WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
1
1

Resim
- - - - -

Wifislax Ewil Twin Metod Fake Sayfa Sorunu

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 275 yanıt gönderildi

#201 mkrkmzm

mkrkmzm

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 105 İleti
  • Nereden: Kayseri
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 07 April 2015 - 10:48 PM

handshake yakalandıktan sonra onaylamak için 1 le onay verince devamında fake ap oluşturulan sayfa gelmiyor bazen geliyor  ama genelde o sayfada takılı kalıyor kendi modemimde deneme yaparak sonuca ulaştım şifre doğru girildiği taktirde cap dosyasıyla karşılaştırıp şifreyi neredeyse şifre doğru sayfası gelmeden şak diye veriyor yani çok hızlı :D

ama dediğim gibi bi problem var o geçişi sayfasında anlam veremedim 

yapamayan arkadaşlar için bir video hazırlamaya çalışıcam  inş o sayfada takılıp kalmazda nasıl olduğunu açık ve net bi şekilde gösterebilirim 

Sistem Çalışıyor Sadece Handshake Yakalandıgında Biraz Beklemek Gerekiyor (birkaç saniye) Bir modemde Handshake Yakalamayi Basaramadıysaniz Programı kapatip tekrar acin yoksa hata verir suana kadar bu şekilde denemelerimde hata almadım...

• 0

#202 mtatli

mtatli

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 2 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 08 April 2015 - 12:22 AM

mkrkmzm

Hocam öncelikle bu büyük emeğinizden dolayı teşekkür etmek istiyorum size sırf size teşekkürlerimi iletebilmek için uzun süredir takip ettiğim bu sitede üyelik açtım :) size ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. henüz videoyu izleyemedim en kısa sürede izleyip uygulamaya çalışacağım.

• 0

#203 mtatli

mtatli

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 2 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Belirsiz

Yazma tarihi: 08 April 2015 - 07:41 PM

hocam sizin editlediğiniz lim.sh yi ben çalıştıramadım fakat şöyle bir şey yaptım, açılışta TTnet sayfası gelmesi için ;

Linset handshake yakaladıktan sonra kendi indexini kurbana gönderiyor burası tamam

Linset bu index i nereden çağırıyor pek kafam basmadığı için bulamadım ama ,

linset in çağırdığı bu index in konumunu epey aaradım sonunda buldum

tmp/TMPlinset konumumuz burası linset aktif olunca direkt burada index ve gerekli dosyaları oluşturuyor

bende sonrasında linset kendi indexini oluşturduktan sonra aynı konuma arkadaşların yapmış olduğu ttnet index i attım

aynı şekilde tmp/TMPlinset/data   içerisine bizim dataları attım SONUÇ Süper

• 0

#204 dedeedir

dedeedir

Katılımcı Üye

• Aramıza hoşgeldin
  • 39 İleti
  • Nereden: Edirne
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 08 April 2015 - 07:59 PM

yöntem güzel ancak daha önce bactrackta yapıyorum kurması çok daha zordu ancak  pc de kablolu ağ bağlı ise kullanıcının nete çıkması izin veriyordu yani google da arama yapmasına . birde illaki gerçek şifreyi girmesine gerek yoktu. Şimdi ise gerçek şifre doğrulaması olmadan ve kullanıcının sadece ttnet linklerine izin vererek nete çıkmasına izin verirse gerçek ttnet yönlendirme sayfasından bir farkı kalmayacak :D tabi birde https i yönlendirse çok daha iyi olacak :D

• 0

#205 mkrkmzm

mkrkmzm

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 08 April 2015 - 09:14 PM

hocam sizin editlediğiniz lim.sh yi ben çalıştıramadım fakat şöyle bir şey yaptım, açılışta TTnet sayfası gelmesi için ;

Linset handshake yakaladıktan sonra kendi indexini kurbana gönderiyor burası tamam

Linset bu index i nereden çağırıyor pek kafam basmadığı için bulamadım ama ,

linset in çağırdığı bu index in konumunu epey aaradım sonunda buldum

tmp/TMPlinset konumumuz burası linset aktif olunca direkt burada index ve gerekli dosyaları oluşturuyor

bende sonrasında linset kendi indexini oluşturduktan sonra aynı konuma arkadaşların yapmış olduğu ttnet index i attım

aynı şekilde tmp/TMPlinset/data   içerisine bizim dataları attım SONUÇ Süper

Öncelikle teşekkür eder ayricada tebrik ederim araştirinca bu insan oglunun yapamayacagi birşey yok demekki araştirmak cok önemli kolay gelsin...

• 1

#206 Türker

Türker

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 279 İleti
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 09 April 2015 - 12:18 AM

Bende olumlu sonuçlar aldım yöntem aslında çok basit 1-1-1-2 basıp beklıyorsun :)

• 0

#207 mkrkmzm

mkrkmzm

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 09 April 2015 - 07:05 PM

Bende olumlu sonuçlar aldım yöntem aslında çok basit 1-1-1-2 basıp beklıyorsun :)

:lol: Türker O kadarda basit degil 1 1 1 2 yle bitmiyor bu işler biliyorsun...

• 0

#208 dedeedir

dedeedir

Katılımcı Üye

• Aramıza hoşgeldin
  • 39 İleti
  • Nereden: Edirne

Yazma tarihi: 09 April 2015 - 07:54 PM

:lol: Türker O kadarda basit degil 1 1 1 2 yle bitmiyor bu işler biliyorsun...

ustam çoğu zaman  handshake yakalayamıyorum ? sorun nedir acaba ? birde ttnet linklerini internete çıkarmanın yolu var mıdır?

• 0

#209 mkrkmzm

mkrkmzm

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 09 April 2015 - 08:16 PM

ustam çoğu zaman  handshake yakalayamıyorum ? sorun nedir acaba ? birde ttnet linklerini internete çıkarmanın yolu var mıdır?

Hocam Modemde Baglı 2 den fazla kullanıcı yoksa handshake yakalayamazsın ttnet linkleri internete cıkmaz ama linklerin yerine de fake sayfa yapılabilir...

• 0

#210 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti
  • Nereden: Çorum

Yazma tarihi: 14 April 2015 - 11:17 PM

Hocam Modemde Baglı 2 den fazla kullanıcı yoksa handshake yakalayamazsın ttnet linkleri internete cıkmaz ama linklerin yerine de fake sayfa yapılabilir...

kullanıcı adedi önemli değil... 1 kişi yetiyor...

• 1