WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(11 Şubat 2020) Onur, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Gökhan, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
(18 Temmuz 2019) Laserbird, üye haritasına ekleme yapti.
100
(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1

- - - - -

20.7 Kamerasıyla Z2 Sony Xperia!


Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

  • Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Guest_dilokullari_*

Guest_dilokullari_*
  • Guests

Yazma tarihi: 05 June 2014 - 01:55 PM

2jg2hb4.jpg
 
Gelişen teknolojiyi göz önüne alırsak Sony isminden Xperia ürünleriyle fazlasıyla piyasada yer almaya başladı. Yeni çıkardığı modeli Z2 Sony Xperia ürününde yeni özelliklere ve görselliğe önem gösterdiğini bu ürünüyle belli etmiş oldu. Cep telefonu piyasasında çoğu zaman inişli çıkışlı zamanları olsada bu modeliyle isminden oldukça söz ettireceğe benziyor. 
 
Xperia Z2 ürün özelliklerinde fazlasıyla iddialı olan Sony cep telefonu piyasasındaki düşen yerini geri kazanabilecek gibi gözüküyor. Son teknoloji olarak kullandığı parçalarda özellikle birisi var ki çok dikkat çekiyor. Kamerası 20.7 Mp kamerasıyla müşterilerini oldukça şaşırtan Sony bu klassmanda oldukça iddialı olacağınıda gösteriyor. Fotoğraf çekmeyi seviyorsnız ve çokça fotoğrafınız olsun istiyorsanız bu ürünün kamerasıyla güzel anılarınızı yakalayabilirsiniz. Z2 Xperia kameranın kalitesi bir yana ekran boyutuylada müşterilerine fazlasıyla seyir hali verecek kapsamda. 5.2" inç boyutundaki HD FULL TRILUMINOS görüntüsüyle kullanıcılarına fazlasıyla görüntüler sağlıyor. Çekimlerinde 4K özelliğide sağlayan üründe son teknoloji parçalar oldukça fazla kullanılmış. Bu cihazın en büyük hedefi Sony Xperia ismini müşterilerinde kalıcı olarak isminin kalmasını sağlamak olsa gerek. Ürünün satışında Avea öncülük etmekte olarak, tarifelerinde, paketlerinde ve kampayanlarında oldukça satmakta ısrarlı görünmekte. Ürünün kalitesiyle ilgili bir önceki ürünü kullananlar tarafından tespit edilen su geçirmez özelliği ve sağlamlığıyla ilgili bilgilere ulaşılabilir.Cep telefonları içerisinde uzunca bir zaman yer alacak gibi duran bu model için Sony fazla bir çaba sarfetmiş ve ürünün kullanımı hakkında bir çok deneyim sağlamışlar.
 
Bu cihaza sahip olarak dilediğiniz gibi 20.7megapixel kamerasıyla çok canlı ve kaliteli fotoğraflar çekebilir, 4K teknoloji ile oluşan video desteği kaliteli videolar çekebilir ve ekran kalitesi büyüklüğüyle seyrine doyamadığınız filmlerinizi dizilerinizi izleyebilirsiniz. Adından uzunca zaman söz ettirecek olan Sony Xperia Z2 için yaşayacağınız tecrübe sonucu vazgeçilmezliğini anladığınız zaman kullanım keyfi daha çok olacaktır.

  • 0Benzer Konular
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı

 
WiFi-TURK.COM
Türkiye'nin kablosuz teknoloji merkezi
2006 - 2020 ©