2 gb
  • 0

Resmi ekleyen

#2 hope

hope

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 201 İleti
  • Nereden: Kayseri

Yazma tarihi: 20 June 2009 - 05:28 PM

paylaşım için saol ama betaya göre farkları özellikleri nelerdir açıklama yapsaymışın keşke ..
  • 0
Yaşasın Wi-Fi kardeşliği .. Yaşasın Wifi-Turk :D ..

#3 semender86

semender86

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 12 İleti
  • Nereden: İstanbul

Yazma tarihi: 20 June 2009 - 05:31 PM

Backtrack 4 Betadan sonra nihayet Final sürümü yayınlandı alttaki linkten indirebilirsiniz

http://www.remote-ex...t4-prefinal-iso 1.2 gb

WPA cılar iyi en iyi program hayırlı olsun :wacko:
  • 0

#4 deeperhkn

deeperhkn

Aktif Üye

• Yeni Üye
  • 346 İleti
  • Nereden: Manisa
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 20 June 2009 - 06:35 PM

paylaşım için saol ama betaya göre farkları özellikleri nelerdir açıklama yapsaymışın keşke ..

Kardes betaya gore farki full yani kararli surum olmasi bende yeni indirdim ama sunu soleyeyim usb flash diskime cok rahat kurdum ve su an ondan yaziyorum bence cok onemli bir ozellik
  • 0

Resmi ekleyen

#5 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 4,933 İleti
  • Nereden: Ankara
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 20 June 2009 - 10:00 PM

bt4_label.png

Buda CD-Label, gayet hos olmus.

Download link:
http://www.remote-ex...t4-prefinal-iso

Yanlis anlasilma olmasin, iki konuyu birlestirdim ve o yüzden deeperhkn mesajini düzenlemek zorunda kaldim, forum düzeni acisindan.
deeperhkn, haber verdigin icin cok sagol, daha dün cikmis. Bir indirip deneyelim.
  • 0

#6 optimarax

optimarax

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 200 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Antenler

Yazma tarihi: 23 June 2009 - 11:44 AM

Yazık oldu indirdiğim 1.3 GB a.Gerçi başkasının ağından indirmiştim ama yinede içim cız etti.Diyeceğim o ki ben beğenmedim.Ubuntu tabanına geçmeleri kötü oldu.Slackware tabanlı olan versiyonlarda (BT4 Beta ve öncekiler) istediğim modülü ekleyebiliyordum.Ubuntu yla sap gibi kaldım.
  • 0

#7 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 4,933 İleti
  • Nereden: Ankara
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 24 June 2009 - 01:05 AM

Bu sürümde CUDA özelligi var. Yani ekran kartini kullanarak daha hizli WPA sifreleri kirabiliyoruz.
Sanirim sadece NVIDIA kartlarinda calisiyor.

Bir ara denerim ^^
  • 0

#8 hope

hope

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 201 İleti

Yazma tarihi: 25 June 2009 - 04:00 PM

walla ne diyim mutluyum backtrack 4 finalden çünki edimax 7318 USG yi tanıyor hemde yenilerini :D .. en azından şimdilik monitor moda almayı başardım :D .. yardımlarınızı linkteki konuya bekliyorum.. http://www.wifi-turk...amp;#entry10905
  • 0
Yaşasın Wi-Fi kardeşliği .. Yaşasın Wifi-Turk :D ..

#9 Shoter113

Shoter113

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 29 June 2009 - 07:39 AM

Ben backtrack 4 ü indirdim. Sonra dvd ye çektim ve live cd den okuttum. İlk baş her şey yolundaydı. Startx dedikten sonra girmesi gerekirken "NO SCREEN FOUND" dedi. Araştırdıktan sonra bir baktım ki benim ekram kartı ATİ ama BACKTRACK4'ü destekleyen ekran kartı NVİDİA.. Ekran kartı ATİ olan arkadaşlara duyrulur.. BOŞUNA İNDİRMEYİN.

Konu Shoter113 tarafından 29 June 2009 - 07:40 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#10 xxx02

xxx02

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 100 İleti
  • Nereden: Uşak

Yazma tarihi: 29 June 2009 - 11:50 AM

Ben backtrack 4 ü indirdim. Sonra dvd ye çektim ve live cd den okuttum. İlk baş her şey yolundaydı. Startx dedikten sonra girmesi gerekirken "NO SCREEN FOUND" dedi. Araştırdıktan sonra bir baktım ki benim ekram kartı ATİ ama BACKTRACK4'ü destekleyen ekran kartı NVİDİA.. Ekran kartı ATİ olan arkadaşlara duyrulur.. BOŞUNA İNDİRMEYİN.

Ben backtrack3 ün usb kalıbını kullanarak ati ekran kartı olan laptopumda çalıştırmıştım.
  • 0