WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

3G ye dikkat!.. Ezber Bozuldu amann

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 23 yanıt gönderildi

#11 dereli67

dereli67

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 723 İleti
  • Nereden: Zonguldak
  • İlgi alanı: Antenler

Yazma tarihi: 07 March 2010 - 12:13 AM

Bende Bu ornekten cesaret alarak musterı hızmetlerıne agzımdan gelenı soyledım..
3-4 dk boyunca sustular sadece benı dınledıler... Mahkemeye verecegımı soyledım. Öylelıkle ılgılendıler..
  • 0
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnız da Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme..!
Doğruların Kaderidir Yalnızlık...
Kargalar Sürü ile Kartallar Yalnız Uçar......

#12 Interceptor41

Interceptor41

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 6 İleti
  • Nereden: Ankara
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 07 March 2010 - 06:52 PM

Bende Bu ornekten cesaret alarak musterı hızmetlerıne agzımdan gelenı soyledım..
3-4 dk boyunca sustular sadece benı dınledıler... Mahkemeye verecegımı soyledım. Öylelıkle ılgılendıler..

ya hala özet bekliyorum haa. wallahi ayrıntı bekliyorum 96 saati geçti kafayı yiyeceğim. ayın sekizinde ödeme yapacam ama daha henüz ayrıntıyı inceleyemedim. ben de bugün aradım her gün olduğu gibi yine ayrıntı istediğimi söyledim. 1 TL karşılığında gönderelim dediler puhahah. fatura malum hiç göndermeyin o zaman dedim. nasılsa gelmez dedim. peki ücretsiz gönderelim dediler. :(:D
  • 0

#13 T4KOOO

T4KOOO

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 6 İleti
  • Nereden: Tekirdağ
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 04 October 2010 - 09:59 AM

Aynı durum bana da geçerli oldu bundan 1 2 yıl önce... TTnet ten 16,99 tl 'ye sınırsız internette bağlattım.Bu 3 ay için geçerliydi.Yanında modem verildi ücretsiz olarak.Ertesi gün evimde sinyalin yandığını gördüm ve kullanmaya başladım.Bi daki aya eve faturam geldi ve faturada 72 tl yazıyordu. Ben 16,99 tl beklerken hadi 16,99 bırak 20-25 lira gelse yine razı olacaktım ama. 72 tl gelince çıldırdım.Bende halen grevdeyim internet borcunu ödemediğim için internetim kapatıldı.Sadece 3 ay ödemediğim için tak diye kestiler.Ama yinede ödemedim biliyorum söke söke alıcaklar ama olsun . Şu an internet borcum geçen yılın haziran ayından beri ödenmiyor. Toplamda 671 TL.

Arkadaşlar aranızda fitre , zekat vericek arkadaşlara duyurulur :rolleyes: Yardım edin şu yetime ...

Konu T4KOOO tarafından 04 October 2010 - 09:59 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#14 Onur

Onur

Moderatör

• Yönetici
  • 1,797 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 05 October 2010 - 08:37 AM

@T4KOOO
Hocam hiç mantıklı bir hareket olmamış. Borcu da katlamışlar, dediğin gibi, söke söke alırlar. Bence biraz daha artmadan öde gitsin.
Eve haciz işlemlerine gelebilirler.
  • 0

#15 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 5,180 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 05 October 2010 - 03:48 PM

@TAKOO hocam hic yetkililerle görüsüp durumunu anlatmadin mi. Nasil savunuyorlar kendilerini? Nedense bu tür seyleri, yani TTNet'in beklenen bedelden yüksek fatura göndermesi.

Herseyi acik acik fatura da belli etmiyorlar mi ki böyle sorunlar durmadan gündeme geliyor? :S
  • 0

#16 alpery

alpery

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 17 September 2011 - 11:08 PM

ya hala özet bekliyorum haa. wallahi ayrıntı bekliyorum 96 saati geçti kafayı yiyeceğim. ayın sekizinde ödeme yapacam ama daha henüz ayrıntıyı inceleyemedim. ben de bugün aradım her gün olduğu gibi yine ayrıntı istediğimi söyledim. 1 TL karşılığında gönderelim dediler puhahah. fatura malum hiç göndermeyin o zaman dedim. nasılsa gelmez dedim. peki ücretsiz gönderelim dediler. :D:D

sonuç ne oldu? fesih sözleşmesi gönderdiniz mi?
banada çok çektirdi bu avea jet modem.. :lol:
  • 0

#17 Fastt

Fastt

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 24 İleti
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 20 September 2011 - 10:35 PM

4gb internet neye yeter ki? Ben asla almam. Cidden neden aldığınızı anlamıyorum... Çok ihtiyacım olursa telefona 9TL ye 1GB internet alıyorum ( kota aşımında kız 512kb ye düşüyor ) öyle kullanıyorum. Bluetooh ile bilgisayardan da giriliyor. Yavaş ama sorunsuz. 3G nin hızlı olması bir şeyi değiştirmiyor zaten, kota 4gb. 9 TL lik internetle de sorunsuzca forumlara girebilirisiniz.

Bile bile lades...

Konu Fastt tarafından 20 September 2011 - 10:52 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#18 silistreli

silistreli

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 162 İleti
  • Nereden: Eskişehir

Yazma tarihi: 21 September 2011 - 07:51 PM

Cep ile alınabilecek en mantıklı internet Vodafone Cepnet pakedidir.
  • 0

#19 alpery

alpery

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 21 September 2011 - 09:20 PM

4gb internet neye yeter ki? Ben asla almam. Cidden neden aldığınızı anlamıyorum... Çok ihtiyacım olursa telefona 9TL ye 1GB internet alıyorum ( kota aşımında kız 512kb ye düşüyor ) öyle kullanıyorum. Bluetooh ile bilgisayardan da giriliyor. Yavaş ama sorunsuz. 3G nin hızlı olması bir şeyi değiştirmiyor zaten, kota 4gb. 9 TL lik internetle de sorunsuzca forumlara girebilirisiniz.

Bile bile lades...

hangi firma? upload hızı nasıl?
  • 0

#20 Fastt

Fastt

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 22 September 2011 - 08:02 AM

Kota ve hız kısmını Avea ile karştırmışım... Avea ve Turkcell kota aşım ücreti alıyor. Vodafone almıyor. Kullanırken sorunsuz sitelere giriyordum cepten ve bilgisayardan. 8mb gibi hızlı değil ama internetsiz kalınca kullanılacak ucuz ve sınırsız bir paket.

Bu fiyata sınırsız internet paketi sunan başka GSM şirketi yok. Boşuna araştırmayın :D.

Vodafone aylık cepnet paketi 7,99 TL ( Mobil İnternet Paketinde kota aşım ücreti var Aylık Cepnet Paketine üye olun ).

http://www.vodafone....-ceptenbaglanin

Cepnet Paketi'nden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

Aylık Cepnet Paketi'nde adil kullanım kotası 100 MB' tır. Adil kullanım kotanız dolduğunda 7,2 Mbps'ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

Konu Fastt tarafından 22 September 2011 - 08:07 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0