WiFi-Turk.com

Previous
Airties'ın Air4450'si Betonarme Tanımıyor
Kablosuz iletişimin N hızlısı Airties'dan
Airties'dan kablosuz ağlar adına olumlu çalışmalar.

Air 4450, sahip olduğu özellikler ile gerek işyerleri, gerekse son kullanıcılar için, çok sayıda avantajı bir arada sunuyor. Bunlardan en önemlisi, yüzde 50’ye ulaşan tasarruf imkanı… AirTies’ın, uzun mesafelerde ve özellikle Türkiye’de yüksek oranda görülen betonarme yapılarda yaşanan sinyal yavaşlamasını önlemek için geliştirdiği “Mesh Teknolojisi”ni kuran bayileri, Air 4450 ile önemli bir tasarruf sağlayacak. Kurdukları Mesh yapılarında, daha az erişim noktasına ihtiyaç duyacak, böylece müşterilere daha hesaplı çözümler sunabilecekler. Air 4450, sahip olduğu MIMO (Multiple Input Multiple Output) teknolojisi ve 802.11N standardı sayesinde, kablosuz ağdaki sinyalin ulaşmadığı ölü noktaları ve bağlantı sorunlarını tarihe gömüyor. MIMO ile kablosuz ağdaki kapsama alanı 4 kata kadar genişleyebiliyor.

Air 4450’nin, işyerleri için yarattığı bir diğer avantaj, eternet kablo çekmeye gerek olmadan, 6 kat daha hızlı, yüksek performanslı internet sağlaması. Ürün, 300 Mbps’ye varan hızlarda kablosuz veri taşıyabiliyor. Bu sayede, ERP, CRM gibi yoğun network trafiği yaratan iş çözümlerinin, kablolu altyapıyla eşdeğer performansla kullanılabilmesi mümkün hale geliyor.

Bunun yanında, Air 4450 sahip olduğu Multi SSID desteği sayesinde tek bir modem kullanarak birden fazla kablosuz ağ oluşturulmasını da mümkün kılıyor. Oluşturacağınız ikinci kablosuz ağı, misafir kullanıcılara ayırabilir, onların ofisinizde özel bilgisayar ağınıza ve bilgilere erişmeden, güvenli biçimde internete bağlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, ürünün son kullanıcı için yarattığı en büyük avantaj, geleceğin akıllı evleri için gereken kablosuz teknolojiyi, bugünden sunması… Air 4450’nin, eski kablosuz ağ teknolojilerine göre 6 kata varan hızda kablosuz iletişim sağlaması ve 300 Mbps’ye varan hızda veri taşınmasını mümkün hale getirmesi, video izleme ve fotoğraf paylaşımında büyük bir hız yaratıyor. AirTies Mesh teknolojisi, son kullanıcılar için de sınırları ortadan kaldırıyor, uzun mesafeler, ya da betonarme engellere bağlı olarak yaşanan sinyal zayıflaması önleniyor… İster apartman dairesinde oturun, ister site, ister müstakil ve ya da çok katlı bir ev… Kablosuz kapsama alanı, dilediğiniz kadar genişletilebiliyor, bilgisayarınızı her yerde kullanabiliyorsunuz. MIMO teknolojisi ve 11N standardının getirdiği gelişmiş hata düzeltme özelliği, kablosuz ağınızdaki sinyalin ulaşmadığı ölü noktaları bularak, bağlantı problemlerini de ortadan kaldırıyor. Sistem, kendi kendini onarıyor.

Air 4450, gelişmiş Router, NAT ve Firewall özellikleri sayesinde; Kablonet kullanıcılarına, ev ya da ofislerinde yüksek hızda bilgisayar ağı oluşturma ve birden fazla bilgisayarı kablosuz olarak internete bağlama imkanı sunuyor.

Voltaj dalgalanmalarına dayanıklı olarak üretilen ürün, 3 yıl genişletilmiş AirTies garantisi, 7/24 teknik destek ve mutlak müşteri memnuniyeti gibi, AirTies’ın tüm ürünlerinde sunduğu standart özelliklere sahip.

Kaynak: Teknotimes

airties
air 4450
betonarme

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(0 Yorum)

<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->
1.0/5 (toplam 7 oy)
Paylaş
Hit Haberler (Son 30 Gün)
En Tartışmalı Haberler
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!

Bağlandığınız ağları birleştirerek internet hızınızı artırın.

WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu
WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu

WPA/WPA2 protokolünde bulunan açıklar Defcon18 hacker konferansında tanıtıldı.

Netgear R6300 Gigabit Wi-Fi Router, 802.11ac ile gelen ilk ürün
netgear r6300

Önümüzdeki yılların yeni Wi-Fi standartı olması neredeyse kesinlik kazanan 802.11ac standart...

Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı
Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı

Fransız araştırmacılar evdeki sinyalin dışarı çıkmasını engelleyen ama dışardaki sinyal...

WiFi-TURK v3 Beta Yayına Başladı!
v3 tanitim

Website altyapımızın tamamen sıfırdan hazırlanarak tekrar inşaa edilmesinin ardından beta ya...