WiFi-Turk.com

Alfa Awus036neh 1000mW - Önizleme (Unboxing)
1.9/5 (toplam 49 oy)
Açıklama

Ağ ürünleriyle tanıdğımız Taiwan üreticisi Alfa Network'un yeni ürünü Alfa Awus036neh önizlemesi hazır. Önizleme de diğerlerinde olduğu gibi ürün hakkında genel bilgilere ve kutu içeriğine göz atıyoruz.

alfa
awus036neh
1000mw
high power

Yeni Yorum Ekle

Gönderdiğiniz yorum yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır. Yapılan yorumlardan yorum sahibi sorumludur, WiFi-Turk.com sorumlu tutulamaz.

tartış(5 Yorum)

axelfoly16 Haziran 2010
anten değişişmiyle menzil artışı sağlanıyo ama verim eskiye oranla daha düşük oluyo. bende edimax in 7711usn model wifi adaptor var kendi anteni 3dbi antenini airties in 7 dbi omni antenle değiştim sinyal seviyesi yarıya düştü fakat 1-2 ağ daha fazla gördü bende sinyal gücünde artış bekliyodum ama yanıldım bunun sebebi ne olabilir gerçekten çıkış gücümü tşk
bedocan18 Nisan 2010
kesinlikle almayı düşünüyorum.
Gökhan25 Mart 2010
@xfelix, bir kac güne incelemesi hazir olur. O zaman icinin fotograflarini ekleyebilirim siteye.
xfelix25 Mart 2010
keşke içindeki bortduda bi görüntülesen daha iyi olur
mehranmahouti03 Şubat 2010
Arkadaşlar bu video fake!! inanmayın, telefon üzerinde 3g bağlı yazısı bile yok, kablolar yalıtkandır ve sinyallerin geçmesini engellemek için kullanılır, yani teori doğru bile olsa kablolar sinyali alıp kullanamazlardı... o cep telefonunun 3G si yok ayrıca :) hem ethernet bağlantısına sinyal versenizde bu kablosuz ağınızı etkilemeyecektir, salata kabı belki bi nabze etkiler oda eğer daha düzgün kaplarsanız o adamın yaptığı gibi değil ve cep telefonu yerine wireless anteninize takmalısınız.
<----- AD | REKLAM ----->
<----- AD | REKLAM ----->
Paylaş