WiFi-Turk.com

Previous
WiFi-Turk V.I.P. Uygulaması
WiFi-Turk V.I.P. Uygulaması
V.I.P. uygulaması başlamıştır

Merhaba saygı değer forum üyeleri.
Site üzerinde birkaç değişiklik yapmaya karar vermiş durumdayız.

Ekip hakkında. Şu anda aktif olarak 5 kişiden oluşan ekibi kaldırma kararı alındı. Katılım ve içerik olarak arkadaşlarımız yine sitede paylasımlarına devam edeceklerdir. Amacımız diğer üyelere daha fazla şans tanımak. O yüzden V.I.P. uygulamasına geçeceğiz.

Sitede aktif olan, saygılı, sevgili, bilgili ve kalitesini ortaya koyan ve herşeyden önce siteyi benimseyip gönülden seven üyeler V.I.P. konumuna gelebilir.


V.I.P. ne işe yarar ve bu uygulama ile amaç nedir?
Herşeyden önce bir noktaya değinmekte fayda var. Üyelere, V.I.P., moderatörlere ve yöneticilere eşit mesafede yaklaşılmaktadır. Siteye bir kural konulduysa, bu kurallardan herkes gibi ben ve diğer yönetici arkaşımda sorumludur.

Amaca gelecek olursak. WiFi-Turk.com adına alınan malzemeleri, donanımları, antenleri vs., V.I.P. deneme ımkanına sahip olabilecek. Alınan donanım incelemelerini sadece bir şahısa yıkmak istemiyoruz, farklı kişilerin, farklı fikir ve görüşlerinide alarak detaylı ürün incelemelerinini sitede paylaşmak istiyoruz. Böylece V.I.P. zamanla birçok ürünü denemiş olacak ve daha çok deneyime sahip olacak. Bunları yapabilmek için V.I.P. arası güven oluşması gerekiyor. Bununda zamanla oluşacağına ınanıyoruz.

V.I.P. konumuna gelen üyeler aralarında maddiyattan önce manevi değerlere önem vermelidir. Bu sayede kablosuz teknolojiler ile ilgilenen kişileri bir araya getirip aralarında ileri düzey fikir alışverisi yapmalarına imkan tanımak istiyoruz. IEEE modelinin çok basit bir versiyonu diyebiliriz.

V.I.P. konumundaki şahışlara ayrılan forum ve portal bölümlerinde, onlara özel içerikler olabilir ama genel olarak içerik saklama gibi bir düşüncemiz yok. Yazılan makaleler, incelemeler vs. ve gerekli görülen herşey forum ve sitede her zaman olduğu gibi site sakinleri ile paylaşılacaktır.

Nasıl V.I.P. olabilirim?
Ekibinde kalkmasıyla sitede yetkilerde düzenleme yapıldı. Şu anda herhangi bir V.I.P. bulunmamaktadır. İleriki haftalarda yönetim olarak uygun görülen bazı üyeler V.I.P. olacaktır. Ondan sonra her potansiyel V.I.P. anket oylamaları sonucu V.I.P. konumuna gelecektir.

V.I.P. için başvurmak istiyorsanız sitenin iletişim kısmından yazabilirsiniz. V.I.P. bölümünde sizinle ilgili anket açılması için önce sitede kendinizi biraz katılımınız ile belli etmeniz gerekecek.

V.I.P. tekrar oylama ile üye konumuna düşebilir. Buda yapılacak bir anket ile sonuçlanmaktadır. Yapılan bütün anketler anonimdir, kimin kime ney için oy verdiği belli olmamakta ve sadece 1 oy hakkı vardır. Böylede gayet demokratik bir uygulama olacağı düşüncesindeyiz.

V.I.P. konumuna ulaşan üyelerin nicklerinin altında VIP resmi yer alacaktır.


Dilerizki, üzerinde ucunza düşünülmüş bu kararlar herkes için hayırlı olur.

Saygı ve sevgilerimle
Gökhan

wifi-turk
vip

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(0 Yorum)

<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->
1.5/5 (toplam 11 oy)
Paylaş
Hit Haberler (Son 30 Gün)
En Tartışmalı Haberler
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!

Bağlandığınız ağları birleştirerek internet hızınızı artırın.

WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu
WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu

WPA/WPA2 protokolünde bulunan açıklar Defcon18 hacker konferansında tanıtıldı.

Netgear R6300 Gigabit Wi-Fi Router, 802.11ac ile gelen ilk ürün
netgear r6300

Önümüzdeki yılların yeni Wi-Fi standartı olması neredeyse kesinlik kazanan 802.11ac standart...

Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı
Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı

Fransız araştırmacılar evdeki sinyalin dışarı çıkmasını engelleyen ama dışardaki sinyal...

WiFi-TURK v3 Beta Yayına Başladı!
v3 tanitim

Website altyapımızın tamamen sıfırdan hazırlanarak tekrar inşaa edilmesinin ardından beta ya...