WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Elcomsoft Wireless Security Auditor Resimli Anlatım

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 41 yanıt gönderildi

#1 emre55

emre55

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 23 İleti
  • Nereden: Samsun
  • İlgi alanı: Antenler

Yazma tarihi: 27 February 2011 - 11:59 PM

:excl:Merhaba Arkadaşlar uzun zamandan beri wifi-turk sitesini takip ediyorum.

Burada Elcomsoft Wireless Security Auditor Programının 3.1.0.390 Nolu Full Herşeyi İle Çalışan Sürümünü Sizler İle Paylaşacağım ve Resimli Anlatımını Yapacağım Ve Sizler İle Kendi Oluşturduğum Wordlistleri Paylaşacağım .

ÖNCELİKLE WORDLİSTLERİ PAYLAŞALIM

Bütün Linkler Duckload Dosya Paylaşım Sitesine Upload Edilmiştir Ve Rapid,Hotfile Gibi Bekleme Yapmaz Bir Bağlantıyı İndirdiğinizde 15 Dakika Beklemenizi İSTEMEZ!

İlk Vermiş Olduğum 8 Haneli Tüm Rakamlarla 3 Ağ Kırdım :D
8 Haneli Tüm Rakamlar BURADAN !

541 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

542 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

543 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

544 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

545 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

546 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

548 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

531 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

532 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

533 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

534 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

535 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

536 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

537 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

538 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

539 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!

505 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN!/url]

506 Nolu Tüm Telefon Numaraları BURADAN

ELCOMSOFT WİRELESS SECURİTY AUDİTOR RESİMLİ ANLATIMI

Öncelikle Programı Çalıştırıyoruz Ve Ardından .Cab Dosyamızı Programa Gösteriyoruz
Resmi ekleyen

Bu Pencereden .Cap Dosyanızı Bulup Aç Diyerek Programa Gösteriyorsunuz
Resmi ekleyen

.Cap Dosyasını Seçip Aç Dediğimizde Karşımıza Bu Pencere Geliyor Ok Deyip Geçiyoruz ve Programımız .Cap Dosyasını Görmüş Oluyor
Resmi ekleyen

Bu Gösterdiğim Yolda Programın Kendi İngilizce Wordlisti Var Ben Bu List İle Birlikte Bir Şifre Kırdım Tesadüfen Adam Doğum Tarihini Yazmış Şifre Olarak

Bu Yolun Asıl Amacı Programa Kendi Wordlistinizi Veya Listlerinizi Göstermeniz Gösterdiğim Yolu Açalım Ve Görelim.

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Bu Gösterdiğim Yol İse Programın Çok Güzel Fakat Aynı Zamanda Performans Düşürücü Özelliği Çeşitli Algoritmalar İle Word Listteki Rakam Ve :Harf Kombinasyonlarını Değiştirip Tarama Yapıyor

Resmi ekleyen

Açılan Penceredeki Tikleri Kaldırmazsanız Eğer Saniyede 3000 Şifre Denersiniz Kaldırırsanız 30.000 şifre Saniyede Denersiniz

Resmi ekleyen

Ve Son Olarakta Start Attack Butonuna :Bastığınızda Tarama Başlar Ve Tarama Esnasında Sisteminizin Tüm Gücünü Kullanır PC'yi Ellemeyin Bence :D

Resmi ekleyen

Son Olarak Programın Download Linki Rar Dosyasının İçinde Gerekli Bilgi Bulunuyor

Lütfen Başka Sitelerde Paylaşmayınız Emeğe Saygı!

[url="http://www.duckload.com/dl/D4aw2"]Elcomsoft Wireless Security Auditor 3.1.0.390 Full+FullBURADAN İNDİRİN
  • 0

#2 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 28 February 2011 - 12:33 AM

Çok detaylı ve yararlı bir anlatım olmuş bunun için teşekkür ederim.Wordlistleride vermişsiniz e daha ne olsun :D Bende eksik olan ve olması gereken Wordlistleri ekleyeyim bari :D Paylaşım için tekrar teşekkür ederim sitede böyle paylaşımlar görmek hepimizi mutlu ediyor başarılarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dilerim....

ADSL HİZMET NOLARI

dogumtarihi

Saygılar...
  • 0
Mum Yanındaki Mumu Tutuşturmakla Işığını Kaybetmez

#3 emre55

emre55

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 28 February 2011 - 12:47 AM

Çok detaylı ve yararlı bir anlatım olmuş bunun için teşekkür ederim.Wordlistleride vermişsiniz e daha ne olsun :D Bende eksik olan ve olması gereken Wordlistleri ekleyeyim bari :D Paylaşım için tekrar teşekkür ederim sitede böyle paylaşımlar görmek hepimizi mutlu ediyor başarılarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dilerim....

<a href="http://www.duckload....ZMET_NOLARI.7z" target="_blank">
ADSL HİZMET NOLARI
</a>

<a href="http://www.duckload....wordlisttt.rar" target="_blank">
dogumtarihi
</a>

Saygılar...

Yorumunuz İçin Teşekkür ederim Doğum Tarihleri 8haneli Olduğundan 8haneli rakamlarda bütün doğum tarihleri vardır tabi aralarında hiçbir karakter bulunmuyor orası ayrı mesele sizin verdiğiniz doğum tarihlerinin arasında / - benzeri karakterler varmıdır ?
  • 0

#4 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 5,180 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 28 February 2011 - 01:33 AM

merhaba emre, gercekten ellerine saglik, güzel bir konu olmus. Konuyu sabitledim, hep üstde kalsin.
  • 0

#5 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti

Yazma tarihi: 28 February 2011 - 01:41 AM

Yorumunuz İçin Teşekkür ederim Doğum Tarihleri 8haneli Olduğundan 8haneli rakamlarda bütün doğum tarihleri vardır tabi aralarında hiçbir karakter bulunmuyor orası ayrı mesele sizin verdiğiniz doğum tarihlerinin arasında / - benzeri karakterler varmıdır ?

Hayır aralarında hiçbir işaret yoktur.1903'ten 2011 e kadar bütün tarihler mevcuttur.Bununla denemek daha az zaman alır genelde ya cep numarası,Doğum tarihi yada Tc. Kimlik Numarası konulduğu için Şansımız baya artıyor.Ben ara sıra modem kurulumlarınada gidiyorum genelde öyle oluyorda. :D
  • 0

#6 xpress34

xpress34

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 111 İleti
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 28 February 2011 - 10:29 AM

bu konuda bir bilgide ben vermek istiyorum.iki gün önce yaptığım denemelerde bir şey ilgimi çekti.forumda bulunan Dictionary By Ercan adlı wordlist programı ile 0123456789 rakamlarından oluşturduğum 4 karakterli toplam 58 kilobayt lık wordlist ile mutasyon seçeneklerini kullanarak 10 haneli wpa çözdüm.programın mutasyon seçenekleri seçildiğinde wordlist içindeki karakterleri seçerek değişik kombinasyonlardada deneme ler yapıyor yani.çözdüğüm şifre 10 karakterli aynı rakamdan oluşan bir şifre çıktı.
  • 0

#7 emre55

emre55

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 28 February 2011 - 12:56 PM

bu konuda bir bilgide ben vermek istiyorum.iki gün önce yaptığım denemelerde bir şey ilgimi çekti.forumda bulunan Dictionary By Ercan adlı wordlist programı ile 0123456789 rakamlarından oluşturduğum 4 karakterli toplam 58 kilobayt lık wordlist ile mutasyon seçeneklerini kullanarak 10 haneli wpa çözdüm.programın mutasyon seçenekleri seçildiğinde wordlist içindeki karakterleri seçerek değişik kombinasyonlardada deneme ler yapıyor yani.çözdüğüm şifre 10 karakterli aynı rakamdan oluşan bir şifre çıktı.

Arkadaşım şimdi ben dediğin gibi 4 haneli 1234567890 rakamlarından oluşan bir wordlist yarattım senin yaptığın gibi bütün kombinasyon seçeneklerini her türlü işaretledim fakat bir cep telefonu numarasını bulamadı ama senin dediğin gibi rakamların hepsi 1111111111 olacak şekilde bir şifreli .cap dosyam yok rakamlar aynı olduğundan sendekini bulmuş olabilir.

Konu emre55 tarafından 28 February 2011 - 01:06 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti

Yazma tarihi: 01 March 2011 - 01:45 AM

Arkadaşlar buyrun yeni bir Wordlist daha açıldığında Tam 28Gb oluyor.Rar'lı hali sadece 75Mb.Bence bununla denemekte yarar vardır diye düşünüyorum.

28 GB wordlist.rar

Şimdiden Herkeze Kolay Gelsin....
  • 0

#9 er642

er642

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 45 İleti
  • Nereden: Ankara

Yazma tarihi: 01 March 2011 - 12:04 PM

lkisansında sorun var 2ci sıradakı eksık o yuzden demo oluyor
  • 0

#10 dereli67

dereli67

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 723 İleti
  • Nereden: Zonguldak

Yazma tarihi: 01 March 2011 - 09:24 PM

TÜRK'ten Korkulur :)

Güzel anlatım olmuş, teşekkürler.
  • 0
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnız da Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme..!
Doğruların Kaderidir Yalnızlık...
Kargalar Sürü ile Kartallar Yalnız Uçar......