WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(16 Haziran 2018) rcanr, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1
1
1
(01 Şubat 2018) lazkopat, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
(26 Kasım 2017) Onur, anketine oy verdi.
1
(23 Ağustos 2017) ta8ms, DD-WRT tabanlı routerlarda Linux yazılımların kurulumu içeriğine yorum ekledi.
2
(04 Ağustos 2017) L0rd, anketine oy verdi.
1
(01 Haziran 2017) cave, üye haritasına ekleme yapti.
100
(18 Mayıs 2017) ahmetahmet42, anketine oy verdi.
1
(18 Mayıs 2017) blue32, anketine oy verdi.
1
(12 Nisan 2017) spoon1, anketine oy verdi.
1

Resim
- - - - -

Alfa Network Ürünleri

alfa adapter adaptör alfa network alfa wireless alfa adaptör alfa adapter alfa ürün taywan tayvan

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 MYwireless

MYwireless

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 8 İleti
  • Nereden: İstanbul
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 20 September 2015 - 12:59 PM

Arkadaşlar merhaba tabiri caizse tabandan tavan bilgiye forumumuz sayesinde ulaştım donanım yayın yapma vs.Uzun süredir takipteydim; yeni üye olabildim.Arkadaşlar forumda daha önce soran olmuş fakat verilen cevaplar tatmin edici olmamış.

Mevcutsa açıklamak istemezseniz lütfen özel mesajla bana ulaşın.Çanakkale' den ve Adana' dan (Distribütor oldukları söyleniyor) internet siparişi vermek istemiyorum ağzımın payını aldım çakmasından tutunda bozuk mala kadar internet siparişiyle neyin ne olduğunu gördüm. 

Net bir şekilde İstanbul'da alfa ürünlerini satın alabileceğimiz bir mekan mevcut mu?

1 - Alfa tayvanla iletişime geçin demeyin dün hem İngilizce hemde Türkçe mesaj attım.Hem sitesinden hem de mail adresinden gönderdim.18 saat geçti hala cevap gelmedi.

2 - İstanbul'da satan arkadaşlar mevcut ikinci el almak istemiyorum.

3 - İstanbul elektronik çarşılarında gezindim eskiden varmış şu an getirmiyorlarmış.

4 - Arkadaşlar konuyu görüntülediyseniz bilmiyorsanız bile en azından fikir alışverişinde bulunalım yazmadan geçmeyin lütfen.

• 0

Hayatta başarabildikleriniz sizindir,başarısızlıklarınız nasiptir.

#2 MYwireless

MYwireless

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 21 September 2015 - 05:52 PM

Arkadaşlar alfayla iletişime geçtim cevap bu gün geldi size cevabı olduğu ss olarak atıyorum.

o5x7k8.jpg

Arkadaşlar geriye tek yol kaldı sizlersiniz.İlla ki İstanbul'da ki arkadaşlar el altından satan vs. yerlerden haberdardır en azından pm falan atın.Tek ricam şu işi halletmemiz kadıköyde eskiden satılıyordu istanbulda illa bir yerlerde yine satılıyordur lütfen yardımcı olun bana...

Konu Abdus tarafından 22 September 2015 - 08:27 AM tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Resimde link ve isim görünmesi

• 0

#3 MYwireless

MYwireless

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 22 September 2015 - 04:34 PM

Bu arada bi konuyada açıklık getireyim ÇANAKKALE DİSTRİBÜTÖRÜNDEN HİÇ ALIŞVERİŞ YAPMADIM HİÇ BİR SORUNUM OLMADI KENDİSİYLE DOĞRUDUR DÜRÜSTTÜR GÜVENİLİR BİRİDİR de ben geri kafalıyım arkadaşlar dükkana girip almak istiyorum eski usül.O yüzden netten alışveriş istemiyorum daha önce netten bi ekran kartı aldım bozuk çıktı bir tane kahve aldım çakma çıktı o yüzden netten alışveriş yapmıyorum.

• 0

#4 afyonteam

afyonteam

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 62 İleti
  • Nereden: Belirsiz
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 22 September 2015 - 10:02 PM

Bu arada bi konuyada açıklık getireyim ÇANAKKALE DİSTRİBÜTÖRÜNDEN HİÇ ALIŞVERİŞ YAPMADIM HİÇ BİR SORUNUM OLMADI KENDİSİYLE DOĞRUDUR DÜRÜSTTÜR GÜVENİLİR BİRİDİR de ben geri kafalıyım arkadaşlar dükkana girip almak istiyorum eski usül.O yüzden netten alışveriş istemiyorum daha önce netten bi ekran kartı aldım bozuk çıktı bir tane kahve aldım çakma çıktı o yüzden netten alışveriş yapmıyorum.

Geçen sene Çanakkale disbirtorunden nhr051 aldım aldıktan sonra alfa ya mail atmıştım
Orjinalmi diye onlarda mac adresini fotoğrafını yollamami istediler
Bende gönderdim urun orijinal dediler

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • 0

#5 Kalamar

Kalamar

Aramıza hoşgeldin

• Yeni Üye
  • 9 İleti
  • İlgi alanı: Yazılımlar

Yazma tarihi: 18 December 2015 - 01:21 PM

ben  alfa modem imi aldım. eft yaptığım için de yaklaşık 2 lira indirim vardı

bana kargo ile 2 gün sonra elimde olacak şekilde gönderdiler. cihazın orjianlliğini bilmiyorum ama chipset i kali windows ile aynı olarak görüyor

• 0

#6 gendes

gendes

Sadık Üye

• Sadık Üye
  • 861 İleti
  • Nereden: Van
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 22 December 2015 - 10:39 PM

alfa türkiye distributörleri

• 0

WANNET