WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

TTnet'in yurt dışı açılımını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 Onur

Onur

Moderatör

• Yönetici
  • 1,797 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 27 November 2009 - 08:37 AM

Haber bağlantısı: TTNet, Wi-Fi hizmetini dünyaya taşıdı

TTnet'in İpass ile anlaşmalı ülkelerde Wi-fi servisi vermesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bence böyle bir uygulama çok gereksiz.TTnet Wi-fi 'dan bir gövde gösterisi gibi algınabilir.''O kadar büyüdük ki yurtdışında da bu hizmeti verebiliyoruz'' mesajı veriliyor olabilir mi?
  • 0

#2 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 5,180 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 28 November 2009 - 05:25 AM

Sealmlar,

gerekliligi ayri bir tartisma konusu ama dünya'ya acilmalari demek, Türkiye'yi temsil ettikleri anlamani tasiyor bence.
Ben sahsen ttnet wi-fi kullanmadim ama fiyatlardan genel olarak insanlarin memnun kalmadigini görebiliyoruz.
  • 0

#3 foor44

foor44

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 100 İleti
  • Nereden: Bursa
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 30 November 2009 - 12:03 AM

5 yıld ttnet kullandım ve belkide 5 milyon kere sövmüşümdür ttnet e :D :D

arkadaşlar polonyada 1 mbps internet herkezin hakkıdır deniyor ve herkeze 1 mbps internet bedava verilıiyor (kotasız)

tr ise hala koto olayı ıle mıllet sömürülmeye devam ediliyor bence artık bu olaya bırının dur demesi lazım , geçen yine bir haber okumustum ttnet kotalı adsl kullanlara kotanın %90 dolunca uyarı verıcek dıye :) hala kotayı kaldıralım demıyolarda yok uyarı verelım yok bılmemne yapalım ;) kotalı adsl kullanan tanıdıklarınız mutlaka vardır sordunuızmu hıc faturayı ? mutlaka az çok fazla geliyor hep çunku aile de 4-5 kişi kullanıyor adsl ben bi vatandaş olarak her hafta ttnet musteri hizmetlerini arıyorum ve bu fiyatların adil olmadıgını soyluyorum ,hatta bu yuzden belkı sınırsız neti 45 lira yapmıslardır ;)

şimdi de dünyaya acıldık dıolar ilk once türkiyede ki durumu düzeltsinlerde ondan sonra yurt dısına açılsınlar dıyorum ben :)
  • 0
Resmi ekleyen

#4 Onur

Onur

Moderatör

• Yönetici
  • 1,797 İleti
  • Nereden: Belirsiz

Yazma tarihi: 05 December 2009 - 01:46 AM

Evet foor44 eğer tüm aile interneti kullanıyorsa kota anlamında büyük sıkıntılar olabiliyor.En iyisi bu tarz aile profillerinde kotasız internetin tercih edilmesi.Gerçi kotayı aşan her gb için çok bir ücret alınmıyor diye biliyorum ama
  • 0

#5 foor44

foor44

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 100 İleti
  • Nereden: Bursa

Yazma tarihi: 07 December 2009 - 06:33 PM

Evet foor44 eğer tüm aile interneti kullanıyorsa kota anlamında büyük sıkıntılar olabiliyor.En iyisi bu tarz aile profillerinde kotasız internetin tercih edilmesi.Gerçi kotayı aşan her gb için çok bir ücret alınmıyor diye biliyorum ama

Evet dostum çok büyük bi ücret alınmıyor ama gelen fatura sınırnız ınternet fiyatı oluyo genelde bırçok arkadasıma 10-15 TL fazla geliyomus 30 tl 4 gb 1 mbps olduguna göre, sınırsız net en mantıklısı ama ile herseferinde bu sefer geçmeyiz falan filan bıdaha kı ay yine 40-45 TL ödüyo :)
  • 0
Resmi ekleyen

#6 ToMeL

ToMeL

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 12 İleti
  • Nereden: İzmir

Yazma tarihi: 07 January 2010 - 03:16 PM

Bence böyle bir uygulama çok gereksiz.TTnet Wi-fi 'dan bir gövde gösterisi gibi algınabilir.''O kadar büyüdük ki yurtdışında da bu hizmeti verebiliyoruz'' mesajı veriliyor olabilir mi?

Arkadaşlar buradaki olaya daha farklı bakabiliriz aslında.
Büyük firmalar başka bir ülkede hizmet vermek için ilk başta o ülkedeki başka bir büyük firmayla yada gelişmekte olan bir firmayla ortaklığa girerler. Bu birkaç sene sürer. Bu zaman içinde yabancı firma o ülkenin halkını ve o ülkedeki düzeni kavramak adına her türlü veriyi toplar ve kendi çıkarları iin geliştirmeye başlar. Daha sonra ortaklıktan ayrılarak oradaki verilerden elde ettiği bilgiler doğrultusunda kendi şirketini kurar.

Kim bilir bir bakarsınız Ttnet yurt dışından elde ettiği tecrübeyi ve orada kullanılan altyapıyı ülkemize getirir.

(Bu yorumu bir pazarlama meraklısı gözüyle yaptım ve büyük firmalar bu yöntemi ülkemizde çokça kullanıyorlar)
  • 0

#7 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 5,180 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 08 January 2010 - 12:20 AM

Benim son izlenimim su, sitedeki arkadaslar biliyor, 2 hafta Türkiye'deydim. Havaalanlarini TTNET Wi-Fi ile donatmislar.
Atatürk Hava Alaninda ayrica Superonline'in bir wi-fi hizmeti vardi.

Ama Tomel'in dedigi gibi, yurt disinda tecrübe edinip, ülkemize tasirlarsa cok güzel olur. Vodafone mesela reklamlarda bunun üzerine.
  • 0

#8 Damablisy

Damablisy

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 10 İleti
  • İlgi alanı: Wardriving

Yazma tarihi: 20 October 2019 - 05:59 AM

Özgün kanalın varsa en iyilerinden biri ETC Network Erdal Çelebinin partneri Üstelik her türlü yardımcı olur yine günahını almayayım belkı yalanda olabılır Wediacorp partnerın destekde cevap vermediğini okumustum belkı rakıplerı karalamak ıcınde uydurmus olabilir Şahsen ben kendı adıma özgün kanal için ETC Network den başka partnere bakmazdım Çunku partnerlerden çok yandım benım başıma çok geldi ne zaman kazancım 4 haneye ulaşsa benı attılar ve paramı vermedıler En son da 800 k lık kanalların parasını stem digital denen hırsızlar vermedı Erdal Çelebi nin partnerınde asla yamuk olmaz
  • 0

#9 Ramonf

Ramonf

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 9 İleti
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 31 October 2019 - 09:26 PM

w w w. Fakepassportgo.cc the best producers of the France Biometric Passport. Passports come to you looking exactly as the ones issued by the France Home Office. These passports are verifiable using the U.V light feature for authenticity and are just perfect for use. We also specialize in the production of the French Diplomatic Passport which is used by Diplomats to attend to international official affairs of the state. To clear all your curiosity, contact us directly: Visit our website: http://www.fakepassportgo.cc w w w. fakepassportgo.cc
  • 0

#10 SalfinA

SalfinA

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 08 November 2019 - 09:02 PM

w w w. buyrealdocuments.cc - Number one producers of the Great Britain Biometric Passport. Passports come to you looking exactly as the ones issued by the Great Britain Home Office. These passports are verifiable using the U.V light feature for authenticity and are just perfect for use. We also specialize in the production of the Great Britain Diplomatic Passport which is used by Diplomats to attend to international official affairs of the state. To clear all your curiosity, contact us directly: Visit our website: http://www.buyrealdocuments.cc w w w. buyrealdocuments.cc
  • 0