WiFi-Turk.com

Previous
TTNET kablosuz internet ağını genişletiyor
ttnet wifi
İnternet erişim hizmetini ev ve iş yerlerinin dışına taşıyan TTNET, 81 ilde kablosuz internet hizmeti vermeye başladı.

Kablosuz internet erişimi çerçevesinde Türkiye genelinde şu anda 3 binden fazla noktada servis sunan TTNET, yıl sonuna kadar bu sayıyı iki katına çıkarmayı hedefliyor. TTNET müşterileri kendilerine her ay hediye edilen yüzlerce dakikayı ücretsiz kullanırken, aylık 10 saat kullanımı sadece 3 TL’ye satın alabiliyor. TTNET müşterisi olmayan kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda bilgisayarları üzerinden kredi kartı ile istedikleri sürede kullanım satın alabiliyor.

Nerede nasıl kullanabilirim?

TTNET, artan WiFi noktaları ile tüketicilere kütüphane, kafe, restoran, havaalanı, terminal, üniversite, otel, fuar alanı, hastane, alışveriş merkezi, marina gibi birçok alanda internete erişim imkanı sunuyor. Servisten yararlanmak isteyenler TTNET WiFi logosu bulunan mekanlarda, taşınabilir ya da avuç içi bilgisayarlarıyla ve 802.11 b/g destekli diğer mobil cihazlar ile bağlantı kurabiliyor. WiFi destekli bazı cep telefonlarından da kullanılabilen servis, kullanıcı adı ve şifre ile girişin yapıldığı tarayıcı penceresinin gezinti süresince açık tutulmasını gerektiriyor. Çoğu cep telefonu ve mobil cihazda mevcut pencereyi aktif olarak tutup yeni bir pencere açmak mümkün olmadığından bağlantı kullanılamıyor. Konu ile ilgili görüşünü aldığımız TTNET pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ayşe Ufuk Ağar, bu sorunu gidermek için çalıştıklarını, fakat bu cihazlarla ne zaman internete erişim sağlanabileceğinin henüz belli olmadığını belirtti.

TTNET müşterisi olmak şart değil

TTNET müşterisi olmayan Internet kullanıcıları, açılan karşılama sayfası üzerinden kredi kartlarıyla ödeme yaparak bu hizmetten faydalanabiliyor. Günlük 30 dakikası 3,23 TL, 60 dakikası 5,55 TL, 150 dakikası 11,09 TL; haftalık 300 dakikası 18,95 TL ve aylık 1800 dakikası 76,11 TL olmak üzere beş ayrı seçenekte satışa sunulan bu paketlerle tüm kullanıcılar Internete erişebiliyor.

TTNET müşterileri ise TTNET WiFi servis noktalarında TTNET hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girerek, Internete hızlı ve kolayca bağlanıyorlar. Aboneler, kullandıkları Internet paketine göre TTNET WiFi hizmetinden her ay belirli sürelerle ücretsiz olarak yararlandıkları gibi aylık sadece 3 TL karşılığında 600 dakikalık ekstra abonelik paketine sahip olabiliyor.

Kaynak: NetworkTurk.net

ttnet
ttnet wi-fi

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(0 Yorum)

<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->
2.1/5 (toplam 14 oy)
Paylaş
Hit Haberler (Son 30 Gün)
En Tartışmalı Haberler
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!

Bağlandığınız ağları birleştirerek internet hızınızı artırın.

WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu
WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu

WPA/WPA2 protokolünde bulunan açıklar Defcon18 hacker konferansında tanıtıldı.

Netgear R6300 Gigabit Wi-Fi Router, 802.11ac ile gelen ilk ürün
netgear r6300

Önümüzdeki yılların yeni Wi-Fi standartı olması neredeyse kesinlik kazanan 802.11ac standart...

Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı
Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı

Fransız araştırmacılar evdeki sinyalin dışarı çıkmasını engelleyen ama dışardaki sinyal...

WiFi-TURK v3 Beta Yayına Başladı!
v3 tanitim

Website altyapımızın tamamen sıfırdan hazırlanarak tekrar inşaa edilmesinin ardından beta ya...