WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(17 Nisan 2014) classnet, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(16 Nisan 2014) futureorkun, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(08 Nisan 2014) residents2000, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(29 Mart 2014) crynet34, M: WindSurfer Şablonu içeriğine yorum ekledi.
2
(29 Mart 2014) spyking, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(26 Mart 2014) spoon1, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(26 Mart 2014) hakan312, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(24 Mart 2014) Ghost34, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(24 Mart 2014) Abdus, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) Gökhan, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(24 Mart 2014) gendes, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) onurxserver, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) sierra07, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) mustafaaydin, 5651 nolu internet yasası hakkında ne düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(23 Mart 2014) Deniz büyücüsü, Gelecek dönem hangi alana yatırım yapmayı düşünüyorsunuz? anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

SSID si gizli şifresiz ağlara bağlanabilme

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 mucit

mucit

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 5 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 27 June 2010 - 12:15 PM

Arkadaşlar ben tplink tlwn 620g ürünü ile ağ taraması yaptığımda ismi olmayan çok iyi sinyal alan 5 adet şifresiz kablosuz ağ buluyorum fakat bağlanabilmem için kablosuz ağ ismini yani ssid sini yazmamı istiyor yoksa bağlanmıyor ismi salladığım zamansa hiç bir değişiklik olmuyor yani bağlanmaya çalışmıyor bu 5 ağın mac adresleriyse hepsi aynı seride sadece son rakamları 4-5-6-7-8 diye değişiyor aynı serinin sonunda 9 la biten bir ağdaha varki o şifreli bir ağ ismide var wp2 şifrelemesi var benim anlamadığım bu diğer şifresiz ağ ismi olmayan veya gizlenmiş ağlara nasıl bağlanabileceğim bu ağlar acsespoint mi konuyu saptırmadan bilgi ve paylaşımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk.

#2 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 5,124 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 27 June 2010 - 02:09 PM

O agi kuran kisi, SSID bildigi icin, kendi bilgisayarinda yeni bir profil olusturuyor, ismi giriyor sifreyi giriyor ve normal bir sekilde baglanabiliyor.

Aglarin ismini bulmak icin aglardan paket toplamalisin. Bunuda airodump-ng veya kismet gibi programlarla yapabilirsin.

Belki spoonwep filanda ise yarayabilir ama denemedim.

#3 spoon1

spoon1

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 756 İleti

Yazma tarihi: 28 June 2010 - 01:19 AM

bu konuşulmuştu bi ara biraz paket gelince ismi çıkıyor ağın deneme yanılma deneyin

#4 wirelesshacker

wirelesshacker

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 218 İleti

Yazma tarihi: 28 June 2010 - 07:46 AM

kısmet ve airodump ile biraz ağı dinlemek yeterli ağ ismi bulmak için

#5 mucit

mucit

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 5 İleti
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 29 June 2010 - 12:42 AM

kısmet ve airodump ile biraz ağı dinlemek yeterli ağ ismi bulmak için

ben windows üzerinde airodump çalştıramıyorum çalıştırsamda birsürü komut vermek gerekiyor blacktrack4 te wepbuster diye bir program varki hem wep ivs lerini toplayıp kendi kendine 1 dakkada şifreyi kırıyor bunu bilirsiniz fakat şifresiz ağlarda paket toplamıyor dolayısıyla işimi görmüyor artı kismet bende çalışmıyor isimsiz ağ veri şifreleme opn şifresiz görülüyor ağ dinlemesini toplu olarak blacktrack4 te airodump-ng mon0 yazdığımda yapıyorum ismi olmayan şifresiz ağların ismi SSİD : <length: 0> olarak görünüyor bu yazıyı yazdıdığımdada ağa bağlanmaya çalışmıyor hiçbir değişiklik olmuyor ilginiz için tşk.

#6 33kral33

33kral33

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti
  • Nereden: Mersin
  • İlgi alanı: Modifikasyonlar

Yazma tarihi: 06 June 2011 - 10:43 PM

ben windows üzerinde airodump çalştıramıyorum çalıştırsamda birsürü komut vermek gerekiyor blacktrack4 te wepbuster diye bir program varki hem wep ivs lerini toplayıp kendi kendine 1 dakkada şifreyi kırıyor bunu bilirsiniz fakat şifresiz ağlarda paket toplamıyor dolayısıyla işimi görmüyor artı kismet bende çalışmıyor isimsiz ağ veri şifreleme opn şifresiz görülüyor ağ dinlemesini toplu olarak blacktrack4 te airodump-ng mon0 yazdığımda yapıyorum ismi olmayan şifresiz ağların ismi SSİD : <length: 0> olarak görünüyor bu yazıyı yazdıdığımdada ağa bağlanmaya çalışmıyor hiçbir değişiklik olmuyor ilginiz için tşk.

hocam o banada çok lazım fakat backtrack 4 kullanıyorum ama pek bilgim birisi açık ve kısa bi şekilde ne yapacağıımı anlatabilir mi ?

#7 msenoz

msenoz

V.I.P.

• V.I.P.
  • 685 İleti
  • Nereden: Bursa
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 07 June 2011 - 09:57 AM

hocam o banada çok lazım fakat backtrack 4 kullanıyorum ama pek bilgim birisi açık ve kısa bi şekilde ne yapacağıımı anlatabilir mi ?

Beini kullanın ve aşağıdaki video yu izleyerek deneyin.

http://www.ibeini.co...hidden-ssid.htm