WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

1
(13 Eylül 2017) Handsome Reis, Tp-Link Ürünlerini Kurmak Artık Çok Daha Kolay içeriğine yorum ekledi.
2
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Wordlist İpuçları

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 69 yanıt gönderildi

#61 blue32

blue32

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 302 İleti
  • Nereden: Manisa
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 04 June 2012 - 12:48 AM

bu iş için wordlist programları var hemde türk yapımı araştırmak lazım
  • 0
Resmi ekleyenResmi ekleyen

#62 bayramaltun

bayramaltun

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 2 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 02 July 2012 - 11:40 AM

1) dogumtarihidogumtarihi ( 19751980) gibi kırdığım wpa larin hepsi bu sifre ikilisinden oluşuyordu.
2) 8 rakam
3) ceptel ( 5353456543 gibi )
4) onemlitarihdogumtarihi (14531975 )
5) onemlitarihonemlitarih ( 14531071 ) ( yada 1000-2000 arasında mesela 10801970 gibi tarih çiftleriyle sifre )
...

• 1

#63 fatihaky

fatihaky

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 7 İleti
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 07 September 2012 - 01:35 PM

linklerin tamamı kırık. elinde bu wordlistler olan arkadaşlar tekrar herhangi bir siteye upload edebilirler mi ?
  • 0

#64 imsety

imsety

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 27 September 2012 - 05:41 PM

arkadaslar wordlstle ugrasmak yerine elcomsoft programini indirin tum bu aradiginiz ozellikleri wordlist olurturmadan basit bi iki ayarla elde edebiliyorsunuz. Ayrica cok da hizli...
  • 0

#65 ahmethan

ahmethan

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 79 İleti
  • Nereden: Eskişehir

Yazma tarihi: 16 April 2013 - 01:19 PM

2. sayfadaki bütün rapidshare e ait linkler ölmüş. Bunu sitenin serverına yada dropbox gibi sitelere upload ederseniz kayıp yaşanmaz. Linkleri yenilemenizi rica ediyorum. 

• 0

#66 mk148a

mk148a

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 10 December 2013 - 12:18 AM

Arkadaşlar konuyu hortatıyor olaiblirim ama görüyorumki güncel wordlist yok hepsi ölmüş. Ben elimdeki kendim yaptığım bir kaç wordlisti paylaşacağım. Birde ekleme yapayım bir kere şifre olarak mac adresi görmüştüm, onun için wordlist oluşturmaya gerek yok herkes gördüğü maci denersin.

http://speedy.sh/pVq...el-wordlist.rar (cep tel numaraları)

http://speedy.sh/62t...nelisay-lar.rar

http://speedy.sh/9Zww7/dogum.txt (1940-2013 arası tarihler, excellde oluşturuldu)

birdee 12bin tane türk isminden oluşan wordlist var fakat onları doğum tarihi wordlisti ile karıştırmak istiyorum ama yapamadım bilen varsa onu yapıpda paylaşacağım. Birde benim yapamadığımı elcom soft wireless security auditor yapıyor, mehmet1234 diye oluşturduğum tüm 4 haneli sayıları dictionary ayarlarından case mutation ve swap mutation seçenekleriyle 23 saniyede Mehmet1970 diye şifreyi buldu. Bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.

Konu mk148a tarafından 10 December 2013 - 01:08 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#67 x2x

x2x

Katılımcı Üye

• Aramıza hoşgeldin
  • 34 İleti
  • Nereden: İzmir

Yazma tarihi: 27 January 2014 - 07:43 PM

S.a arkadaslar buldugum wordlisti homefolder a tasiyamiyorum cunku 9gb bu txt dosyasini aircrack yaparken bulundugu dizin icerisinden nasil gosterebilirim
Normalde
Airxrack-ng -a 2 wpa-01.cap yapinca home folderdan okuyor fakat ben yereldisk e den taratmak istiyrum bunun icin media/9hane.txt gibi nasil yol gosterebilirim?
  • 0

#68 mcmilan

mcmilan

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 67 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı

Yazma tarihi: 29 June 2014 - 08:43 PM

S.a arkadaslar buldugum wordlisti homefolder a tasiyamiyorum cunku 9gb bu txt dosyasini aircrack yaparken bulundugu dizin icerisinden nasil gosterebilirim
Normalde
Airxrack-ng -a 2 wpa-01.cap yapinca home folderdan okuyor fakat ben yereldisk e den taratmak istiyrum bunun icin media/9hane.txt gibi nasil yol gosterebilirim?

hanshake.cap dosyanı Windows üzerindeyken C yerel diskine taşı  wordlistinide taşı yerel disk C ye sonra BT5 terminale giridğinde aircrack-ng yaz ve fareile C ye attığın handshake.cap dosyasını terminalin içine sürükle -w yaz ve bu seferde wordlist.txt dosyasını terminale sürükle.

aircrack-ng yerel disk C deki handshake.cap -w /yerel disk c deki/wordlist.txt sonuç buna benzer olacak

• 1

#69 x2x

x2x

Katılımcı Üye

• Aramıza hoşgeldin
  • 34 İleti
  • Nereden: İzmir

Yazma tarihi: 23 September 2014 - 01:57 AM

hanshake.cap dosyanı Windows üzerindeyken C yerel diskine taşı  wordlistinide taşı yerel disk C ye sonra BT5 terminale giridğinde aircrack-ng yaz ve fareile C ye attığın handshake.cap dosyasını terminalin içine sürükle -w yaz ve bu seferde wordlist.txt dosyasını terminale sürükle.

aircrack-ng yerel disk C deki handshake.cap -w /yerel disk c deki/wordlist.txt sonuç buna benzer olacak

Teşekkürler :)

• 0

#70 clee5031

clee5031

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 72 İleti
  • Nereden: Sivas

Yazma tarihi: 20 May 2015 - 11:18 PM

Bu işler boş...Tutma ihtimali çok az.8 haneli sayıları 10 tane hankshake e denedim.Sonuç sıfır!!!

Eviltwinde de kimse şifreyi girmiyor iyi mi?

• 0