WiFi-Turk.com

Kategori durumunu değiştir Canlı (wt.liveticker)

(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(31 Mart 2020) Nihat, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
1
(17 Şubat 2020) rejoman, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(17 Şubat 2020) CRaFTY, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Onur, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
(11 Şubat 2020) Gökhan, Evinizde hangi Wi-Fi standartını kullanıyorsunuz? anketine oy verdi.
1
1
(18 Temmuz 2019) Laserbird, üye haritasına ekleme yapti.
100
(25 Mart 2019) sanliwebstudio, üye haritasına ekleme yapti.
100
(22 Kasım 2018) Mstf46, üye haritasına ekleme yapti.
100
1
1
1

Resim
- - - - -

WiFi-Turk Üye Haritasi kullanima hazir

Konu 90 günden eski olduğu için geçerliliğini yitirmiş olabilir!

• Please log in to reply
Bu konuya 33 yanıt gönderildi

#1 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 4,933 İleti
  • Nereden: Ankara
  • İlgi alanı: Wi-Fi bağımlısı

Yazma tarihi: 22 July 2009 - 04:44 PM

Merhaba WiFi-Turk üye ve ziyaretcileri.

Bugün son bir haftadir yogun bir sekilde üzerinde calistigimiz WiFi-Turk Üye Haritasini sizlere buradan duyurmanin sevincini yasiyoruz.
  • Üye Haritasini görmek icin buraya tikla.
  • Üye Haritasina yerini kayit etmek icinde buraya tikla.
Üye Haritasi ile Türkiye ve dünya genelinde WiFi-Turk üyelerinin konumlarini görebilecegiz.
Üye Haritasi uygulamasi yeni projelerin habercisi diyebiliriz. Gelebilecek güzel projelerin alt yapisini saglamak icin bu uygulama cok yardimci olacak.

Eger bütün üyelerimiz konumlarini bu haritaya kayit ederse, güzel projeler gerceklestirebiliriz diye düsünüyoruz.

Bir kac örnek:
  • Üye Haritasi size örnegin Ag paylasimi icin Türkiye haritasi üzerinde yakininizdaki bir baska WiFi-Turk üyesini gösterecek.
  • Bulusup tanismak istediginiz bir üye varsa, daha kolay bir sekilde bulusup tanisabileceksiniz.
  • WarDriving, WarWalking ve hatta WarBiking gibi sosyal aktivitelere kücük gruplar olusturabilmek icin Üye Haritasini kullanacagiz.
  • Karsilikli mesafe denemeleri
vs. vs.
Su anda bunlar bizim aklimiza gelenler. Sizin eger akliniza daha farkli fikirler geliyorsa, lütfen bu konuda belirtin.

NOT: Basarili bir uygulama olmasini istiyorsak, her üyenin katilip desteklemesi sart. Yerini belli etmek istemeyen arkadaslar, illaki oturdugu sokagi isaretlemesi zorunda degil. Bulundugu yerin cevresini isaretlemesi bile bizim icin cok makbule gecer. Katilimlarinizi bekliyoruz, tesekkür ederiz.

Sistemde buldugunuz hatalari lütfen bildirin.

Herkese hayirli ugurlu olmasi dileyigle.
  • 0

#2 sixth

sixth

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 79 İleti
  • Nereden: İstanbul

Yazma tarihi: 22 July 2009 - 05:55 PM

uygulama çok guzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim bu arada koordinatlarımı ekledim uygun konumda arkadaşlar varsa mesafe denemesi yapmak isterim tekrar başarılar.
  • 0

#3 xxx02

xxx02

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 100 İleti
  • Nereden: Uşak

Yazma tarihi: 22 July 2009 - 06:01 PM

Çok güzel bir uygulama. Bu sayede aynı şehirde bulunan wifi ciler birbirleri ile iletişime geçip yardım edebilirler....
  • 0

#4 MOPAR

MOPAR

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 102 İleti
  • Nereden: İzmir
  • İlgi alanı: Donanımlar

Yazma tarihi: 22 July 2009 - 08:27 PM

hayırlısı olsun ekledim bende : )
  • 0

#5 maxicold

maxicold

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 12 İleti
  • Nereden: Isparta
  • İlgi alanı: Antenler

Yazma tarihi: 23 July 2009 - 09:33 AM

Gerçekten güzel bir uygulama olmuş. Isparta'dan selamlar. Ayrıca Isparta'daki arkadaş ile tanışmak isterim. Teşekkürler...
  • 0

#6 hope

hope

Aktif Üye

• Aktif Üye
  • 201 İleti
  • Nereden: Kayseri

Yazma tarihi: 23 July 2009 - 06:35 PM

Gerçekten harika bir uygulama gökhan hemen ekliyorum kendimi kayseride ekli bi yer gördüm sanki :rolleyes: .. wificiler warsa tanışalım hemen ..
  • 0
Yaşasın Wi-Fi kardeşliği .. Yaşasın Wifi-Turk :D ..

#7 xxx02

xxx02

Katılımcı Üye

• Katılımcı Üye
  • 100 İleti
  • Nereden: Uşak

Yazma tarihi: 23 July 2009 - 10:09 PM

Uşaklıla hadin gari danışıverem gari.... :rolleyes:
  • 0

#8 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 4,933 İleti

Yazma tarihi: 24 July 2009 - 03:39 AM

Arkadaslar uygulamaya destek verdiginiz icin önce ben tesekkür ederim. Bu uygulamanin herkes tarafindan destege ihtiyaci var diye düsünüyoruz.

Üyelerimizin 3'te 1'i haritaya yerini kayit etse bile yeterli olabilir. Haritada ne kadar cok nokta görülürse o kadar imkanlar artar.

Buradan duyurulur yani, kendini haritaya eklemeyen diger 3000 üye. Sizide haritaya alalim bir zahmet ^^
  • 0

#9 dozer112

dozer112

Aramıza hoşgeldin

• Aramıza hoşgeldin
  • 13 İleti
  • Nereden: Düzce

Yazma tarihi: 08 September 2009 - 09:40 PM

Ben kendimi kaydettiremedim. Şöyle bir yazı çıkıyor:
"WiFi-Turk Uye Haritasi tamamlanmistir. Ilgili konuya gitmek icin buraya tiklayin."
  • 0

#10 Gökhan

Gökhan

captain

• Yönetici
  • 4,933 İleti

Yazma tarihi: 09 September 2009 - 12:04 AM

Ben kendimi kaydettiremedim. Şöyle bir yazı çıkıyor:
"WiFi-Turk Uye Haritasi tamamlanmistir. Ilgili konuya gitmek icin buraya tiklayin."

http://www.wifi-turk...act=UyeHaritasi

Buraya girince ne cikiyor karsina?
  • 0