WiFi-Turk.com

Previous
Zyxel'den üstün bir Hotspot hizmeti
Zyxel'den üstün bir Hotspot hizmeti
ZyXEL: Kaliteli ve güvenli internet erişimi sunmak isteyen işletmeler için G-4100 v2.

ZyXEL, müşterilerine kaliteli ve güvenli internet erişimi sunmak isteyen işletmelere ZyXEL G-4100 v2'yi sunuyor. Kafe, otel, tatil köyü gibi işletmelerin ücretli ya da ücretsiz internet erişimi sunmalarını sağlayan bir HotSpot (Ortak Nokta) ağ geçidi olan ZyXEL G-4100, kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra benzersiz güvenlik fonksiyonlarıyla tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor.

ZyXEL, çözüm ailesini genişletmeyi ZyXEL G-4100 v2 ile sürdürüyor. Müşterilerine kaliteli internet erişimi sunmak isteyen işletme sahipleri ve firmalar için özel olarak geliştirilen bir HotSpot (Ortak Nokta) ağ geçidi olan ZyXEL G-4100 v2, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik oldukça cazip bir çözüm olarak ön plana çıkıyor.

Mükemmel bir HotSpot hizmeti için gereken tüm fonksiyonlar
Hem kablosuz hem de kablolu istemciler için kullanıcı kimlik denetimi ve kullanıcı denetleme özelliklerine sahip olan ZyXEL G-4100 v2, isteğe bağlı olarak ücretsiz veya ücretli olarak güvenli internet erişimi sağlıyor. Entegre SP-300E termal yazıcısı sayesinde ürün, sadece tek bir tuşla ve otomatik olarak, her kullanıcı için farklı sürelerde ayrı erişim şifreleri oluşturabiliyor. Kullanıcılar için belirlenen bu süreler yazıcı üzerindeki kısa yol butonlarına atanabilirken, ayrıca tanımlanan sürelerin internet erişiminin olduğu süre boyunca ya da şifre kullanılmaya başlandığı andan itibaren işlemesi de sağlanabiliyor.

ZyXEL G-4100 v2'nin gömülü ve yapılandırması çok kolay kimlik doğrulama sunucusu, kafe, otel gibi ortak nokta sahibi işletmelerin başka herhangi bir donanıma veya yazılıma ihtiyaç duymadan HotSpot hizmeti sunmalarını sağlıyor. Mükemmel bir HotSpot hizmeti için gereken tüm fonksiyonları bünyesinde barındıran ürün, merkezi kimlik denetimi ve kullanıcı denetleme yoluyla bir noktadan diğerine dolaşma yeteneği sağlamak üzere, zincir mağazalar, havaalanı terminalleri için geniş ölçekli HotSpot hizmet dağıtımını sunan RADIUS sunucusunu destekliyor.

Güçlü yönetim özellikleri
ZyXEL G-4100 v2'nin reklam ve pazarlamaya yönelik işlevleri sayesinde, işletmeler oturum açma sayfalarını özelleştirebilmenin yanı sıra kullanıcıları reklam URL bağlantısına yönlendirebiliyor veya kullanıcıya ait ana sayfaya sınırlı internet erişimi sağlayabiliyorlar. Güçlü yönetim özellikleriyle dikkat çeken ürün ayrıca, SSL oturum açma sayfası, LAN ve WLAN aygıt yönetimi de sunuyor. Müşterilerine kaliteli ve güvenli internet keyfi yaşatmak isteyen tüm işletme ve kuruluşların kullanabileceği G-4100 v2, işletmenin web sitesinin, banner ve diğer reklam aktivitelerinin erişim hakkı olmayan kullanıcılara da sunulabilmesini sağlıyor.

IP PnP teknolojisiyle 'hiçbir yapılandırma gerektirmeyen' son kullanıcı deneyimi yaşatan ZyXEL G-4100 v2, 5651 sayılı kanuna dayanılarak hazırlanan "İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik"te yer alan "İç IP Dağıtım Logları" formatına uygun olarak log raporu tutabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bilgi için: ZyXEL
Telefon: (212) 444 11 50

Kaynak: CHIP Türkiye

zyxel
g-4100

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(0 Yorum)

<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->
1.3/5 (toplam 9 oy)
Paylaş
Hit Haberler (Son 30 Gün)
En Tartışmalı Haberler
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!

Bağlandığınız ağları birleştirerek internet hızınızı artırın.

WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu
WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu

WPA/WPA2 protokolünde bulunan açıklar Defcon18 hacker konferansında tanıtıldı.

Netgear R6300 Gigabit Wi-Fi Router, 802.11ac ile gelen ilk ürün
netgear r6300

Önümüzdeki yılların yeni Wi-Fi standartı olması neredeyse kesinlik kazanan 802.11ac standart...

Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı
Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı

Fransız araştırmacılar evdeki sinyalin dışarı çıkmasını engelleyen ama dışardaki sinyal...

WiFi-TURK v3 Beta Yayına Başladı!
v3 tanitim

Website altyapımızın tamamen sıfırdan hazırlanarak tekrar inşaa edilmesinin ardından beta ya...