WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

Alfa Siparişi Verdim - Sıradaki Siparişim Bu Olacak

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 30 yanıt gönderildi

#21 spoon1

spoon1

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 770 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 14 February 2009 - 10:11 PM

özel günlerde gümrük olayı 300 euroya çıkıyor limiti haberiniz olsun
  • 0

#22 SeMiHGeeK

SeMiHGeeK

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 92 İleti
  • Nereden: Antalya
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 15 February 2009 - 02:58 PM

saol çok teşekkür ederim.
Gaziantep üniversitesinin içinde bulunan Kredi yurtlar kurumunda kalıyorum.Okulda toplam 2 tane d-link outdoor wireless ap var.ve onlarca da cisco indoor [linksys değil] ap bulunmakta benim ümidim odamdan bu kablosuz yayınlardan herhangi birini yakalayabilmek birine tahminim 300 diğerine de 275 mt yakınlıktayım şansım nedir bu konuda?
  • 0

#23 iLKeR88

iLKeR88

Katılımcı Üye

• Aramıza hoşgeldin
  • 61 İleti
  • Nereden: Adana

Yazma tarihi: 15 February 2009 - 04:09 PM

saol çok teşekkür ederim.
Gaziantep üniversitesinin içinde bulunan Kredi yurtlar kurumunda kalıyorum.Okulda toplam 2 tane d-link outdoor wireless ap var.ve onlarca da cisco indoor [linksys değil] ap bulunmakta benim ümidim odamdan bu kablosuz yayınlardan herhangi birini yakalayabilmek birine tahminim 300 diğerine de 275 mt yakınlıktayım şansım nedir bu konuda?

hocam alfa bu öyle küçük mesafeler sorun olmaz hayırlı olsun arada çok büyük engeller yoksa tabi
mesela ben hiç engelsiz 4km den bağlantı alıyorum ama engel olan okulun bağlantısını görmüyor bile
  • 0

#24 SeMiHGeeK

SeMiHGeeK

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 20 February 2009 - 12:25 AM

cihaz geldi 1 hafta sürdü ulaşması teşekkürler arkadaşlar ilk izlenim güzel ama biraz kesinti oluyor o da ısındığından dolayı
  • 0

#25 ElektroNet

ElektroNet

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 469 İleti
  • Nereden: Konya
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 20 February 2009 - 12:41 AM

cihaz geldi 1 hafta sürdü ulaşması teşekkürler arkadaşlar ilk izlenim güzel ama biraz kesinti oluyor o da ısındığından dolayı

hayırlı uğurlu olsun.
evet kesintiler malesefki var alfada.
sorun ısınmasından değil.
soğuk ortamdada yapıyor bunu.
hatta ben içine soğutucu plaka bile taktım :)

görüşlerini ve düşüncelerini bu ürünün tartışıldığı konuda yazarsan çok iyi olur.
test sonuçlarını aşağıdaki linkten devam edelim derim.

http://www.wifi-turk...p?showtopic=873

tekrar hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.

Konu ElektroNet tarafından 20 February 2009 - 12:42 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Artık bu diyarda değilim....

#26 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 5,180 İleti
  • Nereden: Yurt Dışı
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 20 February 2009 - 01:52 AM

Hayirli olsun. Toplam kac Liraya geldi?
  • 0

#27 SeMiHGeeK

SeMiHGeeK

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 22 February 2009 - 04:07 AM

Kargo 27 dolar 13 dolar anten 4 dolar magnetli altlık toplam 93 dolara mal oldu.Çok memnunum ilk gün kesinti yaptı biraz şimdi tıkır tıkır çalışıyor.
Ayrıca kullandığım anten omnidirectional 9 db directional anten kullanırsam performansın kat kat artacağını düşünüyorum.Laptobumda Atheros 5007 mini pci wifi kart var onun bağlanmadığı balkonda -57,-58 db seviyesinde bi sinyal alımı söz konusu.Yalnız hızda sürekli bir düzensizlik var iniyor çıkıyor iniyor çıkıyor.Onun sebebini anlayamadım.Bir bakmışınız 800 le dosya çekiyorum bi de bakmışsınız ki bu 100 olmuş.O konuda memnun değilim cihazdan.Ama kesintisiz internete giriyorum sorun yaratmıyor.Piyasada muadilleri çok ama bilmiyorum hangisi en başarılı.Şimdilik bu işimi görüyor.Bakalım bunu satıp bir daha alabilirim.Yurtta millet internetsizlikten kırılırken ben bağlanıyorum.Arkadaşlara da mac köprüsü ile paylaştırıyorum.Şimdi baktım da bütçede alfadan dolayı büyük bir delik açıldı. :) gümrükte takılmamamasının sebebi kutunun üstüne bantladıklar receipt order kağıdında 20 dolarlık mal varmış gibi fatura kesilmiş olması.Kargoyu da 32 dolar göstermişler.Data alliance ın sitesine dikkat ederseniz Türkiye nin adı geçiyor.Bunun sebebi Türkiye'den baya sipariş alıyor oldukları ve başarılı teslimatlar yaptıklarını kanıtlıyor.
  • 0

#28 mustafa

mustafa

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 94 İleti
  • Nereden: İstanbul

Yazma tarihi: 14 January 2010 - 08:59 AM

SeMiHGeeK kardes ürünü dataallianceden siparişinizi detaylı anlatabilirmisiniz bizde sizin uyguladılarınızla sipariş vermeyi öğrenelim.
  • 0

#29 zugur

zugur

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 10 İleti
  • Nereden: İzmir
  • İlgi alanı: Antenler

Yazma tarihi: 15 January 2010 - 02:05 AM

evet duruyor notebookta kullanıyorum şu anda şifre kırıyorum

hayırdır neden sordun

merhaba bana yardımcı olurmusun kardesim? yeni bi cihaz aldım alfa 1000mw daha oncede bu işlerle hiç ugrasmadım şifre nasıl kırılıyo neler yapabilirim yontem program varsa Link şimdiden cok tesekkürler ;)
  • 0

#30 networksistem

networksistem

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 150 İleti
  • Nereden: Adana

Yazma tarihi: 15 January 2010 - 09:38 AM

[dostum alfa ile kırma işlemi en kolay vmwareplayer ile oluyor sitede veya google de vmwareplayer ile görüntülü şifre kırma diye arat hemen bulacaksın ok
  • 0