WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

1
(06 Aralık 2016) rk41, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
1
1
1
(26 Ağustos 2016) xecron, Linksys WRT54G V4.0 (WRT54GL) USB Modifikasyonu (USB Modification) içeriğine yorum ekledi.
2
1
1
1
1

Resim
- - - - -

Wifislax Ewil Twin Metod Fake Sayfa Sorunu

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 275 yanıt gönderildi

#21 ibrahimeren

ibrahimeren

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 55 İleti
  • Nereden: Diyarbakır
  • İlgi alanı: Güvenlik

Yazma tarihi: 21 September 2014 - 06:44 PM

ben bugün yükledim ama wifi adaptoru bir türlü tanıtamadım

• 0

#22 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti
  • Nereden: Çorum
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 21 September 2014 - 06:48 PM

zxcvbn kardeş soruma cevap alamadım nasıl modem üzerinde wps pin kodunu yayın yapan tuşa yönlendirme yapıyorsun.

Bunun için kullandığın sayfayı verebilir misin?

forumda dosya paylaşımı nasıl yapılıyor?

• 0

#23 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 21 September 2014 - 06:56 PM

İşte bende bundan bahsediyorum, baktım dosyalara "wifislax linset evil twin" dosyalarını bulamıyorum, daha doğrusu sayfaların klasörlerini bulamıyorum, "www" klasörünün içinde de yok malesef.... Yardımcı olmanız lazım türkçeleştirme konusunda.... Türkçe olursa daha verimli bir atak olur... Wep gibi hal olur WPA2'lerde... :)

wifislax sen daha deneyimlisin bende yukledim wi fislaxı değil şifre kırmak kendi modemime nasıl baglanırım onu bulamadım daha kurban şifre girdiğin hangi database sisteminde saklanıyor sqlmi oyle ise onun içeriğine bak orda fake sayfanın baglı oldugu yol gosterebilir..

• 0

#24 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti
  • Nereden: İzmir
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 22 September 2014 - 01:24 PM

anlaşılan türkçe fake sayfaları ilişkilendiremeyeceğiz bu gidişle... tecrübeli arkadaşlara atıyorum topu...

• 0

#25 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 22 September 2014 - 03:11 PM

anlaşılan türkçe fake sayfaları ilişkilendiremeyeceğiz bu gidişle... tecrübeli arkadaşlara atıyorum topu...

wifislax konusunda en tecrübeli sensin bence burdakilerin çoğu backtrak5 kalilinux a hakim istersen kaliliunxtan dene eviltwini orda fake sayfayı değiştirmen daha kolay sanırım wifilax fake sayfayı yazılıma gömmüş açık kaynakta olsa o gömdüğü kodları ayıklaman gerekir fake sayfayı bulman için oda çok zahmetli zaman alır

• 0

#26 ngnmtl

ngnmtl

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 83 İleti
  • Nereden: Çanakkale
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 22 September 2014 - 05:10 PM

user/bin/linset dosyasını açıp 374. satırın altındaki ingilizce yazıları editleyip veya altına yeni dil olarak türkçe yi ekleyebilirsiniz.

voLlb6.png

Konu ngnmtl tarafından 22 September 2014 - 05:20 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#27 zxcvbn

zxcvbn

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 22 September 2014 - 07:39 PM

user/bin/linset dosyasını açıp 374. satırın altındaki ingilizce yazıları editleyip veya altına yeni dil olarak türkçe yi ekleyebilirsiniz.

voLlb6.png

wifislax kaç 4,9mu

• 0

#28 ngnmtl

ngnmtl

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 22 September 2014 - 09:41 PM

wifislax kaç 4,9mu

evet

• 0

#29 Ali Demir

Ali Demir

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 17 İleti
  • Nereden: İzmir
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 23 September 2014 - 12:01 AM

voLlb6.png

Evet... arkadaşımız bu konuyu başarmış, tebrik ederim... Komut satırına nasıl erişim sağlıyoruz, "user/bin/linset" dosyasını bulamadım "link" dosyası var, bulamıyorum, ayrıca komut satırına editleme konusunda yardımcı olursanız güzel olacak...

• 0

#30 ngnmtl

ngnmtl

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 23 September 2014 - 12:09 AM

Evet... arkadaşımız bu konuyu başarmış, tebrik ederim... Komut satırına nasıl erişim sağlıyoruz, "user/bin/linset" dosyasını bulamadım "link" dosyası var, bulamıyorum, ayrıca komut satırına editleme konusunda yardımcı olursanız güzel olacak...

Masaüstü'ndeki home'ye tıklayın dolphin browser açılacak, soldaki kategori menüsün user/bin içine girin daha sonra ctrl+f basın arama kutusuna linset yazın en sağdaki dosyaya sağ tıklayıp open with>kwrite seçip editleyebilirsiniz. 

Lo4jk0.png

• 0