WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

Alfa Network' Den Ubiquiti Bullet Serisine Rakip Geliyor! Alfa Tube 2H

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 88 yanıt gönderildi

#21 ozgur altuntas

ozgur altuntas

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 64 İleti
  • Nereden: Ankara
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 28 September 2012 - 09:01 PM

Teşekkürler.
  • 0

#22 ALeeNN

ALeeNN

Üyelik Durduruldu

• Banned
  • 111 İleti
  • Nereden: Çanakkale
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 28 September 2012 - 09:40 PM

Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 0

#23 ozgur altuntas

ozgur altuntas

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 28 September 2012 - 10:56 PM

Alen Hocam sakın yanlış anlamayın size cevap veriyorum gibi düşünmeyin lütfen,

Ürün satışa çıkar çıkmaz geri çekilmesi benim aklıma şunu getirdi; Alfa ürünleri dünyaya dağıtım yaparak aynı anda satışa sunacak diye düşündüm. Ama ticari konular biraz da gizlilik gerektirdiği için sormadım; espiri olsun diye yok sattı dedim.

Zaten bana da birşey dememişsiniz. Ama inşallah işleriniz yolunda gider yine sok satar. Allah hayırlı müşteriler versin.

Yalnız ortada bi yanlış anlaşılma var sanıyorum. Sayın sevginetix; "Alfa USB alıcı bahsi geçen cihaza alternatif olamaz " derken benim soruma yanıt vermişti. Yani tube 2h hakkında yapılan bir yorum değildi.

Yakında tube2h ta satışa çıkınca; 5210G-Tube2H-Airlive ile 3ünü köprü olarak kurmayı deneyeceğim Mutkan Hocaya işim düşecek yani :)
  • 0

#24 sevginetix

sevginetix

Moderatör

• Moderatör
  • 1,215 İleti
  • Nereden: Tekirdağ

Yazma tarihi: 28 September 2012 - 11:07 PM

Hocam sen daha cihazın ne olduğunu bile anlamamışsın :) Bu cihaz tabiki Bullet serisine rakip bir ürün. Çünkü bu ürün alfa tube U(G) veya TubeU(N) gibi usbden çalışan bir cihaz değil POE yani ethernet üzerinden çalışan bir cihazdır. TUBE 2H 500 MWATT GÜCÜNDE 12 VOLT 1 AMPER POE ADAPTÖR İLE ÇALIŞAN AP/CPE ÖZELLİĞİNDE BİR CİHAZDIR.

Alfa 2000mw rakip olabilir mi demiş, ya NH ya da NHR modelini kastederek. Ben de Alfa TubeH gibi cihaza o usb alıcılar rakip olamaz dedim. Korkarım ki o kadar yazıyı boşuna yazmışsın müdür. Bu oyuncaklarla yeni oynamaya başlamış biri olmadığımı sen de biliyorsun eski bir müşterin olarak.
Bu işte başka bir iş var derken bir sıkıntı söz konusu ki şu an için piyasadan çekmişsin, haklı olarak bilgi rica ettim bunda çamur atmak gibi bir sonuca varman üzücü, keza böyle konularda hemen savunma sistemin devreye giriyor ve romanlar yazıyorsun. Kendinden şüphen yoksa savunma yapmana da gerek yok.
Saygılarımla.
  • 0

#25 ALeeNN

ALeeNN

Üyelik Durduruldu

• Banned
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 28 September 2012 - 11:08 PM

Sürçü lisan ettiysek affola.

• 0

#26 mutkan

mutkan

Moderatör

• Moderatör
  • 2,757 İleti
  • Nereden: Aydın

Yazma tarihi: 29 September 2012 - 01:23 AM

bu gerginlik benzin, doğalgaz, elektrik zamlarından kaynaklanıyor olabilir mi acaba ? :D
  • 0

3710142263.png

#27 ALeeNN

ALeeNN

Üyelik Durduruldu

• Banned
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 29 September 2012 - 01:29 AM

Benzin ile işim olmaz arabam yok, doğalgazı daha kış gelmediğinden dolayı kullanmadığımız için ben daha kazığını hissedemedim :D Elektrik bu ay çok geldi ama hata vardır dedik geçti

• 0

#28 ozgur altuntas

ozgur altuntas

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 29 September 2012 - 02:06 AM

bu gerginlik benzin, doğalgaz, elektrik zamlarından kaynaklanıyor olabilir mi acaba ? :D

Bugün PTT ye gittim. Acayip bi kalabalık. Vatandaşın biriyle PTT görevlisi kavgaya tutuştular. Vatandaş görevliye Tosbaa dedi. Meğer millet gaz kuyruğuna yığılınca sistem yavaşlamış, 3 dakikada bir kişiye anca gaz verebiliyorlarmış. Neyseki ben kargo almaya gitmiştim. Beklemedim. Benim doğalgaz faturalı olduğu için Tube2 yi bekleyen çaresizler gibi :) beklemekten başka yapacak bir şeyim olmuyor. Ayrıca arabaya da her zaman 30 TL lik gaz alıyorum. Dolayısıyla otogaz zammı da beni etkilemiyor. :)

Aleen hocanın kızmayacağını anlayınca söyleyim dedim. Airlive'nin cihazını da yurtdışından yaklaşık 5te 1 fiyatına aldım. Haftaya elime ulaşır herhalde. Sonra evden 3 cihazla (arada binalar var) 1,5 km uzaklıktaki okula internet vermem gerekiyor.

Sınıfa 1 adet projeksiyon ve wall marker (akıllı projeksiyon) aldım. Bizim çocuklar fatih projesinin %50sine yaklaşık 1500 tl maliyetle geçmiş olacaklar. Birde tabletleri olsa %100 olurdu. Ama imkanlar bu kadar.

Konu ozgur altuntas tarafından 29 September 2012 - 02:08 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#29 ALeeNN

ALeeNN

Üyelik Durduruldu

• Banned
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 29 September 2012 - 01:13 PM

Yurt dışından tek tek ürün almak eğer güvenli yerlerden alınırsa gayet uygun oluyor. Ama işte bu son çıkardıkları 75 avro meselesi ve ürün 75 dolar olmasa bile aynı üründen 2 adetten fazla olmaz olayı iyice sıkıntı yarattı. Önceden ne kadar güzel 150 avro idi.
  • 0

#30 mutkan

mutkan

Moderatör

• Moderatör
  • 2,757 İleti
  • Nereden: Aydın

Yazma tarihi: 29 September 2012 - 11:07 PM

fiyat nasıl olucak üründe.
Bilgi verme şansın varmı.?
Yoksa bekliycezmi biraz daha.