WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
1
1
1
(26 Ağustos 2016) xecron, Linksys WRT54G V4.0 (WRT54GL) USB Modifikasyonu (USB Modification) içeriğine yorum ekledi.
2
1
1
1
1
1

Resim
- - - - -

Wifislax Ewil Twin Metod Fake Sayfa Sorunu

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 275 yanıt gönderildi

#11 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti
  • Nereden: İzmir
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 20 September 2014 - 12:12 PM

Konuyu dağıtmadan, "wifi slax linkset evil twin" uygulamasına türkçe fake sayfamızı nasıl enjekte edebiliriz, google ve facebook sitelerinde de aktif olarak çalışması için.... Genelde kullanıcılar internet erişimi kontrolü için, google ve facebook sayfalarına girdikleri için, fake sayfa kendisini göstermiyor bu bahsettiğim sitelerde bu da ayrı bir sorun... Bu kontrolü sağlarsak bir problem olacağını zannetmiyorum... Fake sayfa şu anda "English" konumunda o yüzden fikirleriniz bu anlamda işi biraz ileriye götürebilir :)

• 0

#12 ibrahimeren

ibrahimeren

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 55 İleti
  • Nereden: Diyarbakır
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 20 September 2014 - 12:34 PM

hocam bu konuyu videolu bir anlatım yaparmısın ne zamandır araştırıyorum yapamadım

• 0

#13 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti
  • Nereden: Çorum
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 20 September 2014 - 08:45 PM

Konuyu dağıtmadan, "wifi slax linkset evil twin" uygulamasına türkçe fake sayfamızı nasıl enjekte edebiliriz, google ve facebook sitelerinde de aktif olarak çalışması için.... Genelde kullanıcılar internet erişimi kontrolü için, google ve facebook sayfalarına girdikleri için, fake sayfa kendisini göstermiyor bu bahsettiğim sitelerde bu da ayrı bir sorun... Bu kontrolü sağlarsak bir problem olacağını zannetmiyorum... Fake sayfa şu anda "English" konumunda o yüzden fikirleriniz bu anlamda işi biraz ileriye götürebilir :)

wifislax nasıl kullanıyorsn live cd mi yoksa hddye insttal ederekmi bazı özellikleri katıf etmek ve  yapılan ayarlamalar kalıcı olması için instaal etmen gerekir...

• 0

#14 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 20 September 2014 - 09:55 PM

wifislax nasıl kullanıyorsn live cd mi yoksa hddye insttal ederekmi bazı özellikleri katıf etmek ve  yapılan ayarlamalar kalıcı olması için instaal etmen gerekir...

Şu an WifiSlax 4.8 Usb sürümünü kullanıyorum, kapatınca tekrar sıfırlanıyor default oluyor işletim sistemi ... Hdd denemedim şu an için...

• 0

#15 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 20 September 2014 - 10:01 PM

hocam bu konuyu videolu bir anlatım yaparmısın ne zamandır araştırıyorum yapamadım

2 video'da var attack ile ilgili bilgiler...

Bu arada açtığım konuyla ilgili olarak cevap verebilecek arkadaşlar şu için takipteler mi acaba ?

• 0

#16 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 20 September 2014 - 10:25 PM

Şu an WifiSlax 4.8 Usb sürümünü kullanıyorum, kapatınca tekrar sıfırlanıyor default oluyor işletim sistemi ... Hdd denemedim şu an için...

ben şuana kadar daha hacimli olan bakctrack ve kalilinuxa yoğunlaşmıstım onlarda ewil twin yapıyorum fake sayfa lisanı konusundaki sorunun ne anlamadım airties modemler daha çok turkyede var hazırlanan sayfalarda türkçe izngilizce kasttetiğin hangi kısmlar onu belirtmelisin...

• 0

#17 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 20 September 2014 - 11:18 PM

1-) WifiSlax işletim sisteminin linkset eviltwin uygulamasında "İngilizce-İspanyolca-İtalyanca" fake sayfalar var... Ben diyorum ki bu kısma elimdeki Türkçe Fake Sayfalarımı da eklemek istiyorum, nasıl ilişkilendirebilirim...

2-) Farzedelim ki oldu... Google ve Facebook sitelerinde denedim ve gördüm ki fake sayfa arayüzü gelmiyor siteleri açtıklarında ondan bahsediyorum..

• 0

#18 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 20 September 2014 - 11:40 PM

1-) WifiSlax işletim sisteminin linkset eviltwin uygulamasında "İngilizce-İspanyolca-İtalyanca" fake sayfalar var... Ben diyorum ki bu kısma elimdeki Türkçe Fake Sayfalarımı da eklemek istiyorum, nasıl ilişkilendirebilirim...

2-) Farzedelim ki oldu... Google ve Facebook sitelerinde denedim ve gördüm ki fake sayfa arayüzü gelmiyor siteleri açtıklarında ondan bahsediyorum..

1 forumda evil twin konusu altındaki mesajların birinde gerekli fake sayfa dosyası var türkçe dediğin fake sayfaların yerine indrdiğin o fake sayfalarla değiştir tabii o fake sayfaların konumunu öğren değiştir

2 sorunun sebebi dnsle alakalıdır bu arada iki çeşit metod var biri internet varken bide ofline olarak sen hangisin yapıyrsun

• 0

#19 futureorkun

futureorkun

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 271 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 21 September 2014 - 12:37 AM

zxcvbn kardeş soruma cevap alamadım nasıl modem üzerinde wps pin kodunu yayın yapan tuşa yönlendirme yapıyorsun.

Bunun için kullandığın sayfayı verebilir misin?

• 0

#20 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 21 September 2014 - 06:23 PM

zxcvbn kardeş soruma cevap alamadım nasıl modem üzerinde wps pin kodunu yayın yapan tuşa yönlendirme yapıyorsun.

Bunun için kullandığın sayfayı verebilir misin?

1 forumda evil twin konusu altındaki mesajların birinde gerekli fake sayfa dosyası var türkçe dediğin fake sayfaların yerine indrdiğin o fake sayfalarla değiştir tabii o fake sayfaların konumunu öğren değiştir

2 sorunun sebebi dnsle alakalıdır bu arada iki çeşit metod var biri internet varken bide ofline olarak sen hangisin yapıyrsun

İşte bende bundan bahsediyorum, baktım dosyalara "wifislax linset evil twin" dosyalarını bulamıyorum, daha doğrusu sayfaların klasörlerini bulamıyorum, "www" klasörünün içinde de yok malesef.... Yardımcı olmanız lazım türkçeleştirme konusunda.... Türkçe olursa daha verimli bir atak olur... Wep gibi hal olur WPA2'lerde... :)

• 0