WiFi-Turk.com

Previous
Kapalıçarşı, Kablosuz İnternet'le Tanışıyor
Kapalıçarşı, Kablosuz İnternet'le Tanışıyor
Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı tarihi alışveriş merkezlerinden Kapalıçarşı, kablosuz İnternet altyapısı ile donatılıyor.

Türkiye'nin kablosuz İnternet hizmetleri konusunda önde gelen firmalarından biri olan TURKMESH sektöre hızlı bir giriş yapıyor. İlk olarak Ramazan ayında Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen "Sultanahmet'te Ramazan" şenliklerinin resmi İnternet sağlayıcısı olarak kendini gösteren TURKMESH, yoluna Kapalıçarşı ile devam ediyor.

Tüm Kapalıçarşı esnafının ve sakinlerinin hizmetine sunulan kablosuz İnternet altyapısıyla, Kapalıçarşı'nın tarihi dokusuna zarar verilmeden İnternet'e erişmek mümkün olabiliyor. TURKMESH'in bölgeye özel kampanyalar sunduğu bölgede ilk etapta 40 Mbit'lik hatla hizmet veriliyor. TURKMESH, gelen talep doğrultusunda bu hattı üç dört katına kadar kolayca çıkartabiliyor.

Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da önemli tarihi mekanlarından biri olan ve her gün yerli yabancı onbinlerce kişinin gezdiği Kapalıçarşı, TURKMESH'in kurduğu kablosuz İnternet altyapısıyla teknolojiye artık çok daha yakın.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan TURKMESH Genel Müdürü Hüseyin Çizmecioğlu şunları söyledi; "2007'de kurulan şirketimiz, gerçekleştirdiği yeniden yapılanma ile artık bireysel kullanıcıları da kablosuz İnternet kolaylığıyla tanıştırıyor. Ramazan ayında Sultanahmet'te gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmanın ardından Kapalıçarşı gibi kablosuz ağ altyapısının kurulmasının son derece zor olduğu bir ortamda da sorunsuz hizmet sunabiliyor hale geldik. Tek bir sokak kazmadan götürdüğümüz bu hizmetle Kapalıçarşı'nın tarihi dokusunda hiçbir değişikliğe de gitmedik. Başta İstanbul'un farklı bölgeleri olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerini de kablosuz İnternet avantajlarıyla tanıştırmak için hazırlıklarımız sürüyor."

FORUM BAĞLANTISI
Alışveriş merkezlerinde kablosuz internet kullanıyormusunuz?

Kapalıçarşı, Kablosuz İnternet'le Tanışıyor

kapalıçarşı

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(0 Yorum)

<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->
1.8/5 (toplam 12 oy)
Paylaş
Hit Haberler (Son 30 Gün)
En Tartışmalı Haberler
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!

Bağlandığınız ağları birleştirerek internet hızınızı artırın.

WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu
WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu

WPA/WPA2 protokolünde bulunan açıklar Defcon18 hacker konferansında tanıtıldı.

Netgear R6300 Gigabit Wi-Fi Router, 802.11ac ile gelen ilk ürün
netgear r6300

Önümüzdeki yılların yeni Wi-Fi standartı olması neredeyse kesinlik kazanan 802.11ac standart...

Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı
Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı

Fransız araştırmacılar evdeki sinyalin dışarı çıkmasını engelleyen ama dışardaki sinyal...

WiFi-TURK v3 Beta Yayına Başladı!
v3 tanitim

Website altyapımızın tamamen sıfırdan hazırlanarak tekrar inşaa edilmesinin ardından beta ya...