WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1
(03 Nisan 2017) enginsen, anketine oy verdi.
1
(04 Şubat 2017) senecen, anketine oy verdi.
1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
(06 Aralık 2016) kissmorning, anketine oy verdi.
1
(03 Kasım 2016) onesto, anketine oy verdi.
1
(12 Ekim 2016) Griffe306, anketine oy verdi.
1
(12 Ekim 2016) neco4545, anketine oy verdi.
1
(26 Eylül 2016) Gökhan, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

Sinyal Gücünü Daha Net Almak Için Ne Yapmalıyım

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 21 yanıt gönderildi

#21 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 15 February 2011 - 03:27 PM

Airlive Wl-1700 malesef bu ürünü alamicam sanırım. nedeni ise toptancıda olmaması. ayrıca işin aslı pek bu ağ bağlantılarından filan anladığım söylenemez N bandı nedır veya G bandı nedır bularıda bılmıyorum :) ama bu ürünler arasında sanırım pek fark yok suan everest ıle 2:30 saatır baglıyım ve hıcbır sorun yokbu boyle 24 saat hatta 2-3 gun baglı kalabılırse hıcde sorunum olmaz 2 metre usb kablosu ekledım 1.5 metrede kendı kablosu vardı 3.5 metre oldu suan baglı oldugum wlan saglayıcıyaklasık 15 metre uzaklıkta ve duvarlar var aramızda ayrıca bırde daıre var aramızda dıger bana yakın olan saglayıcı sanırım bozuk sureklı kopuyor ben everest adaptorden suphelenmısdım. cunku 4 metre kadar yakına bıle koydum koptu sınyal gucu mukemmel olmasına ragmen. dedıgım gıbı ben sımdılık cok ozellıklı bır cıhaz ıstemıyorum everestıne 2 yıl garantısı var bsarılı cıhazlar ureten fırma olamasada suanda uretıgı wireles adaptor sımdılık basarılı. bırde benım kullandıgım programda sorun varmıs sanırım baglantı kopmalarını eset nod32 antıvurus programı engellıyormus galıba .tam cozemesemde o sorunuda cozdum sayılır. ben everestı denıcem ve her ne olursa olsun cekım guclerı hack durumları vs. butun artıları ve eksılerını yenı bır konuda belırtıcem 1 hafta kadar kullanıcam. eger sıkayetcı olursam sorunlar asırı olursa yenı bı cıhaz alırım ama bu sefer alfa alırım sanırım :)
ilgin ve yardımların ıcın cok tessekur ederım cemal kardesım gercekten sayende bıkac bılgı edınebıldım.
dedıgım gıbı ben : everest ewn-686n 1 km. 300 mbps REALTEK RTL8187 High-Power
bu ürünle ilgili ürün incelemesi kısmına gercelerı yazıcam belkı dıger urunlerle kıyasalanamasada alternatıf olarak tercıh edılebılır.

sanırım sana danısacagım genıs bır konu daha var ama bu baslıkla ılgılı degıl . msn adresınden gorusebılırmıyız acaba kardesim .

Hocam kusura bakmayın ama biz msn'den konuşacaksak forumun var olma sebebi kalmıyor.Bu ilk başta foruma,forumdaki üyelere,yöneticilere ayıp olur.Kafanıza takılan birşeyler olursa ya ayrı bir konu açın ki aynı sorunla karşılaşan başka arkadaşlarımıza da faydamız olsun.Anlaşıldı sanırım..
Saygılar....
  • 0
Mum Yanındaki Mumu Tutuşturmakla Işığını Kaybetmez

#22 ziya07

ziya07

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 27 İleti
  • Nereden: Antalya
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 15 February 2011 - 03:44 PM

Hocam kusura bakmayın ama biz msn'den konuşacaksak forumun var olma sebebi kalmıyor.Bu ilk başta foruma,forumdaki üyelere,yöneticilere ayıp olur.Kafanıza takılan birşeyler olursa ya ayrı bir konu açın ki aynı sorunla karşılaşan başka arkadaşlarımıza da faydamız olsun.Anlaşıldı sanırım..
Saygılar....

anladım kardesım konu su : şuan wi-fi ile internete baglandım . şimdi ise bir yazıcı düşün wi-fi özelliği olan yada media oynatıcılı hardisk duşun wi-fi li ben hem internete hemde diğer cihazlara bağlanabilmem için ne yapmam gerek internet kopmadan .
  • 0