WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

Mac Adreslerinin Wps Pinlerini Buradan Öğrenin

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 165 yanıt gönderildi

#21 hepter

hepter

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 167 İleti
  • Nereden: Nevşehir
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 11:17 AM

Helal gerçekten de oluyor :)

• 0

#22 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 01:47 PM

cok gezenmı bılır cok okuyanmı yanı pratık onemlı bence telefon programlarıyla zaten wps pini kırmayı dusunmek bıle hata klasık google a yazınca wps pin dlınk dıye hep kopyala yapıstır dolu ben oyuzden paylasım yapmıyacam dedım sen emek verırsın sonra kopyala yapıstırla sayısız sıtede devam eder cok okuyan gunumuzde google da gezıp hazıra konandır cok gezende gunumuzde bıldıgını dusundugu seylerı pratıkte uygulayarak hazıra konmadan kendısı ueretendır neyse dsmart modemındeN yanı dlınk modemınden yazıyorum arayuzu karsınızda WPSPİN konusunda benım yalan konustuğumu ima eden arkadaşlara İTHAF OLUNUR 

ayrıca lokum modemını de paylasacagım aslında vıdeo cekmem gerek ama hangısını cekecemkı lokum - dlınk - zyxel - toplamda 8 tane buyolla hallettım ha ayrıca  sunu da soyleyım mesajlarda sankı forum da bır ben paylasıyorum gıbı suclayıcı ıbareler var kotalıya gırerler yok ben telekomu zengın edıyorum bunları paylasınca vs ama ben paylasım yapmadım bu bır ıkıncısıde forumda wep hack wpa hack dokuman gıbı xıopan vs paylasılıyor onlar yonlendırmıyor ama ben mac adresınden wps pin konusunda yardımcı olurum deyınce ben suclu oluyorum 

er6421000x550.jpg

Arkadaşım bu işe yeni başlamışsın galiba heyecanlısın öğrenme ve öğretme heyecanın belli oluyor.Sizin mantığınıza göre ne gezen çok bilir nede okuyan sadece siz bilirsiniz.Pentest listemi görseydiniz eminim yüzünüz kızarırdı :) Lütfen tam bilgi sahibi olmadan insanları suçlamayalım ve fikirlerimizi yarıştırmayalım.Ayrıca pin generator sisteminin olması hepimizin işine gelir ne varki şuan için sadece mac adresleri C83A35 00B00C 081075 ile başlayan cihazlarda işe yarıyor.Anlayacağınız üzere 9C:D2:4B ile başlayan cihazın wps pinini öğrenmek mümkün değil :) Lütfen doğru bilgilendirme yapıp insanların deneyimlerine bakmaksızın kendinizi üstün görmeyelim.İyi Forumlar....

• 0
Mum Yanındaki Mumu Tutuşturmakla Işığını Kaybetmez

#23 robinex

robinex

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 87 İleti
  • Nereden: İstanbul

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 03:27 PM

Öncelikle program yada site(çünkü ikiside aynı adamın yaptığı şey siteyi biraz inceleyin program sitedede mevcut.) eski bir paylaşımdır. bu işi yapmak istyip forumu araştıran ve deneyen herkes, bedavadan kırayım diyenlere nazaran bu yöntemi aylar öncesinden biliyordu.(anlayana). aylardır çeşitli denemeler yaptım ve bu site ve programın bulabildiği pinlerin listesini paylaşıyorum. Bu arada son mesajlardaki @cemal kunt arkadaşım sonuna kadar haklıdır. çeşitli kaynaklarda programın "9C:D2:4B" başlayan macları da çözdüğü söyleniyor ama malesef etrafımda bulunmasına rağmen(en az 3 farklı mac için denedim) olumlu sonuç alamadım.

Benim wps pin ini doğru bulduğunu düşündüğüm mac adresleri

08:10:76
90:f6:52
C8:6C:87
F8:d1:11
F4:EC:38
CC:5D:4E
C8:3A:35

• 0

#24 hepter

hepter

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 167 İleti
  • Nereden: Nevşehir

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 05:50 PM

birkaç modemde daha denedim olmuyor.Ancak 2 farklı ZTE W300 modemlerde başarılı sonuç aldım :)

• 0

#25 er642

er642

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 45 İleti
  • Nereden: Ankara

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 08:27 PM

Arkadaşım bu işe yeni başlamışsın galiba heyecanlısın öğrenme ve öğretme heyecanın belli oluyor.Sizin mantığınıza göre ne gezen çok bilir nede okuyan sadece siz bilirsiniz.Pentest listemi görseydiniz eminim yüzünüz kızarırdı :) Lütfen tam bilgi sahibi olmadan insanları suçlamayalım ve fikirlerimizi yarıştırmayalım.Ayrıca pin generator sisteminin olması hepimizin işine gelir ne varki şuan için sadece mac adresleri C83A35 00B00C 081075 ile başlayan cihazlarda işe yarıyor.Anlayacağınız üzere 9C:D2:4B ile başlayan cihazın wps pinini öğrenmek mümkün değil :) Lütfen doğru bilgilendirme yapıp insanların deneyimlerine bakmaksızın kendinizi üstün görmeyelim.İyi Forumlar....

Öncelikle program yada site(çünkü ikiside aynı adamın yaptığı şey siteyi biraz inceleyin program sitedede mevcut.) eski bir paylaşımdır. bu işi yapmak istyip forumu araştıran ve deneyen herkes, bedavadan kırayım diyenlere nazaran bu yöntemi aylar öncesinden biliyordu.(anlayana). aylardır çeşitli denemeler yaptım ve bu site ve programın bulabildiği pinlerin listesini paylaşıyorum. Bu arada son mesajlardaki @cemal kunt arkadaşım sonuna kadar haklıdır. çeşitli kaynaklarda programın "9C: :D:4B" başlayan macları da çözdüğü söyleniyor ama malesef etrafımda bulunmasına rağmen(en az 3 farklı mac için denedim) olumlu sonuç alamadım.

Benim wps pin ini doğru bulduğunu düşündüğüm mac adresleri

08:10:76
C8:6C:87
F8:d1:11
CC:5D:4E
C8:3A:35

demek acemiyim demek 9C: :D:4B cözülemiyor video yu izle ama tam ekran degilde orta buyuklukte acınkı yazılanlar ve uygulamalar görünsün videoda 9C: :D:4B İLE başlayan yani lokum modeminin wps pin ile nasıl hack oldugu var ben tel programlarıyla ben google de paylasılan kopyala yapışrtırla değil emek vererek modemin wps pini nasıl bulunur öğrendim ve onu uyguluyorum vıdeom izlenince anlaşılacak hersey profesyonel kım acemı kım vıdeo sonunda herkes tarafından bılınecek eleştırı olur ama yaptıgım halde yapılamaz denırse ustune ustluk bırde acemı heyecanlı denırse bu elestırı degıldır vıdeo zaten gereken cevabı verecekrtır  bagzı dostlara wps pin nasıl bulunur pmden paylasacagım bende kalmıyacak bu bilgı sadece ama ögrenmek istiyen dostlara paylaşacagım saygılar...Not: video okunmaz gibi gelirse video sag alttakı youtube sımgesıne tıklayın dırek sıteden izletir orta buyuklukte gayet net sekılde gorunur...

Konu er642 tarafından 08 May 2013 - 08:35 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#26 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 09:50 PM

demek acemiyim demek 9C: :D:4B cözülemiyor video yu izle ama tam ekran degilde orta buyuklukte acınkı yazılanlar ve uygulamalar görünsün videoda 9C: :D:4B İLE başlayan yani lokum modeminin wps pin ile nasıl hack oldugu var ben tel programlarıyla ben google de paylasılan kopyala yapışrtırla değil emek vererek modemin wps pini nasıl bulunur öğrendim ve onu uyguluyorum vıdeom izlenince anlaşılacak hersey profesyonel kım acemı kım vıdeo sonunda herkes tarafından bılınecek eleştırı olur ama yaptıgım halde yapılamaz denırse ustune ustluk bırde acemı heyecanlı denırse bu elestırı degıldır vıdeo zaten gereken cevabı verecekrtır  bagzı dostlara wps pin nasıl bulunur pmden paylasacagım bende kalmıyacak bu bilgı sadece ama ögrenmek istiyen dostlara paylaşacagım saygılar...Not: video okunmaz gibi gelirse video sag alttakı youtube sımgesıne tıklayın dırek sıteden izletir orta buyuklukte gayet net sekılde gorunur...

İyi güldüm ha arkadaşım biz ne diyoruz sen ne yapmış videoya çekmişsin :D Allah bilir o pinide reaver ile tarayarak bulmuşsundur ki başka şekide bulsam videoya çeker koyardın.Wifiden birazcık anlayan adam bile daha önceden pinini öğrendiğin ağa bağlandığını anlar.Bizim için asıl soru pini nasıl elde ettin?Yaz bakalım mac adresini veriyormu girdiğin pini o site :) Sana cevap vermekten utanıyorum şuan bu kadar bilgisizlik üzerine bilgili numarasıda yapılmaz arkadaşım.Bu konu hiçbir yere ulaşmaz.Üyelere yanlış bilgi verilmesini önlemek için yöneticileri konuya kilide davet ediyorum :)

• 1

#27 er642

er642

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 45 İleti

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 10:05 PM

Ben gazla çalışmıyorum videoda hersey ortada mac adresinde wpspin var bul bakalim ne oldu kirilmiyordu ne yapacam video açık değilmi haaa yontemi söyleyim de hazircilar belesciler kopyala yapistirla emek hırsızlığı yapsın sen nedemistin 9c ile başlayan kirilamaz diye bende kırdım açık değilmi dün paylasmistim kirildimi sen ona bak kirilmaz demiyormuydunuz asıl senin cevap komik gercekten böyle yazmanizla yöntemi aciklamam yazın durun ben istediğim wps açık modemi hackliyebiliyorum önemli olanda bu lokum zyxel hikaye çünkü mantık aynı herkese kolay gelsin milletin gönlü hoş olacak diye burada video hazırlama gibi lüksüm yok isteyene emege saygı duyan yöntemi öğrenir yardımcı olurum sen kendi bildiğini yap ayrıca zaten ben önceki mesajda yazmıştım konu kapatilsin diye yadım isteyen pm atsın

Konu er642 tarafından 08 May 2013 - 10:10 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#28 rasimcam

rasimcam

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 191 İleti
  • Nereden: İstanbul

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 10:28 PM

şu mac adresini defalarca denedim olmuyor malesef

istersen dene  18:28:61:51:81:98

• 0

#29 er642

er642

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 45 İleti

Yazma tarihi: 08 May 2013 - 10:44 PM

WPS PIN :53415929
  • 0

#30 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti

Yazma tarihi: 09 May 2013 - 02:43 AM

:)

Konu cemal kunt tarafından 09 May 2013 - 02:45 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0