WiFi-Turk.com

Previous
Açık alanda ücretsiz internet
Açık alanda ücretsiz internet
Otelde, kafede, metroda internete girebileceksiniz. İlk dönem ücretsiz olacak. Başka yenilikler de var.

Türk Telekom'un orta ve üst düzey yöneticileri için düzenlediği ''Müşteri İlişkileri Yönetimi Vizyon ve Strateji'' toplantısına konuk olarak müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) alanındaki çalışmalarıyla tanınan, Peppers & Rogers Group Kurucu Ortağı Don Peppers katıldı.

YENİ ÜRÜNLER SUNULACAK

Sabit hat operatörlerinin mobille rekabet ettiğini ancak bunun dolaylı bir rekabet olduğunu söyleyen Doany, ''Mobil alanda Avea rekabet ediyor, sabit telefona baktığımızda Türk Telekom ses alanında hizmet veriyor. Yeni ürünlerimizi çok kısa zamanda duyuracağız. Onay için başvurduk. Onay aldıktan sonra bütün bunların lansmanını yapıyor olacağız. Ses tercihleriyle ilgili de müşterimize daha fazla seçenek sunmaya başlayacağız. Sabit hatlara bakınca veri tarafında çok eşsiz bir büyüme olduğunu görüyoruz'' dedi.

Sabit üzerinden Wi-Fi ile daha rekabetçi bir çözüm olduğuna inandıklarını ifade eden Doany, ADSL üzerinden de değişik tecrübeler sunuyor alacaklarını kaydetti.

Doany, ''Biz teknolojinin yakınsamasından bahsediyoruz. Mobil hizmetlerin sabitle kullanılmasını kastediyoruz. Bu tür yakınsama daha fazla rekabete yol açacak'' diye konuştu. Paul Doany, Türk Telekom ve Avea'nın birlikte gelecekte eşsiz bir birliktelik sergileyeceğini, bunun kendilerine hem trafik hem müşteri sayısı hem de ses ve veri açısından büyüme fırsatı yaratacağını vurguladı.

KABLOSUZ İNTERNET ERİŞİMİ

TTNet’in sağladığı ve tüm dünyada Wi-Fi olarak adlandırılan kablosuz internet erişimi, açık alanlara kurulan bağlantı noktalarını ifade ediyor. Bu yolla havaalanları, alışveriş merkezleri, üniversite kampüsleri, oteller, kafeler gibi servis noktalarında, bilgisayar ve cep telefonu kullanıcıları, kablosuz internet hizmetinden yararlanabiliyor.

ŞU ANDA 500 NOKTADA VAR

TTNet şu anda Türkiye genelinde 500’ü aşkın noktada bu servisi veriyor. Bunun için kullanıcıların sahip olduğu dizüstü bilgisayar (laptop), el bilgisayarı (PDA) veya cep telefonlarının Wi-Fi teknolojisini destekliyor olması şart. TTNet’in ADSL aboneleri bu hizmetten ücretsiz yararlanabilmek için üç farklı bilgiye sahip olmalı. Bunlar, ADSL hizmet numarası, ADSL kullanıcı adı ve ADSL şifresi.

Kaynak: internethaber.com

bedava internet

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(1 Yorum)

Gökhan13 Mart 2008
Cok güzel, umarim vakit gectikce cogalir 500 nokta.
<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->
1.4/5 (toplam 13 oy)
Paylaş
Hit Haberler (Son 30 Gün)
En Tartışmalı Haberler
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!
Birden Fazla Ağa Bağlanarak İnternet Hızınızı Artırın!

Bağlandığınız ağları birleştirerek internet hızınızı artırın.

WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu
WPA/WPA2 Açığı: Defcon18'de Hole196 Sunumu

WPA/WPA2 protokolünde bulunan açıklar Defcon18 hacker konferansında tanıtıldı.

Netgear R6300 Gigabit Wi-Fi Router, 802.11ac ile gelen ilk ürün
netgear r6300

Önümüzdeki yılların yeni Wi-Fi standartı olması neredeyse kesinlik kazanan 802.11ac standart...

Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı
Wi-Fi sinyalini engelleyen duvar kağıdı

Fransız araştırmacılar evdeki sinyalin dışarı çıkmasını engelleyen ama dışardaki sinyal...

WiFi-TURK v3 Beta Yayına Başladı!
v3 tanitim

Website altyapımızın tamamen sıfırdan hazırlanarak tekrar inşaa edilmesinin ardından beta ya...