WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1
(03 Nisan 2017) enginsen, anketine oy verdi.
1
(04 Şubat 2017) senecen, anketine oy verdi.
1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
(06 Aralık 2016) kissmorning, anketine oy verdi.
1
(03 Kasım 2016) onesto, anketine oy verdi.
1
(12 Ekim 2016) Griffe306, anketine oy verdi.
1

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Elcomsoft Wireless Security Auditor Resimli Anlatım

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 41 yanıt gönderildi

#11 taylan

taylan

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 102 İleti
  • Nereden: Ankara
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 01 March 2011 - 11:55 PM

Arkadaşlar bu cab dosyası nedir nasıl oluşturulur?
  • 0

#12 msenoz

msenoz

V.I.P.

• V.I.P.
  • 686 İleti
  • Nereden: Bursa
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 03 March 2011 - 02:37 PM

Arkadaşlar bende 8 ve 9 haneli sayıları ekleyim bari, elinde oılmayan varsa belki işine yarar (7zip programıyla açabilirsiniz.)

Dikkat !!! açılınca toplam 11 GB kadar tutar.

8 haneliler
alternatif

9 haneliler
alternatif

• 0

#13 emre55

emre55

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 23 İleti
  • Nereden: Samsun
  • İlgi alanı: Antenler

Yazma tarihi: 03 March 2011 - 11:26 PM

Sayın Admin Resimler kaldırılmış Tekrar Yüklemek İstiyorum Ama Konumu Düzeltemiyorum Ne Yapmalıyım
  • 0

#14 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 03 March 2011 - 11:40 PM

Sayın Admin Resimler kaldırılmış Tekrar Yüklemek İstiyorum Ama Konumu Düzeltemiyorum Ne Yapmalıyım

Hocam öncelikle resimleri upload edin sonra resimdeki gibi işaretli olan tuşa basarak resmin linkini sayfaya atın sonrasında linkeri istediğiniz gibi tek sıra yada ikişerli sıra halinde düzenleyebilirsiniz.

deneme.JPG

Haydi Kolay Gelsin...
  • 0
Mum Yanındaki Mumu Tutuşturmakla Işığını Kaybetmez

#15 hadesi

hadesi

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 1 İleti
  • Nereden: Gaziantep
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 16 May 2011 - 01:35 AM

.cap nasıl oluşturuluo lütfen birisi anlatsın :)
  • 0

#16 msenoz

msenoz

V.I.P.

• V.I.P.
  • 686 İleti
  • Nereden: Bursa
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 16 May 2011 - 08:05 PM

.cap nasıl oluşturuluo lütfen birisi anlatsın :)

Beini yada Backtrack ile Aircrack programını kullanarak eldeedebilirsin, forumda detaylı bilgiler de var.
  • 0

#17 meriadoc

meriadoc

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 16 İleti
  • Nereden: Konya

Yazma tarihi: 06 July 2011 - 07:37 PM

merhaba linklerde sorun var acaba elinde bu wordlistler olan paylaşablirse çok iyi olur
  • 0

#18 regular6

regular6

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 5 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 15 July 2011 - 07:27 PM

Elcomsoft Wireless Security Auditor programının 4.0.211 sürümü johnwho tarafından cracklanmış ve team resurrection tarafından patchi çıkartılmış. Pro ediiton olarak kullanıyorum, bulabilirseniz bulun, paylaşım için link vermeye izin veriliyor mu bilmiyorum. Admin isterse www.wifi-turk.com şifreli rar olarak yükleyebilirim.
  • 0

#19 rockerbilo

rockerbilo

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 37 İleti
  • Nereden: Artvin

Yazma tarihi: 27 January 2012 - 11:56 PM

İki sene kadar önce bu işlerle uğraşmıştım fakat sonradan bıraktım. Bir kere wpa şifre bulmuştum. 8 haneli rakamlardan oluşan bir sözlük yapmıştım crunch ile. Şifre bu sözlükten çıkmıştı. Elcomsoft Wireless Security Auditor v4.0.211 Pro yazlımını kurdum. Bu program çok hızlı deneme yapıyor diye yazılar okudum. İşlemcim 2 çekirdek "c2d e4500", ekran kartım ati 4650. Program ikisini de tanıdı. Fakat çok yavaş çalışıyor. Şifre denemeleri çok az ve bilgisayarı nerdeyse tamamen kasıyor tek başına. Fare imleci hareket edemiyor. aircrack-ng ile rakam karşılaştırdım deneme olarak, aircrak daha hızlı. Elcomsoft mutaion ayarlarında hepsi açık olunca değil de, hepsi speed ve disable olunca, yaklaşık 2 dakika içinde elcom 51878 şifre denemesi yapmış. aircrak ise aynı zamanda 71156 şifre denemesi yapmış. Hepsi açık olunca sayı yerlerde sürünüyor. Ben bu işten bir şey anlamadım? Yardımcı olacak var mıdır? Teşekürler.
  • 0

#20 rockerbilo

rockerbilo

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 37 İleti
  • Nereden: Artvin

Yazma tarihi: 27 January 2012 - 11:56 PM

İki sene kadar önce bu işlerle uğraşmıştım fakat sonradan bıraktım. Bir kere wpa şifre bulmuştum. 8 haneli rakamlardan oluşan bir sözlük yapmıştım crunch ile. Şifre bu sözlükten çıkmıştı. Elcomsoft Wireless Security Auditor v4.0.211 Pro yazlımını kurdum. Bu program çok hızlı deneme yapıyor diye yazılar okudum. İşlemcim 2 çekirdek "c2d e4500", ekran kartım ati 4650. Program ikisini de tanıdı. Fakat çok yavaş çalışıyor. Şifre denemeleri çok az ve bilgisayarı nerdeyse tamamen kasıyor tek başına. Fare imleci hareket edemiyor. aircrack-ng ile rakam karşılaştırdım deneme olarak, aircrak daha hızlı. Elcomsoft mutaion ayarlarında hepsi açık olunca değil de, hepsi speed ve disable olunca, yaklaşık 2 dakika içinde elcom 51878 şifre denemesi yapmış. aircrak ise aynı zamanda 71156 şifre denemesi yapmış. Hepsi açık olunca sayı yerlerde sürünüyor. Ben bu işten bir şey anlamadım? Yardımcı olacak var mıdır? Teşekürler.
  • 0