WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(17 Nisan 2014) classnet, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(16 Nisan 2014) futureorkun, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(08 Nisan 2014) residents2000, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(29 Mart 2014) crynet34, M: WindSurfer Şablonu içeriğine yorum ekledi.
2
(29 Mart 2014) spyking, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(26 Mart 2014) spoon1, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(26 Mart 2014) hakan312, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(24 Mart 2014) Ghost34, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(24 Mart 2014) Abdus, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) Gökhan, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(24 Mart 2014) gendes, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) onurxserver, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) sierra07, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) mustafaaydin, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) Deniz büyücüsü, Gelecek dönem hangi alana yatırım yapmayı düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

zyxel modem wlan şifresini unuttum

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 snnlty

snnlty

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 5 İleti
  • Nereden: Sinop
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 19 June 2010 - 11:05 PM

öncelikle size evdeki durumu açıklayayım evde bir masa üstü 2 adet laptop bulunmkata zyxel modemim 4 portlu wif li modem 2 laptoplada sorunsuz bağlanıyordum şifre vs sormadan çünki daha önce bi kere girdiğim için sonra lapttopun birine format attım ve şimdi bağlanmıyorçünkji şifresini nuttum bunu bulmanın bir yolu varmı ?

#2 ko031

ko031

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 77 İleti
  • Nereden: Afyonkarahisar
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 19 June 2010 - 11:29 PM

Format atmadığınız labtoptan modem arayuzune girerek Wlan ayarlarından Wireless şifrenizi görebilirsiniz.
Eğer oradaki şifre ********* şeklinde görünüyorsa muhtemelen (karakter gizle) gibi bir kutucuk vardır onun işaretini kaldırıp görebilirsiniz.
Oyle bir seçenek yoksa eğer "wireless key wiev" proğramı işini görecektir.Format atmadığın yani şifre girmeden modeme bağlantığın pc de çalıştırarak mevcut şifreyi görebilirsiniz.
"WirelessKeyView bilgisayarınızda daha önce girilmiş ve kayıtlı olan, WEP veya WPA protokollerine ait kablosuz ağ bağlantısı anahtarlarını, yani parolalarını Windows XP'nin "Wireless Zero Configuration" servisinden veya Windows Vista kullanıyorsanız "WLAN AutoConfig" servisinde okuyarak size gösterir."
Google dan aratarak bulabilirsiniz...

Konu ko031 tarafından 19 June 2010 - 11:29 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#3 snnlty

snnlty

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 19 June 2010 - 11:32 PM

Format atmadığınız labtoptan modem arayuzune girerek Wlan ayarlarından Wireless şifrenizi görebilirsiniz.
Eğer oradaki şifre ********* şeklinde görünüyorsa muhtemelen (karakter gizle) gibi bir kutucuk vardır onun işaretini kaldırıp görebilirsiniz.
Oyle bir seçenek yoksa eğer "wireless key wiev" proğramı işini görecektir.Format atmadığın yani şifre girmeden modeme bağlantığın pc de çalıştırarak mevcut şifreyi görebilirsiniz.
"WirelessKeyView bilgisayarınızda daha önce girilmiş ve kayıtlı olan, WEP veya WPA protokollerine ait kablosuz ağ bağlantısı anahtarlarını, yani parolalarını Windows XP'nin "Wireless Zero Configuration" servisinden veya Windows Vista kullanıyorsanız "WLAN AutoConfig" servisinde okuyarak size gösterir."
Google dan aratarak bulabilirsiniz...

çok teşekkür ediyorum beni büyük bi dertten kurtardınız =)

#4 snnlty

snnlty

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 19 June 2010 - 11:33 PM

peki bu wirelesskeywiver windows7 için uygunmudur ?

#5 GSMan

GSMan

Moderatör

• Aramıza hoşgeldin
  • 37 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Kablo ve Konnektörler

Yazma tarihi: 20 June 2010 - 12:18 AM

Sorun Çözüldü mü . ?
Airodump winXp için olan yazılımında da Buna benzer bi programı var..

#6 ko031

ko031

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 77 İleti
  • Nereden: Afyonkarahisar
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 20 June 2010 - 09:32 AM

peki bu wirelesskeywiver windows7 için uygunmudur ?

win7 de deneme imkanım olmadı ama eğer çalışmazsa sağ tıklayıp>özellikler>uyumluluk tan windows xp sp3 uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyiniz.Ama sorun olacağını sanmıyorum.Sonucu paylasmanızı dört gözle bekliyorum :)

#7 snnlty

snnlty

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 20 June 2010 - 10:53 AM

tabiki dener denemz hemen paylaşacağım =) diğer laptop evde değilde şu anda emin olun bende dört gözle onu bekliyorum =)

#8 snnlty

snnlty

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 20 June 2010 - 11:02 AM

Sorun Çözüldü mü . ?
Airodump winXp için olan yazılımında da Buna benzer bi programı var..

henüz laptop elim eulaşmadığı için sorun çözülmedi keywiwe olmazsa sizin önerinizi göz önünde bulunduracağım =)

#9 GSMan

GSMan

Moderatör

• Aramıza hoşgeldin
  • 37 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Kablo ve Konnektörler

Yazma tarihi: 20 June 2010 - 11:26 AM

Benim sunacagım program da ''wireless key wiev" ile aynı mantıkta çalışmakta..

Peki, modeme bağlandığınız bilgisayardan modem ayarlarına bakarak ta görebilirsiniz.