WiFi-Turk.com

1000 üye barajı aşildi - Bedava anten!
1000 üye barajını aştığımız için şanslı bir üyemize çekiliş ile bir tane Wi-Fi anteni hediye edeceğiz.

1000 üye barajı aşildi - Bedava anten!

Bazıları için az görünebilir ama biz bunu bir başarı olarak görüyoruz. Çünkü bizi ilk günümüzden buyana takip edenler bilirler, platformumuzda gezmek, makale okumak, program indirmek veya güncel kablosuz teknolojiler hakkında haberleri takip etmek için üye olmanız şart değildi. Serbestce dolaşabiliyor ve istediğiniz iceriği görebiliyorsunuz. Biz bunu sürdürmekte kararlıyız.Sitemiz bu zamana kadar bir çok kişi tarafından çok yararlı bulunmuştur ve bu bizi ayrıyeten sevindirmektedir. WiFi-Turk.com projesini ben tek başıma başlatmıştım ama WiFi-Turk ekibi genışlemekte. Ekip sayfasından ekip de yer alan arkadaşları görebilirsiniz. Buradan bana destek çıkan arkadaslarıma teşekkür ederim ve umarım bu alanda Türkiye için daha faydalı işler yapacağız.

Umarım sizleri sıkmamışımdır ama merak etmeyin size bir sürprizimiz var. WiFi-Turk 1000 üye barajını aştığı için bir kişiye bedava panel anteni göndereceğiz. Kargo ücretide bize ait. Antenin yapımıda bize ait. Size kalan tek şey, ara kablo yapıp anteni donanımınız ile birleştirmek.

Nasıl bedava anten sahibi olabilirim?

Sizlere kablosuz teknolojiler hakkında bır kaç sorular soracağız, bu soruları doğru cevaplayıp bize göndereceksiniz. Yarişmaya katılımlar 2 hafta sürecek.

Sorularımıza doğru cevap verenleri bir yere toplayacağız ve bir çekiliş ile şanslı kişiyi bulacağız.

Şanslı kişiyi Pazartesi, 14.07.08 günü açıklayacağız ve Sali, 15.07.08 günü anteni bir aksilik çıkmazsa kargoya vereceğiz.Reklam gelirlerinden elde ettiğimiz parayla bu hediyeyi sizlere verebiliyoruz. İllerde bu site ne kadar çok kazanırsa, üyelerde bir o kadar bu ağacın meyvesini yerler.

Herkese yardımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

İlerleme
100 %
üye baraji
bedava

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(1 Yorum)

yasar121 Şubat 2012
beğendim
2.3/5 (toplam 63 oy)
<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->