WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

Ağustos 2010 - Wifi-turk Hangi Konulara Daha Çok Ağırlık Vermeli?

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 5,180 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 01 September 2010 - 09:14 PM

Seri anketlerde Ağustos ayında diğerlerinden daha farklı bir soruya yer vermeyi uygun gördük.

Sitemizde paylaşılan içerik üyeleri ne kadar tatmin ediyor ve hangi konulara daha çok paylaşım görmek isterler diye merak ettik.

Dosya Ekle  2010_agustos_anket.jpeg   13.93K   31 İndirme sayısı

Sonuçlarda göründüğü gibi Anten yapımları açık ara önde. Ankette 200'den fazla oy kullanılmış.

Anket sonuçlarına katılmayan var mı? Veya ankette olmayan şıklar haricinde içerik yönünde bir eksiklik gören var mı?

Ben açıkcası anten yapımlarının bu kadar ilgi görmesine ve güvenlik konularının çok altlarda oy almasına şaşırdım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu arada yeni anket yine hazır, anasayfada sağ tarafta.
  • 0

#2 Onur

Onur

Moderatör

• Yönetici
  • 1,797 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 16 September 2010 - 02:47 PM

Anten yapımlarının bu kadar öne çıkması pek de sürpriz olmamış bence hocam. Yaz dönemini biraz boş geçirdik bu alanda. Yeni sezonla birlikte üyelerimizin de desteğiyle yeni projeler ortaya koyabileceğimizi düşünüyorum.

Konu onurxserver tarafından 16 September 2010 - 02:50 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 dereli67

dereli67

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 723 İleti
  • Nereden: Zonguldak
  • İlgi alanı: Antenler

Yazma tarihi: 16 September 2010 - 10:48 PM

Yakında, yine bu alanda çalışmalara ağırlık koyarız.. :)
Ama malzeme sıkıntısı olmasa, ben modifikasyonlar alanında daha çok şeyler yapmak isterdim..
  • 0
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnız da Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme..!
Doğruların Kaderidir Yalnızlık...
Kargalar Sürü ile Kartallar Yalnız Uçar......

#4 spoon1

spoon1

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 770 İleti
  • Nereden: İstanbul

Yazma tarihi: 16 September 2010 - 11:53 PM

kesinlikle modifiye ağırlıklı gidilmeli bence anten yapımı çok zor malzeme konusu sıkıntılı hazır anten insanları cezbediyor hem fabrikasyon olması ölçü konusunda insana güven veriyor ilk defa yapacak birini düşünün kendi yaptığına mı güvenir yoksa fabrikasyona mı ? he bu hobi ise iş farklı tabi ilk önce hata yapar sonra anten yapımında sitedeki bir çok usta gibi show yapar
  • 0

#5 Doktor

Doktor

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 68 İleti
  • Nereden: İstanbul

Yazma tarihi: 17 September 2010 - 09:49 PM

Bütün konular olmalı;Ama önümüzde ki günlerde özellikle wpa güvenliği konularına daha çok değinilmeli,özellikle wireless cihazları hakkında bilgi kirliliğine sebep olan bir sürü yorum var internette; Kimin doğru gerçekçi tarafsız yorum yaptığını anlamak çok güç! Bu konularda da dikkatli olunmalı;Bunun dışında modifikasyon ve anten yapımı konuları çok ilgi çekici.

Konu Doktor tarafından 17 September 2010 - 09:51 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Alisontut

Alisontut

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 8 İleti
  • İlgi alanı: Modifikasyonlar

Yazma tarihi: 25 October 2019 - 12:17 AM

ben fumettiler dışında diğer seçeneğini işaretledim.belki ana başlıklarla izah edilebilir ama benim diğer derken meramım filistin,paris komünü,yalınayak gen, bağdatın aslanları gibi kendi içinde sosyolojik,siyasal bir takım kaygılar da taşıyan ve zaten bu amaca hizmet için çizilmiş eserler...farklı kültürlere ait bu çizgi romanların derdi beni daha fazla ilgilendirmeye başladı... bu belki yaşla da ilgilidir.
  • 0