WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
1
1
1
(26 Ağustos 2016) xecron, Linksys WRT54G V4.0 (WRT54GL) USB Modifikasyonu (USB Modification) içeriğine yorum ekledi.
2
1
1
1
1

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Wordlist İpuçları

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 69 yanıt gönderildi

#31 sanaltarak

sanaltarak

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 85 İleti
  • Nereden: Ankara

Yazma tarihi: 24 October 2009 - 12:53 PM

Konu içerisinde dağınık olan paylaşımlarımı tek konu altında topladım. Oradan yeni wordlistleri takip edebilirsiniz.

http://www.wifi-turk...?showtopic=2313
  • 0

#32 konkordato

konkordato

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 15 İleti
  • Nereden: Adana

Yazma tarihi: 24 December 2009 - 09:22 AM

Arkadaşlar burda paylaşılan wordlistler için bütün paylaşımcı arkadaşlara tşk ler.Bende sibop isminde bir wordlist programı paylaşmak istiyorum,özellikleri itibariyle baya gelişmiş,ayrıca hızlı bir şekilde oluşturuyor listeyi.Forumda aramıştım bulamadığım için paylaşmak istedim sizlerle

http://rapidshare.co.../sibop.rar.html

Konu konkordato tarafından 24 December 2009 - 09:23 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#33 posixtaken

posixtaken

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 8 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Wardriving

Yazma tarihi: 13 April 2010 - 09:09 AM

Merhabalar,

Öncelikle bu mesaj, özel mesaj gibi olacak ama kusuruma bakmayın forumda sıkışıp kaldım
kimseye özel mesaj atamıyorum (moderasyon dahil) ve sanaltarak arkadaşımıza ulaşmaya çalışıyorum.

konu şu, AIRTIES_RT-205 ssid ile yapmış olduğu 8 rakamdan oluşna Rainbow Table ı olduğunu söylemiş
Onu paylaşma şansı var mı? yada elimde o ssid'yi kullanan 1 handshake var bir şekilde benim için tabloyu aratması mümkün mü?

Zaten brute ediyorum, 4 günden önce cevap alırsam ne mutlu bana :rolleyes:

Ek olarak neden ÖM atamadığımı hala merak ediyorum?
iyii forumlar
  • 0

#34 sanaltarak

sanaltarak

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 85 İleti
  • Nereden: Ankara

Yazma tarihi: 29 April 2010 - 10:33 AM

AIRTIES_RT-205 modem adına sahip ağlar için hazırladığım rainbow table harddisk arızasından dolayı bozuldu, yaklaşık 8 gün süren uğraş sonucu tekrar 8 haneli sayılar için hazırladım. Boyutu 11,7 GB. Sıkıştırılınca yaklaşık 4 gb yer kaplıyor, o yüzden bu dosyayı upload edemiyorum. Eğer AIRTIES_RT-205 için handshake yakalamışsanız sizin için 8 haneli sayıları taratabilirim. Doğruluğunu denemek isteyenler kendi modem isimlerini AIRTIES_RT-205 yaparak geçici olarak 8 haneli rakamlardan oluşan şifre versinler ve handshake yakalayıp bana yollasınlar.
  • 0

#35 Ghost34

Ghost34

V.I.P.

• V.I.P.
  • 403 İleti
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 07 May 2010 - 02:37 PM

Linkler Ölü
  • 0

#36 DjKarakurt

DjKarakurt

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 176 İleti
  • Nereden: Elazığ
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 26 July 2010 - 02:25 AM

10 haneli tüm karakterler sayı ve harfler yani kaç gb tutar bunu nasıl hesaplayabilirim bi formulü varmı?
  • 0

#37 msenoz

msenoz

V.I.P.

• V.I.P.
  • 686 İleti
  • Nereden: Bursa
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 26 July 2010 - 08:53 AM

10 haneli tüm karakterler sayı ve harfler yani kaç gb tutar bunu nasıl hesaplayabilirim bi formulü varmı?

8 hanelilerin 26 tb civarında tuttuğunu hatırlıyorum ama 10 hanelilere şimdi baktım 22 petabyte 2 tb tutuyormuş ve yapılması 91 yıl 11 ay kadar sürüyormuş :)

bir şekilde yapılabilse dahi bunu bir cap dosyası üzerinde denemesinin ne kadar süreceğini araştırmaya gerek bile yok :rolleyes:
  • 0

#38 posixtaken

posixtaken

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 8 İleti
  • İlgi alanı: Wardriving

Yazma tarihi: 10 August 2010 - 10:47 AM

AIRTIES_RT-205 modem adına sahip ağlar için hazırladığım rainbow table harddisk arızasından dolayı bozuldu, yaklaşık 8 gün süren uğraş sonucu tekrar 8 haneli sayılar için hazırladım. Boyutu 11,7 GB. Sıkıştırılınca yaklaşık 4 gb yer kaplıyor, o yüzden bu dosyayı upload edemiyorum. Eğer AIRTIES_RT-205 için handshake yakalamışsanız sizin için 8 haneli sayıları taratabilirim. Doğruluğunu denemek isteyenler kendi modem isimlerini AIRTIES_RT-205 yaparak geçici olarak 8 haneli rakamlardan oluşan şifre versinler ve handshake yakalayıp bana yollasınlar.

Cevap vermek için oldukça geciktim fakat umarım hala o rt yaşıyordur :)
direk handshake i buraya mı koyayım? özel mesaj yazamıyorum, nasıl ulaştırabilirim?
  • 0

#39 cihangir

cihangir

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 46 İleti
  • Nereden: Belirsiz

Yazma tarihi: 28 August 2010 - 11:01 AM

arkadaşlar en son sibopta dahil bütün linkler kırık.. bu arada baktrack yada aircrack kullananlar için elcomsoftu tavsye ediyorum..
eğer ekran kartınızda uygunsa çok daha hızlı bi şekilde (ekran kartının gücünüde işlemciye ekliyerek) şifre kırabilirsiniz... çalışma mantığı aircrakla aynı yakaladığınız handskali cap dosyasını ve wordlistinizi elcomsofta gösteriyorsunuz... ayrıca bactrack gibi live cdden açılan linux sistem remden çalıştığı için 4gb remli bi bilgisyarda büyük wordlist koyulmıcağından işleme windosta devam edebilirsiniz...

bu arada şu wpayı neden kıramıyorlar anlamadım... bence bilgsiayar programlamadan çok iyi anlıyan bi arkadaş bilgilerini bizle burda paylaşsın
ve topluca herkez denesin program yazmayı belki içimizden biri wpa kırmayı kendi yaptığı programla başarabilir... hemde türk yapımı sağlam bi program yapmış oluruz..) ben bi kaç yerden bi iki video indirdim daha başlamadım ama düşünüyorum ...
  • 0

#40 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 5,174 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 28 August 2010 - 02:30 PM

arkadaşlar en son sibopta dahil bütün linkler kırık.. bu arada baktrack yada aircrack kullananlar için elcomsoftu tavsye ediyorum..
eğer ekran kartınızda uygunsa çok daha hızlı bi şekilde (ekran kartının gücünüde işlemciye ekliyerek) şifre kırabilirsiniz... çalışma mantığı aircrakla aynı yakaladığınız handskali cap dosyasını ve wordlistinizi elcomsofta gösteriyorsunuz... ayrıca bactrack gibi live cdden açılan linux sistem remden çalıştığı için 4gb remli bi bilgisyarda büyük wordlist koyulmıcağından işleme windosta devam edebilirsiniz...

bu arada şu wpayı neden kıramıyorlar anlamadım... bence bilgsiayar programlamadan çok iyi anlıyan bi arkadaş bilgilerini bizle burda paylaşsın
ve topluca herkez denesin program yazmayı belki içimizden biri wpa kırmayı kendi yaptığı programla başarabilir... hemde türk yapımı sağlam bi program yapmış oluruz..) ben bi kaç yerden bi iki video indirdim daha başlamadım ama düşünüyorum ...

WPA'yi kirabilmek progralama bilmenin ötesinde kriptoploji bilgisi gerekir. Bu zamana kadar WEP acigi olsun diger bircok acigi bulan kisiler uni'de kriptoloji ve bilgisayar güvenligi dalini okumus kisilerdi.
  • 0

Şimdiden bir yılın planlarını yapıyorsan, pirinç yetiştir.

Şimdiden on yılın planlarıını yapıyorsan, ağaç yetiştir.

Şimdiden asrın planlarını yapıyorsan, insan yetiştir.
Tschuang-Tse (Çinli Filozof)