WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
1
1
1
(26 Ağustos 2016) xecron, Linksys WRT54G V4.0 (WRT54GL) USB Modifikasyonu (USB Modification) içeriğine yorum ekledi.
2
1
1
1
1
1

Resim
- - - - -

Wifislax Ewil Twin Metod Fake Sayfa Sorunu

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 275 yanıt gönderildi

#1 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti
  • Nereden: İzmir
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 18 September 2014 - 10:52 AM

Arkadaşlar Merhaba,

WifiSlax Linkset Evil Twin Method atağını yapıyorum, herşey güzel, problem yok... Fakat, fake ağa bağlanıp "google" ve "facebook" sitelerini açmaya çalıştığımda, sitenin fake sayfası (Wpa2 şifre arayüzü) gelmiyor aksine bağlantı yok diyor... Bazı sitelerde, örneğin; Youtube ve benzeri sitelerde, fake sayfa arayüzü geliyor, ama ingilizce olarak geliyor...

Benim istediğim şu; kullanıcı google sitesine de girse, facebook sitesine de girse, hangi siteye girerse girsin, fake sayfayla karşılaşmasını ve türkçe olarak sayfanın karşısına çıkmasını istiyorum...Türkçe fake sayfalar olarak Airties, TP-Link, Huawei ve Zyxel fake sayfaları bende mevcut,  bu fake sayfaları WifiSlax'deki Linkset Evil Twin Dosyalarına  ilişkilendirebilir miyiz, bu sorunu nasıl giderebiliriz WifiSlax 4.8'de ?

• 0

#2 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 18 September 2014 - 06:40 PM

Arkadaşlar Merhaba,

WifiSlax Linkset Evil Twin Method atağını yapıyorum, herşey güzel, problem yok... Fakat, fake ağa bağlanıp "google" ve "facebook" sitelerini açmaya çalıştığımda, sitenin fake sayfası (Wpa2 şifre arayüzü) gelmiyor aksine bağlantı yok diyor... Bazı sitelerde, örneğin; Youtube ve benzeri sitelerde, fake sayfa arayüzü geliyor, ama ingilizce olarak geliyor...

Benim istediğim şu; kullanıcı google sitesine de girse, facebook sitesine de girse, hangi siteye girerse girsin, fake sayfayla karşılaşmasını ve türkçe olarak sayfanın karşısına çıkmasını istiyorum...Türkçe fake sayfalar olarak Airties, TP-Link, Huawei ve Zyxel fake sayfaları bende mevcut,  bu fake sayfaları WifiSlax'deki Linkset Evil Twin Dosyalarına  ilişkilendirebilir miyiz, bu sorunu nasıl giderebiliriz WifiSlax 4.8'de ?

Arkadaşlar konuyu açtım, açtık sonra cevap yazma gereği duydum çünkü, konuyu yazdıktan sonra,  "Evil Twin Method" uyguladım bir Airties modeme ve sonuç başarılı... Sizlerinde Evil Twin hakkında açmış olduğum konuyu cevaplandırmanızı istiyorum, şimdiden teşekkürler herkeze... Atak başarılı resim linki aşağıda

http://i.hizliresim.com/4RL5BG.png

Konu Ali Demir tarafından 18 September 2014 - 06:44 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#3 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti
  • Nereden: Çorum
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 18 September 2014 - 08:45 PM

Arkadaşlar konuyu açtım, açtık sonra cevap yazma gereği duydum çünkü, konuyu yazdıktan sonra,  "Evil Twin Method" uyguladım bir Airties modeme ve sonuç başarılı... Sizlerinde Evil Twin hakkında açmış olduğum konuyu cevaplandırmanızı istiyorum, şimdiden teşekkürler herkeze... Atak başarılı resim linki aşağıda

http://i.hizliresim.com/4RL5BG.png

bu evil twin değilki brute forcela kırılmış...ayrıca şifre çok kısa

• 0

#4 robinex

robinex

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 87 İleti
  • Nereden: İstanbul

Yazma tarihi: 18 September 2014 - 09:26 PM

Keşke ekran görüntüsünde bunun yerine fake sayfa koysaydın kafası karıştı milletin :D

linset ile ewin twin yapınca karşı pc şifreyi girince hemen kaydediyor text dosyasına ve önceden o ağa ait yakaladığımız handshake ile deneme yapıyor. haliyle aircrack kullanıyor her gördüğünüz aircrack e brute force derseniz yandk valla :D.

Bu arada hocam bende deniyrum ama hala sonuç alamadım sebebi ise genelde akıllı telefonların bağlanması ve browser yerine facebook whatsapp gibi programların kullanılması sonucu bağlananın fake sayfayı görebilme ihtimalinin hiç olmaması :D

ilk merajdaki soruna gelince atheros chipsetli bir cihazla aynı durumu bende yaşadım realtek chipsetli bir cihazda deneme yapmak istedim ve sonuç başarılıydı emin değilim ama sanırım realtek ewin twin için daha uygun
  • 0

#5 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 18 September 2014 - 10:52 PM

Keşke ekran görüntüsünde bunun yerine fake sayfa koysaydın kafası karıştı milletin :D

linset ile ewin twin yapınca karşı pc şifreyi girince hemen kaydediyor text dosyasına ve önceden o ağa ait yakaladığımız handshake ile deneme yapıyor. haliyle aircrack kullanıyor her gördüğünüz aircrack e brute force derseniz yandk valla :D.

Bu arada hocam bende deniyrum ama hala sonuç alamadım sebebi ise genelde akıllı telefonların bağlanması ve browser yerine facebook whatsapp gibi programların kullanılması sonucu bağlananın fake sayfayı görebilme ihtimalinin hiç olmaması :D

ilk merajdaki soruna gelince atheros chipsetli bir cihazla aynı durumu bende yaşadım realtek chipsetli bir cihazda deneme yapmak istedim ve sonuç başarılıydı emin değilim ama sanırım realtek ewin twin için daha uygun

ben şifre yazdırmak yerine airtouch tuşuna basmasını soyleyen sayfa çıkartıyorum evil twin yoluyla byle 4 tane aırties modem ele geçirdim ,backtrackla wifislax baya farklı evi twin konusun şifre denemesi yaptığını bilmiyordum...

• 0

#6 futureorkun

futureorkun

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 270 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 19 September 2014 - 02:35 AM

zxcvbn kardeş airtouch tuşu için nasıl bir yol kullanıyorsun paylaşabilir misin?....

• 0

#7 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2014 - 03:58 PM

Evil Tvin Method'la elde edilmiş bir key'dir...Kullanıcı key'i yazdıktan sonra otomatikmen aircrack'e düşer key...

Chipsetim rt2800 ralink chipseti, WifiSlax'de Evil Atak sonucu sizlere ikinci showumu da yapmak istiyorum, modem airties... Show links;

http://i.hizliresim.com/lz77LJ.png

• 0

#8 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2014 - 10:59 PM

Evil Tvin Method'la elde edilmiş bir key'dir...Kullanıcı key'i yazdıktan sonra otomatikmen aircrack'e düşer key...

Chipsetim rt2800 ralink chipseti, WifiSlax'de Evil Atak sonucu sizlere ikinci showumu da yapmak istiyorum, modem airties... Show links;

http://i.hizliresim.com/lz77LJ.png

bunu video olarak kayt etsen daha eğitici olurdu

• 0

#9 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2014 - 11:06 PM

zxcvbn kardeş airtouch tuşu için nasıl bir yol kullanıyorsun paylaşabilir misin?....

ekranda key yazılıcak yere cihazın resmi ve basması gerektiği yer gösteren resim çıkıyor kurban dümeye basarsa  2 dakikakalık süre içerisinde elimdeki diğer pcdeki adaptorun programındaki otomatik yapılandırmayı aktf ediyorum sifre bilgisi utiliti yazılımı sayesinde modeme erişiliniyor 

• 0

#10 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2014 - 11:50 PM

ekranda key yazılıcak yere cihazın resmi ve basması gerektiği yer gösteren resim çıkıyor kurban dümeye basarsa  2 dakikakalık süre içerisinde elimdeki diğer pcdeki adaptorun programındaki otomatik yapılandırmayı aktf ediyorum sifre bilgisi utiliti yazılımı sayesinde modeme erişiliniyor 

hiç birşey anlamadım... bir kaç resimle adım adım biraz bahsedermisin ?

• 0