WiFi-Turk.com

Previous
Kablosuz iletişimin N hızlısı Airties'dan
Kablosuz iletişimin N hızlısı Airties'dan
Türkiye'nin kablosuz teknolojiler üreticisi AirTies, yeni kuşak ürünleri ile kullanıcılarına son sürat kablosuz bağlantı kurmanın N hızlı yolunu sunuyor.

Air 5450 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem
Air 5450, evinde birden fazla bilgisayar bulunan, bu bilgisayarlar arasında oyun oynayan, dosya paylaşımı yapan, ev içerisinde kablo çekmek istemeyen kullanıcılar için, son derece cazip özelliklere sahip. 802.11N teknolojisi ile 300 Mbps’ye varan hızlarda kablosuz veri taşınmasını, video izlenmesini ve resim paylaşımını mümkün kılan Air 5450; eski kablosuz ağ teknolojilerine kıyasla 6 kata varan hızda kablosuz iletişim sağlıyor. Airties böylece IP QoS, VLAN, PVC-Port mapping, IGMP ve benzeri gelişmiş Router özellikleri sayesinde, IPTV gibi internet üzerinden verilebilecek en güncel servislere kullanıcıyı hazırlıyor.

Air 5450, 2 anteninden aynı anda gönderim ve alım yapabilmesini sağlayan MIMO teknolojisi sayesinde, 802.11N uyumlu kablosuz bilgisayarlar için 802.11g teknolojisine göre 4 kata kadar daha geniş kablosuz kapsama alanı yaratabiliyor

Bu cihazın teknolojik getirilerinden sadece ev kullanıcıları faydalanmayacak: Yüksek kablosuz ağ performans ihtiyacı olan Küçük ve Orta Boy İşletmeler, 300 Mbps kablosuz bant genişliği sayesinde ofislerinde bilgisayarları ağa kablo ile bağlamak zorunda kalmıyor, ofisler ve çalışanlar özgürlüklerine kavuşuyor.

Air 5450’nin özellikleri hız ve kapsama alanıyla da sınırlı değil:
• USB “Tak ve Paylaş” özelliği ile tek bir noktadan tüm ağınıza yazıcı ve dosya paylaşım imkanı da sunuyor.
• “Otomatik Yazılım Güncelleme” sistemine de sahip olan Air 5450, AirTies ADSL hizmet programı sayesinde yazılım güncellemelerini otomatik olarak yapıyor.
• AirTies’ın Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği, kablosuz bağlantıda sorunlar yaratabilen “beton” engelini ortadan kaldıran Mesh Teknolojisi de Air 5450 modemde mevcut.

Air 2310 150 Mbps Kablosuz USB Adaptör
Air 2310, küçük işletmelere ve masaüstü bilgisayar kullanıcılarına her yerde ve her zaman kullanabilecekleri kablosuz internet kolaylığı sunuyor.

Kablolu ağların sağladığı hız ve kaliteyi, sahip olduğu 11N teknolojisi ile 150 Mbps’e varan hızlara çıkaran Air 2310 kablosuz veri taşıma olanağı sayesinde ofisleri kablolardan kurtarıyor. Ufak ve şık tasarımı, uzatma kablosu ile kablosuz erişim için en uygun konumlandırmayı yapabilmenizi sağlayan Air 2310 USB Adaptör, kolay kurulumu ve ve 802.11N standardının getirdiği gelişmiş hata düzeltme sistemleri ile kablosuz ağınızdaki bağlantı problemleri ve paket kayıpları gibi sorunları da ortadan kaldırıyor.
Air 2410 300 Mbps Kablosuz USB Adaptör
Air 2410 USB Adaptör, cafe ve restaurant sahiplerine, masaüstü ve dizüstü kullanıcılarına eski teknolojilere kıyasla 6 kat hızlı kablosuz iletişim olanağı sağlıyor.

Kablosuz iletişimin N hızlısı Airties'dan


MIMO teknolojisiyle 4 kata kadar daha fazla kapsama alanı özelliği olan Air 2410 mekanlardaki kör noktalara son vererek her yerden aynı hızda internete bağlanabiliyor. Sahip olduğu 11N teknolojisi ile 300Mbps’e varan hızlarda kablosuz veri taşıyan Air 2410, yüksek performansı ile sınırsız oyun oynama ve video izleme olanağı sunuyor.
Direk Paket Transfer (DPT) modu ile bilgisayarlar arası veri taşımayı çok daha hızlı hale getiren Air 2410 USB Adaptör, 300 Mbps veri hızı, geniş kapsama alanı ve servis kalitesi özellikleri ile kalite ve güvenlikten feragat etmeden tüm ofisleri kablosuz yapmayı hedefliyor.

Hem Air 2310 hem de Air 2410 kablosuz 802.11b/g  cihazlarla geri dönük uyumlu olarak çalışabiliyor. Her iki ürün için de uzatma kablosu ile kablosuz erişim için en uygun konumlandırma yapılabiliyor.

Voltaj dalgalanmalarına dayanıklı olarak üretilen Air 2310, Air 2410 ve Air 5450 modemler 3 yıl genişletilmiş AirTies garantisi, 7/24 teknik destek ile mutlak müşteri memnuniyeti gibi AirTies’ın ürünlerinde sunduğu tüm özelliklere sahiptir.

Kaynak: Computerworld.com.tr

airties
air 5450

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(2 Yorum)

drillos08 Ocak 2009
airties'dan uzak durunda naparsanız yapın :) vasat ürünler
spoon119 Kasım 2008
ben bu modemi kullandım çekmiyr n teknolojisi byleyse g+ buna fark attı
<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->
1.6/5 (toplam 12 oy)
Paylaş
Hit Haberler (Son 30 Gün)
En Tartışmalı Haberler
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!

Bağlandığınız ağları birleştirerek internet hızınızı artırın.

WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu
WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu

WPA/WPA2 protokolünde bulunan açıklar Defcon18 hacker konferansında tanıtıldı.

Netgear R6300 Gigabit Wi-Fi Router, 802.11ac ile gelen ilk ürün
netgear r6300

Önümüzdeki yılların yeni Wi-Fi standartı olması neredeyse kesinlik kazanan 802.11ac standart...

Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı
Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı

Fransız araştırmacılar evdeki sinyalin dışarı çıkmasını engelleyen ama dışardaki sinyal...

WiFi-TURK v3 Beta Yayına Başladı!
v3 tanitim

Website altyapımızın tamamen sıfırdan hazırlanarak tekrar inşaa edilmesinin ardından beta ya...