WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
1
1

Resim
- - - - -

Dumpper V.30.3 (Tp-Link-Zyxel Modemlerde Direk Wps-Wpa)

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 56 yanıt gönderildi

#11 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 09:48 PM

Bağlantı sağladıktan sonra WPA PSK sağ alt köşede KEY olarak görünür.  TP-LINK modemlerde WPS sekmesinde "Todas las redes"

seçiceksiniz, diger markaları "Solo" kısmından. Siz oraya tik koyunca o pinleri yanında otomatik hesaplıyor zaten. Jumpstart tuşuna basıncada bağlantı kuruyor.

Özellikle TP-LINK_XXXXXX adlı modemlerde. ZyXEL0561xO1 modemlerde vs. Benim reaverde sonuç alamadıklarımın direk bağlantı kurdu modemle.

C8:6C:87

64:70:02

A0:F3:C1

90:F6:52

CC:5D:4E

FC:F5:28

bağlandığım MAC adreslerinin ilk 6 haneleri bunlar. Hepsi TP-LINK ve ZyXEL

Bende 64:70:02 ve 90:f6:52 ile başlayan cihazları denedim ama ben beceremedim sanırım  :ph34r:

• 0
Mum Yanındaki Mumu Tutuşturmakla Işığını Kaybetmez

#12 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti
  • Nereden: Çorum
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:05 PM

bu yazılımı kullanmak reaverdan daha zor...

• 0

#13 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:10 PM

64:70:02ler zaten reaverda çözmuyor

• 0

#14 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:14 PM

Yanlışın olması lazım 64:70:02 leri yani  TD854W_1 leri reaver 1.3 çözüyor en az 2 defa çözmüşlüğüm var :)

• 0

#15 neophron

neophron

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 56 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:15 PM

1 - Programı indirin.

2 - İlk iş Jumpstart programını kurun.

3 - Dumpper ı açın. Update kısmından güncellemeye basın. 30.3 versiyonunu indircek, .rar şeklinde.

4 - Yeni versiyonu açtıktan sonra WPS sekmesi sol alt kısıma Jumpstart ın kurulu olduğu klasörü gösterin. "C:\Program Files\Jumpstart"

4 - Programı açın. Reaktek kartınızı gördüyse WPS kısmına gidin yenile tuşuna basın. Pin numaraları yanda çıkıyor.

* TP-LINK için default pin yenilerken üstte "Todas las redes" tikini işaretleyeceksiniz.

5 - Bağlanıcağımız ağ seçiliyken Inıciar Jumpstart a tıklayın. Tekrar aynı ağı seçip ileri diyerek bağlanıyorsunuz.

6 - Ok. Bağlantı sağlandı işaretini gördüğünüz zaman programın sağ alt köşesine Keyler bilgi olarak geliyor. İsterseniz kaydet tuşu var .txt olarak kaydeder.

• 0

#16 neophron

neophron

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 56 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:16 PM

bendede çözmüyordu. ama bu programla bağlantı yaptı. reaverde verilen hataları vermeyip bağlantı kuruyor. Denemenizde yarar var, elinizde bulunsun.

Konu neophron tarafından 22 October 2013 - 10:20 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#17 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:25 PM

Yanlışın olması lazım 64:70:02 leri yani  TD854W_1 leri reaver 1.3 çözüyor en az 2 defa çözmüşlüğüm var :)

ben defalarca denedim olmadı ayrıca bu maclar tplınk olarak olarak çıkmıştı pin verebılırseniz deneyım

• 0

#18 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:34 PM

1 - Programı indirin.

2 - İlk iş Jumpstart programını kurun.

3 - Dumpper ı açın. Update kısmından güncellemeye basın. 30.3 versiyonunu indircek, .rar şeklinde.

4 - Yeni versiyonu açtıktan sonra WPS sekmesi sol alt kısıma Jumpstart ın kurulu olduğu klasörü gösterin. "C:\Program Files\Jumpstart"

4 - Programı açın. Reaktek kartınızı gördüyse WPS kısmına gidin yenile tuşuna basın. Pin numaraları yanda çıkıyor.

* TP-LINK için default pin yenilerken üstte "Todas las redes" tikini işaretleyeceksiniz.

5 - Bağlanıcağımız ağ seçiliyken Inıciar Jumpstart a tıklayın. Tekrar aynı ağı seçip ileri diyerek bağlanıyorsunuz.

6 - Ok. Bağlantı sağlandı işaretini gördüğünüz zaman programın sağ alt köşesine Keyler bilgi olarak geliyor. İsterseniz kaydet tuşu var .txt olarak kaydeder.

Malesef wps sekmesinde bağlanabileceğim bir ağ gelmiyor nerede hata yaptığımı anlayamadım  :(

• 0

#19 cemal kunt

cemal kunt

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 564 İleti

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:36 PM

ben defalarca denedim olmadı ayrıca bu maclar tplınk olarak olarak çıkmıştı pin verebılırseniz deneyım

Onlarda her cihaz farklı pin kullanıyor genaratörler ilede olmuyor sadece reaver 1.3 ile denemeyle oluyor.Şayet ilk olarak wps pini generate edip denemiştim olmamıştı :)

Edit: Pini yinede isterseniz 17644273 dür. Sinyal kalitesi iyi durumda yaklaşık 3 saatte bulmuştur...

Konu cemal kunt tarafından 22 October 2013 - 10:39 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#20 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 22 October 2013 - 10:42 PM

Onlarda her cihaz farklı pin kullanıyor genaratörler ilede olmuyor sadece reaver 1.3 ile denemeyle oluyor.Şayet ilk olarak wps pini generate edip denemiştim olmamıştı :)

bu cihaz 54mblık birde aynı macların 300mblık olanları var,

• 0