WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

Metro Etherner Ile Alakalı

metro ethernet internet satmak

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#11 gendes

gendes

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 861 İleti
  • Nereden: Van
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 20 July 2015 - 12:52 PM

ben kafe otel için demedim servis sağlayıcıları için dedim hem dikkat ederseniz konu kafe ve otel falan değil

• 0

WANNET

#12 Emsanator

Emsanator

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 99 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 21 July 2015 - 08:20 AM

Emsanator metro hesabı oyle yapılmaz  sen bu işe girmeden kafan cok karışmıs bu kadar araştırmayla sen bu işe giremessin en güzeli bu işi yapan varsa cvrende git takıl yanında biraz calışabileceğin yer varsa git calış kulaktan dolma bilgilerle bu işe girilmez tabi yeterince bilgim var deyip ben yaparım dersen yolun acık olsun ama yanında bilen biri olmadan asla deirm bu gün yardım ederim diyenler yarın bir arıza durumunda 100 usd demesini de bilir sistem yapılanmasında 500 usd 1000 usd verenleri cok duyduk bilmeden girenler cok paralar kaybetti bu işte yanında ya bilen olacak yada oğrenene kadar biryerlerde pişeceksin

Aslında biraz kafa karışıklıgı var, bunun sebebide her iki forumda yazılanlari takip etmem ve kagit üstünde düşünmem bu kafa karışıklıgını yaratiyor.

UBNT'nin resmi forum sitesinde metro ethernet diye birşeyi tanimiyorlar, onlara bu hesabi yaptigimda ilk başta internet fiyatının yüksek olmasinin konusu aciliyor ve artık konu farklı bir noktaya gidiyor. Sistemin cihazlarini satın alabilirim önemli değil fakat bahsettiğiniz gibi konfikasyonlar bilgi gerektiren bir konu ve bu nedenle bir firmanin bilgi işlem bölümünden yardım rica edeceğim ve onlar benim adıma konfikasyon konusunda yardım edecekler, olmadi bu konuda bir uzmana bu işlemleri yaptiririm, yaptirmak ve ürünleri satın almak kolay fakat konuyu benim de anlamam gerekiyor, kendi sistemine uzak olan bir insanin, ilerlemesi ne kadar olabilir? - Anten kurulumlari için iki elemani bünyemde çalıştırmayi planliyorum ve onlara sistemi anlatirken eksiksik ve yanlış bilgi sahibi olmamak için herşeyi ögrenmeye çalışıyorum, ögrenirken de kafa karışıklıgı maalesef ortaya çıkıyor.

Yardım konusunda ise bu forumdan birkaç kişiden teklif aldım :) sizin de bahsettiğiniz gibi ilk başta yardımcı olmak için yaklaşip sonunu 100 USD bağlayanlari gördüm hatta direkt fiyatini belirten insanlar var,  onlarada hak veriyorum.

• 0

Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.

M.K. Atatürk

#13 hakkof

hakkof

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 166 İleti
  • Nereden: Manisa
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 21 July 2015 - 08:32 AM

benim bu işlerde  şimdilik bir maddi beklentim yok ama herşey karşılıklı olacak bilgi veriyorsam bilgi alabilmem lazım eğer bilgi verip birşey alamıyosam ozaman herkes gibi bilgiyi paraya donüştürmek gerekir benim için bilgi alışverişi her zaman on planda oğrenmenin sonu olmadığı gibi insan devamlı kendini geliştirmesi lazım ben herşeyi biliyorum deyip kenara cekilen insan olmak istemem :)

• 0

İnsanların en âcizi dua etmeyen, en cimrisi de SeLam vermeyendir.) [Taberani]

#14 mutkan

mutkan

Moderatör

• Moderatör
  • 2,757 İleti
  • Nereden: Aydın
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 21 July 2015 - 12:33 PM

100 dolara düştümü bu işler. ?

• 0